Nie dla muslimów

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6300
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Zawsze się zastanawiałem, kiedy wreszcie pojawi się ktoś, kto będzie więcej wiedział o mnie niż ja sam. I się pojawiłeś...
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Nie dla muslimów

Post autor: luc »

antykieckowy pisze:
luc pisze:Nie wiesz co mówisz Joziiin. To oznaczałoby ukaranie co najmniej Makaroniarzy i Żabojadów. I miejmy co najwyżej nadzieję,że ropa która kupujemy jako "alternatywę dla Putina" nie jest tą ropą... Choć jeśli pochodzi faktycznie z Kataru czy Arabii Saudyjskiej,to w sumie też kasa trafi przynajmniej w części do tych islamskich zwyroli :zdegustowany:

PS: http://pikio.pl/polacy-ostrzelani-w-turcji/ - jak wynika z ćwierkacza jeden Turcję już na szczęście opuścił.
Przecież ostatnio PiS jeszcze bardziej uzależnił Polskę od rosyjskiego gazu i ropy http://www.tvp.info/23453431/orlen-staw ... -kontrakty

o jakiej więc alternatywie piszesz? o tej saudyjskiej którą rząd pis odstawił na drugi plan? :rotfl:
Odstawił ? No to z jednej strony trochę źle bo ruscy - ale z drugiej strony bardzo dobrze,bo mniej pieniedzy od Polaków trafi do islamskich terrorystów.
http://www.se.pl/pieniadze/newsy/kto-fi ... 29242.html - a zaorać wreszcie bombami te terrorystyczne k.rwid.łki :!:
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Nie dla muslimów

Post autor: antykieckowy »

luc pisze:
antykieckowy pisze:
luc pisze:Nie wiesz co mówisz Joziiin. To oznaczałoby ukaranie co najmniej Makaroniarzy i Żabojadów. I miejmy co najwyżej nadzieję,że ropa która kupujemy jako "alternatywę dla Putina" nie jest tą ropą... Choć jeśli pochodzi faktycznie z Kataru czy Arabii Saudyjskiej,to w sumie też kasa trafi przynajmniej w części do tych islamskich zwyroli :zdegustowany:

PS: http://pikio.pl/polacy-ostrzelani-w-turcji/ - jak wynika z ćwierkacza jeden Turcję już na szczęście opuścił.
Przecież ostatnio PiS jeszcze bardziej uzależnił Polskę od rosyjskiego gazu i ropy http://www.tvp.info/23453431/orlen-staw ... -kontrakty

o jakiej więc alternatywie piszesz? o tej saudyjskiej którą rząd pis odstawił na drugi plan? :rotfl:
Odstawił ? No to z jednej strony trochę źle bo ruscy - ale z drugiej strony bardzo dobrze,bo mniej pieniedzy od Polaków trafi do islamskich terrorystów.
http://www.se.pl/pieniadze/newsy/kto-fi ... 29242.html - a zaorać wreszcie bombami te terrorystyczne k.rwid.łki :!:
Oh tak! Bo Polacy to przeca mesjasze Europy i muszą dawać honorowy przykład innym, nie zważając na konsekwencje jakie takie działanie sprowadzi na własny kraj. Lepiej ruskiego sąsiada finansować co przy pierwszej lepszej okazji wprowadzi do nas swoich zielonych ludzików, niż jakichś pustynnych nożowników oddalonych od nas o setki kilometrów. Masz chłopie rację.

:super: :hurra:
jankow05
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 222
Rejestracja: 17 maja 2013, 16:48

Re: Nie dla muslimów

Post autor: jankow05 »

Proponuję obejrzeć. To co się dzieje, póki co jest w małej skali, ale myślę, że to się może niebawem zmienić....

https://www.youtube.com/watch?v=whg6Jk4 ... ubs_digest
Projektantka11
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 28 stycznia 2016, 08:20

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Projektantka11 »

ja tez jestem zdecydowanie przeciwna przyjmowaniu muzulmanow do Polski ... przeciez oni maja zupelnie inne obyczaje, jak widza normalnie ubrana kobiete, to od razu chca ja gwalcic, no tak zostali wychowani, ze normalnie ubrana kobieta to ma wszystko zakryte w ich mniemaniu, poza tym trzeba wspomniec, ze dla nich religia jest najwazniejsza i ich Bog, jak ktos bedzie wyznawal innego Boga, to oni moga nawet z tego powodu zabijac, warto miec to na wzgledzie, mam nadzieje, ze nie przyjada do nas muzulmani, a jak przyjada, to w malej ilosci
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Mosznicki »

Joziiiin pisze:Pierwsza zdecydowana reakcja, a Niemcy dalej wolą nadstawiać tyłki i siedzieć cicho......
I pani zwąca siebie pewnie pedagogiem.

Pochwalacie przemoc. I nie ma znaczenia, że w odpowiedzi na przemoc.

Ktoś się zająknie o pobiciach "obcych" w Polsce, jak ten w Poznaniu??? O podpaleniach domów azylantów w Niemczech, które zaczęły się na długo przed Kolonią? Maja realne powody, by bać się nas.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6300
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Sun Tzu »

Obrazek

Cóż... Jak to mawiali starożytni Rzymianie: chcącemu nie dzieje się krzywda...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Mosznicki »

Szkoda, że jestes tylko "gegen Sexismus" (gdy akurat jest to na rękę), a nie "gegen Sexismus, gegen Rassismus".
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Nie dla muslimów

Post autor: luc »

Lepiej ruskiego sąsiada finansować co przy pierwszej lepszej okazji wprowadzi do nas swoich zielonych ludzików, niż jakichś pustynnych nożowników oddalonych od nas o setki kilometrów.
Panie Bogdanie - ty masz lekko nieaktualne informacje... Już nie takie setki niestety,przecież przerzucają do Europy swoich ludzi...
Mosznicki pisze:Pochwalacie przemoc. I nie ma znaczenia, że w odpowiedzi na przemoc.
A ty pochwalasz kładzenie głowy pod kindżał islamistów. Ma znaczenie,że w odpowiedzi na przemoc.

