PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Czy moi forumowi przyjaciele, Polacy pierwszego sortu, pojechali do Wa-wy na pisowska masówkę ???
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18438
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Joziiiin pisze:Czy moi forumowi przyjaciele, Polacy pierwszego sortu, pojechali do Wa-wy na pisowska masówkę ???
Najpierw poczytaj, potem wysłuchaj, a na końcu... nie powtarzaj głupot po mainstreamie, bo to obraża i Twoją i moja inteligencję. http://jasonhunt.pl/najgorszy-sort-pola ... ym-chodzi/
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6310
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Wczoraj: Ratusz - 50 tys.; Policja - 17-20 tys.
Dzisiaj: Ratusz - 15 tys.; Policja - 40-45 tys.

Jakie to zabawne...
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Sun Tzu pisze:Wczoraj: Ratusz - 50 tys.; Policja - 17-20 tys.
Dzisiaj: Ratusz - 15 tys.; Policja - 40-45 tys.

Jakie to zabawne...
Kilka dni temu PiS powołał powołał nowego KG Policji......jakie to zabawne....
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

dragoness pisze:
Joziiiin pisze:Czy moi forumowi przyjaciele, Polacy pierwszego sortu, pojechali do Wa-wy na pisowska masówkę ???
Najpierw poczytaj, potem wysłuchaj, a na końcu... nie powtarzaj głupot po mainstreamie, bo to obraża i Twoją i moja inteligencję. http://jasonhunt.pl/najgorszy-sort-pola ... ym-chodzi/
A teraz to Ty obraziłaś moja..... Przypomnij sobie, pogrzeb w necie jak Ziobro skarżył jak dzieciak w PE, że prawa opozycji nie są szanowane w Polsce. Pamiętasz ?
A kto jak nie Duda srał w Niemczech we własne gniazdo ? Pamiętasz ? Hipokryzja wylewa się z Kaczyńskiego wszystkimi otworami....

A fakt jest taki, że ciemny lud zrozumiał to bardzo prosto : kto nie jest z nimi ten jest gorszego sortu....
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18438
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

A fakt jest taki, że ciemny lud zrozumiał to bardzo prosto : kto nie jest z nimi ten jest gorszego sortu....
Ale my nie jesteśmy ciemny lud.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3952
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

Sun Tzu pisze:Wczoraj: Ratusz - 50 tys.; Policja - 17-20 tys.
Dzisiaj: Ratusz - 15 tys.; Policja - 40-45 tys.

Jakie to zabawne...
Powiem szczerze że zerknąłem na tvn, i moje spostrzeżenie
to relacje z "wczoraj" były tak prowadzone aby pokazać jak najwięcej ludzi
a relacje z "dziś" miały takie ujęcia aby pokazać puste miejsca na ulicach


ale nie o tym chciałem.
Szkoda że nie było relacji/nagrań zrobionych za pomocą dronów.
Wystarczyło by dwa filmiki i byłoby pozamiatane. Aż dziw bierze że nikt o tym nie pomyślał.

tutaj przykład
Marsz Niepodległości 11.11.11 RoboKopter 2012 cz.1
https://www.youtube.com/watch?v=V9VzO4mka2I
boryna
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 2 sierpnia 2009, 13:14

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: boryna »

TVN24 jest super obiektywna przy tym co wyrabiają dziennikarze w TVP INFO! Masakra! Oni już nie ukrywają że są nieobiektywni. Szok - jak w dziennikach za komuny.
Z tego wszystkiego zacząłem słuchać TVRepubklika.
Polecam - przynajmniej można posłuchać za darmo i w miarę dwóch stron.

Darmowa transmisja AUDIO dostępna 24/h - http://telewizjarepublika.pl/audio-tele ... blika.html
Wind
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 255
Rejestracja: 5 grudnia 2014, 13:15
Lokalizacja: jasło i okolice

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Wind »

