PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: antykieckowy »

Żadna prywatna szkoła (czy katolicka, czy muslimska czy świecka) nie powinna być dotowana przez państwo. Po to biorą od ludzi pieniądze żeby mogli się utrzymać i zarabiać.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6305
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

32% studiujących na uczelniach państwowych płaci za to pieniądze... Czy Państwo powinno takim uczelniom dawać dotacje?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18434
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

grzeh pisze:
dragoness pisze: Napisałam to wielokrotnie, ale p. grzeh najwyraźniej nie umie, albo po prostu nie chce przeczytać.
osąd pozostawmy czytającym to forum
Zemsta należy do mnie - rzecze Pan. Tak to zabrzmiało, co faktu jednakowoż nie zmienia. Najzabawniejsze że wyłożenia DODATKOWEJ (bo normalne dotacje należą się ustawowo jak psu miska) kasy odmawiają kolejne ministerstwa. O tym, że to jest NADPROGRAMOWE 20 milionów, żaden ze sprawiedliwych wspomnieć nie raczy?
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: luc »

32% studiujących na uczelniach państwowych płaci za to pieniądze... Czy Państwo powinno takim uczelniom dawać dotacje?
Różnica jest taka,że uczelnie państwowe nie przynoszą dochodów prywatnemu właścicielowi,a same te opłaty to są po to by opłacić pracowników i zbilansować budżet.

Dodajmy,że wcale te koszty utrzymania pracowników nie są aż tak wysokie, z sektorem prywatnym to porównania nie ma.No chyba,że chodzi o "uczelnie" humanistyczne, które w większości są zbędne i są tylko przechowalniami najemnych "ekspertów" dla partii politycznych.

Uczelnie kształcące nowych "dziennikarzy" są poza tym niezbyt potrzebne.I kto poza mediami PiS i Kościelnymi przyjmie z "dyplomem od rydzyka" :?:

To klasyczny polityczny deal wykonany z użyciem publicznych pieniędzy i tyle. Jedyne co "usprawiedliwia" PiS w tym interesie to to,że to i tak nic w porównaniu z tym co się dzieje w USA gdzie korporacje kupują kandydatów i ustawy a nawet wsparcie rządowe odpowiednimi datkami na rzecz polityków,a i PO nie raz i nie dwa dotowała dużo gorsze rzeczy. Ot demokra(d)cja taką ma specyfikę...
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

Joziiiin pisze:No to pan prokurator generalny juz ma pierwszą sprawę do załatwienia... :hyhy: :hyhy: :hyhy:

http://natemat.pl/169801,patryk-jaki-be ... we-do-sadu

ciekawe co zrobi: ukręci łeb czy da po łbie ?
Gość z Platformy miał burdel w wynajmowanym mieszkaniu. Winę ponosi koleś, który to ujawnił. Trzecia erpe nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać. Dobrze, że to jej ostantie podrygi.
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

luc pisze: Uczelnie kształcące nowych "dziennikarzy" są poza tym niezbyt potrzebne.I kto poza mediami PiS i Kościelnymi przyjmie z "dyplomem od rydzyka" :?:
tvn przyjmuje takich na potęgę
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

gara pisze:
Joziiiin pisze:No to pan prokurator generalny juz ma pierwszą sprawę do załatwienia... :hyhy: :hyhy: :hyhy:

http://natemat.pl/169801,patryk-jaki-be ... we-do-sadu

ciekawe co zrobi: ukręci łeb czy da po łbie ?
Gość z Platformy miał burdel w wynajmowanym mieszkaniu. Winę ponosi koleś, który to ujawnił. Trzecia erpe nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać. Dobrze, że to jej ostantie podrygi.
O proszę, ofiara 8 letniego ruchania we wszystkie otwory i walenia kijem po głowie już wydała werdykt, robiąc z gościa burdeltatę :)
Ferowanie wyroków szybko wam wychodzi szmaciarze, a potem trzeba odszczekiwać w gazetach......
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6305
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Chodzi ci o tego posła, który z wynajmu 7 mieszkań w Legnicy zarobił od stycznia do października 20 tys. zł? Tani jest ten wynajem mieszkań w Legnicy... A poza tym poczekam z ciekawością na wyrok sądu...
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Boli cię , że ktoś potrafi zarabiać pieniądze ???
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6305
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Jestem zwyczajnie pod wrażeniem altruizmu pana posła, który bierze miesięczny czynsz za wynajem jednego mieszkania na poziomie średnio 295 zł. Rzadko w dzisiejszych czasach można spotkać kogoś tak życzliwego dla ludzi poszukujących mieszkania...
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Legnica to nie Warszawka....

Wracając do burdelu to bardziej jestem ciekaw ruchów prokuratury.. :hyhy:
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: luc »

Joziiiin pisze:Legnica to nie Warszawka....
Wiesz Jozin,pomimo tych całych spotkań kościelnych w okolicach Legnicy to nawet mnie nie chce się wierzyć że zdarzają się takie cuda.Obojętnie od miejscowości,takie ceny za całe mieszkanie... Nawet (dotowane przecież przez uczelnie) akademiki chyba nie są aż tak tanie (a miejsce w akademiku to praktycznie pokój na kilka osób !)

PiS jak PiS,ale niezły burdel by był jeśli sąd stwierdziłby,że rzeczywiście burdel...

Akurat Poseł Jaki w sprawie nachodźców jak na PiSowca wg mnie bardzo zaplusował, pytanie tylko co zrobi jak PiS jednak przyjmie te 7 tysięcy i zaklepie w UE podpisanie haniebnej umowy TTIP oddającej europejskie gospodarki na pożarcie korporacjom amerykańskim oraz wdrażającej możliwość obciążenia państw gigantycznymi karami za prawo sprzeczne z interesami tych korporacji. Ale i postawa Korwina w tej sprawie będzie ciekawa,na razie jest cicho - pewnie dlatego,że niegdyś chciał zapisywać Polskę do NAFTA...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6305
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Legnica to nie Warszawka....
Taaak... To może mi w Jaśle wynajmiesz mieszkanie za 3 stówki miesięcznie? Będę ci wdzięczny dozgonnie...
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiin »

Nie wiem, czy słuchaliście, ale byleJaki zarzucił mu prowadzenie agencji, czyli coś jakby kierowanie, więc jeśli on tylko wynajął komuś lokal to jest to pomówienie.....
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

Joziiiin pisze:Nie wiem, czy słuchaliście, ale byleJaki zarzucił mu prowadzenie agencji, czyli coś jakby kierowanie, więc jeśli on tylko wynajął komuś lokal to jest to pomówienie.....
A słuchał Jozin Jakiego i jego wypowiedzi? Bo jak nie słuchał a tylko czytał z sokuburaka to znowu robi z siebie idiotę.
ODPOWIEDZ