Ma też znaczenie,że stoisz de facto po stronie terrorystów,gwałcicieli i innej hołoty przeciw normalnym Polakom.
Ktoś się zająknie o pobiciach "obcych" w Polsce, jak ten w Poznaniu??? O podpaleniach domów azylantów w Niemczech, które zaczęły się na długo przed Kolonią? Maja realne powody, by bać się nas.
Tak,was lewaków to faktycznie się tak boją... Biedni i pokrzywdzeni terroryści,złodzieje,gwałciciele i cholera wie kto jeszcze boją się jak diabli i siedzą jak trusie. Żadnych Policjantek w Niemczech nie gwałcili, pod Dunkierką nie było strzelaniny - cisza i spokój...

Że są niewinne ofiary w Polsce - oczywiście.Na wojnie (nawet tak pełzającej) zawsze są ofiary.Lepiej by nie były po naszej stronie tylko po stronie "obcych". Nie my wywołaliśmy tą katastrofę,nie nas to powinno dotyczyć.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Mosznicki »

Facet, którego pobito nie był islamistą. Tak jak nie są nimi rzesze znienawidzonych i zrównywanych z nimi z tego powodu, ze są muzułmanami czy Arabami, a przez co płona ich ośrodki. Ile osób zostało pobitych przez "obcych"? Ile ośrodków przez nich podpalonych? Może mam niekatulane informacje? Wspomnianego gościa pobito w odwecie za "ofiary wojny"? No chyba nie, ciulasie.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6300
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Sun Tzu »

Mosznicki pisze:Szkoda, że jestes tylko "gegen Sexismus" (gdy akurat jest to na rękę), a nie "gegen Sexismus, gegen Rassismus".
To wszystko pewnie przez to, że my Polacy w swojej historii nie mamy takiego epizodu jak wy Niemcy. Moi przodkowie nikogo nie mordowali w ramach "walki ras"...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Mosznicki »

Co najwyżej spalili w stodole w ramach walk wyznaniowych.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6300
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Sun Tzu »

Wiecie herr Mosznicki... Ja o swoich przodkach mogę powiedzieć, że nikogo w ramach "walki ras" nie zamordowali. Czy wy herr Mosznicki może to samo powiedzieć o swoich przodkach?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Nie dla muslimów

Post autor: Mosznicki »

Jawohl, Herr Sun Tzu, bom Polak, choc gorszego, nie specyficznego sortu - w skrócie SS.

A zresztą, Herr Sun Tzu, od kiedy to dzieci odpowiedzialne są za grzechy swych ojców i nie moga z tego powodu wzrażać krytyki?
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2016, 18:59 przez Mosznicki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: Nie dla muslimów

Post autor: luc »

Mosznicki pisze:Facet, którego pobito nie był islamistą. Tak jak nie są nimi rzesze znienawidzonych i zrównywanych z nimi z tego powodu, ze są muzułmanami czy Arabami, a przez co płona ich ośrodki. Ile osób zostało pobitych przez "obcych"? Ile ośrodków przez nich podpalonych? Może mam niekatulane informacje? Wspomnianego gościa pobito w odwecie za "ofiary wojny"? No chyba nie, ciulasie.
A "ciulas" na to lewackiemu szkodnikowi na to:

Wojna ma to do siebie, że na przykład jedni atakują przedszkole z dziećmi (i skoro wiedzą że to przedszkole to raczej są kompletnymi chorymi na umyśle zwyrolami), a drudzy (d.py nie żołnierze,co porządnie wycelować nie potrafią i jeszcze się spili gorzej jak stado kacapów) atakują w odwecie bibliotekę,urząd,sąd,gazownię i rozwalają pół dzielnicy próbując trafić w tych pierwszych będących przecznicę dalej. Nic fajnego.

Rzecz w tym,że to nie Europejczycy zabrali się za robienie rozróby tylko arabscy nachodźcy z pustyni. Ludzie mają prawo do obrony.Zarówno przed arabami jak i lewackim terrorem na razie uciekającym się tylko do przemocy słownej.
Mosznicki pisze:Co najwyżej spalili w stodole w ramach walk wyznaniowych.
Chodzi ci o tą stodołę wokół której przerwano na rozkaz Kwacha wykopaliska jak znaleziono niemieckie łuski :?:
Wybiórcze cokolwiek,banda "Bielskich" wybiła z sowietami całą wieś w Polsce i robili z nich "bohaterów"... ;)

Powiedz mi jak to jest... Naród/Wyznanie/Whatever prawie przerobiony przez jakże cywilizowanych Niemców na mydło; prawie "przesiedlony do atmosfery" teraz nie tylko nie przyjmuje tych nachodźców z otwartymi ramionami ale jeszcze swoich lokalnych arabów trzyma za drutami i okazjonalnie wjedzie czołgiem czy buldożerem albo zrzuci fosfor czy bombkę na nich,pogłodzi czy pozbawi wody...

Patrz jaki ładny ładunek tolerancji oni wysyłają.Jeszcze z dedykacją od swoich dzieci:

Obrazek
ODPOWIEDZ