"Od niedawna wiemy już, kto w Polsce naprawdę rządzi. A więc nie jest to Sejm, nie jest to Senat, nie jest to wreszcie Prezydent wybrany przez naród ani nie jest to Rząd RP. Nie jest to nawet sam Prezes Kaczyński, jak niektórzy uparcie powtarzają. Okazało się, że nad wszystkim króluje jeszcze inna władza. To władza jakiegoś absolutu. Nikt nie może tego absolutu ruszyć, nikt nie może go zaskarżyć, nikt nie może go podważyć. Nikt tej władzy absolutnej w żadnych wyborach nie wybierał, mało tego ona nawet nie była nigdy poddana pod wybór społeczeństwa. Ale może rządzić absolutnie - może torpedować wszystkie posunięcia czy reformy rządu, który ma mandat od społeczeństwa. Może nawet pozbawić władzy Prezydenta RP - także wybranego przez naród. Władza absolutna może - wbrew zasadom funkcjonowania władzy sądowej w normalnych demokracjach - opracowywać sobie ustawy dotyczące swego własnego stanowiska i może z tymi ustawami robić co jej się podoba. Niech no by tylko jakaś inna władza - ustawodawcza na przykład - dokonała jakichś poprawek do takiej ustawy, niekorzystnych dla władzy absolutnej. Raz - dwa - i już władza absolutna orzeknie sobie, że te poprawki w ustawie, którą sama sobie opracowała, są niekonstytucyjne. I koniec - nic tam Sejm, nic tam naród skoro absolut tak sobie życzy. Naród może sobie wybierać jak głupi a nad Suwerenem i tak będzie sterczał absolut, który to wszystko ma w głębokim poważaniu. Nie tak dawno temu wszyscy widzieli, jak absolut - dość naburmuszony i nadęty - wpadł sobie do Sejmu, odbył konsultację w ławkach sejmowych z PO i Nowoczesną. Całkowicie otwarcie i nawet nie kryjąc się, bo widocznie akurat te partie sobie upodobał. Absolutowi w końcu wolno wszystko. A PiS mówi właśnie, że nie wszystko...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6310
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Zapewne Komitet Obciętych Dotacji już wkrótce zorganizuje demonstrację w obronie obiektywnej TVP, ze szczególnym uwzględnieniem TVP Info! Podejrzewam zresztą, że wrzask jakiego mieliśmy wątpliwą przyjemność być świadkami, to był mały pikuś w porównaniu z wrzaskiem, jaki wkrótce się podniesie, gdy PiS zacznie porządkować media publiczne...

p.s.

wind - 100% racji...
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: luc »

Joziiiin pisze:
dragoness pisze:
Joziiiin pisze:Czy moi forumowi przyjaciele, Polacy pierwszego sortu, pojechali do Wa-wy na pisowska masówkę ???
Najpierw poczytaj, potem wysłuchaj, a na końcu... nie powtarzaj głupot po mainstreamie, bo to obraża i Twoją i moja inteligencję. http://jasonhunt.pl/najgorszy-sort-pola ... ym-chodzi/
A teraz to Ty obraziłaś moja..... Przypomnij sobie, pogrzeb w necie jak Ziobro skarżył jak dzieciak w PE, że prawa opozycji nie są szanowane w Polsce. Pamiętasz ?
A kto jak nie Duda srał w Niemczech we własne gniazdo ? Pamiętasz ? Hipokryzja wylewa się z Kaczyńskiego wszystkimi otworami....

A fakt jest taki, że ciemny lud zrozumiał to bardzo prosto : kto nie jest z nimi ten jest gorszego sortu....
Niech Kaczka kwacze sobie co chce, nasi "opozycjoniści" po tym co narobili to niedługo sobie zapracują na rozstrzeliwanie przez PiSowców na ulicach Joziiinie.To co robią w UE to już praktycznie niemal zdrada: http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosc ... u-00015899
to, co się dzieje w Polsce ma znamiona zamachu stanu i jest dramatyczne
Przypominam,że ten gość wcześniej groził Polsce Niemieckim atakiem w przypadku niezgody na kwoty "Uchodźców" : http://www.fakt.pl/polityka/martin-schu ... 72381.html

No braaaawo,braaaawissimo - kiedy mamy się spodziewać rozjeżdżania polskich kobiet i dzieci przez Niemieckie tanki broniące EuroPejskiej "demokracji" :?: :!:
Ktoś z PO-wsko Nowoczesnych szczurów wie :?: :wsciekly: Prosić praktycznie w centrali ZSRE o "bratnią pomoc"... To jest poniżej krytyki...
Awatar użytkownika
dax
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 25 listopada 2010, 07:24

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dax »

Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Muszę przyznać, że Pan Lucjan mnie zawstydził..... :zawstydzony:

http://www.today.pl/Robert-Fonte-Roldan ... -PiS-23joc
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6310
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Lepiej sprawdź na kogo żona głosowała...
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

O to akurat jestem spokojny ;)
ODPOWIEDZ