Pościel

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Pościel

Post autor: wiolka666 »

Witam ostatnio rozglądałam się w sklepach za dobrą nie drogą pościelą ale niestety trafiałam tylko na lipną bawełnianą satyne lub dziwne posciele w 3 d gdzie mozna kupic w miare normalne bez,, dzikich''wzorów
tiruriru
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 26 lipca 2013, 23:18

Re: Pościel

Post autor: tiruriru »

Polecam sklep Kora na Mickiewicza. Duży wybór pościeli myślę że każdy wybierze tam coś dla siebie bo mają pościele w różnych cenach.
hopik
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 26 sierpnia 2015, 09:53

Re: Pościel

Post autor: hopik »

Możesz sprawdzić sklep internetowy ELWAY. Ja tam kupiłam swoją pościel. Mają duży i ciekawy wybór różnego rodzaju pościeli. Głównie ze wzorami, ale mają też takie fajne, delikatne i stonowane. Jeśli ktoś nie chce "dzikich wzorów" to na pewno znajdzie też coś dla siebie ;)
Moliba
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 4 marca 2017, 21:59

Re: Pościel

Post autor: Moliba »

Jeśli ktoś nadal szuka sklepu z dobrą pościelą bez dzikich wzorów to ze swojej strony polecam sklep z pościelą www.kamkryst.pl Mają sporo pościeli z kory i z dobrej satyny bawełnianej Greno i Andropol. Myślę, że warto zajrzeć.
smigoll
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 7 listopada 2018, 13:30

Re: Pościel

Post autor: smigoll »

Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz... Przywiązuje dużą wagę do pościeli - mam swoje ulubione wzory i kolory :p
ODPOWIEDZ