Gdzie do dentysty

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
benyBek
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 26 marca 2015, 12:05
Lokalizacja: Polska

Może mnie wspomożecie

Post autor: benyBek »

Jak najbardziej jestem za! Popieram takie działania.
benyBek
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 26 marca 2015, 12:05
Lokalizacja: Polska

Jako nowicjusz stawiam nowy temat by sie przedstwić

Post autor: benyBek »

Bardzo ciekawe podejście, mogę prosić o rozwinięcie wątku?
benyBek
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 26 marca 2015, 12:05
Lokalizacja: Polska

Nowy temat

Post autor: benyBek »

Jak tak czytam te wszystkie wypowiedzi, to zastanawiam się czy to Wy mieszkacie na innej planecie, czy ja. Skąd takie podejście?
Grażynka
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 6 sierpnia 2015, 09:27

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: Grażynka »

marcel12 pisze:niech ktoś w końcu napisze , kto najtaniej boruje zęba!!!!! czy jest cos poniżej 50 zeta!!! ostatnio 3 podejścia i poszlo 4 bańki za przedostatnie kły
Ludzie, Was tu chyba wszystkich pogięło. Bądźcie bardziej poważni. Niedawno byłam u endokrynologa po konsultację. Wizyta 20 minut, lekarka bez asysty, żadnego sprzętu poza biurkiem i trzema krzesłami jedynie słuchawki przewieszone na szyji. Lekarka ponosi ZERO!!! kosztów, jedynie za wynajem lokalu wielkości 3x3m2. Zapłaciłam za wizytę 100zł. A tu ktoś bredzi 50 zł u dentysty gdzie ponoszone są koszty materiałów, opłata asystentki a przede wszystkim urządzeń i maszyn za co najmniej kilkadziesiąt tyś.zł w jaki musi być wyposażony gabinet. Chyba że ktoś ma na myśli 50 zł za borowanie + 100 zł za wizytę.
Jaslanin2010
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 18 grudnia 2011, 20:29

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: Jaslanin2010 »

Jeżeli chcemy mieć ładne zęby i przede wszystkim dobrze wyleczone to niestety trzeba zapłacić, bo dobre materiały i wypełnienia czy fachowa obsługa kosztują. Jeżeli komuś to nie przeszkadza jak ma leczone zęby to polecam leczenie na nfz :D Ale niestety refundacja leczenia stomatologicznego zatrzymała się w ubiegłym stuleciu.

A tak na marginesie to polecam panią Małgorzatę Kalisz, która przyjmuje w nowym gabinecie na Kotlinie. ---> http://www.stomatolog-jaslo.pl ;)
Gracjan007
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 6 sierpnia 2015, 09:44

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: Gracjan007 »

Gdzie sie wybrać do dentysty z dzieckiem?
gosiaczek78
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 25 sierpnia 2015, 21:28

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: gosiaczek78 »

Ja polecam Panią Wawro Frączek- świetne podejście, bez bólu. Może tanio nie jest ale warto
onomatopeja
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 8 lutego 2012, 22:10

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: onomatopeja »

Tak Pani Wawro super fajna dla dzieci jest tez Węgrzynowa na kotlinie!
Jaslanin2010
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 18 grudnia 2011, 20:29

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: Jaslanin2010 »

http://www.stomatologjaslo.pl <------------ To jest jej strona internetowa. Pani Wawro-Frączek jest super dentystką, jedyny mankament, to prawie pół roku czekania na wizytę. :)
strzała
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 19 lipca 2012, 21:13

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: strzała »

muszę wyrwać zęba kto w jaśle najlepiej to zrobi i od ręki?? proszę o pomoc bo nie wiem gdie się udać
RIKOW
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 24 czerwca 2010, 21:21

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: RIKOW »

strzała pisze:muszę wyrwać zęba kto w jaśle najlepiej to zrobi i od ręki?? proszę o pomoc bo nie wiem gdie się udać
dzwoń do zawilińskiego na kosciuszki napewno pomoże tel.134463509
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: kuba1975 »

RIKOW pisze:
strzała pisze:muszę wyrwać zęba kto w jaśle najlepiej to zrobi i od ręki?? proszę o pomoc bo nie wiem gdie się udać
dzwoń do zawilińskiego na kosciuszki napewno pomoże tel.134463509
i zedrze z kasy
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: kociamberek »

to lepiej do rzeźnika
tess
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 20:07

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: tess »

Kogo polecilibyście do leczenia zębów, dobrego a zarazem nie bardzo drogiego. Zdaję sobie sprawę, że trzeba zapłacić ale niektórzy to sobie słono krzyczą..
korniszon
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 24 stycznia 2017, 13:54

Re: Gdzie do dentysty

Post autor: korniszon »

Ostatnio jak byłem w mpmie na grunwaldzkiej to widziałem, że tam jakaś klinika ma powstać bo są banery. Nie wiem ktoś coś więcej? Bo na ich stronie internetowej nie ma żadnych informacji, nawet jacy lekarze będą tam przyjmować :(
ODPOWIEDZ