Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

O wszystkim, czyli o niczym...
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Joziiiin »

Kupis też widać tego nie rozumie....

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kukiz-os ... owi/p4khc0
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3947
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:
Wole zaufaną pielęgniarkę niż BORowca, który nie potrafi 'wymienić opony
Co ma pienik do wiatraka? Odleciałeś, czy jak? BORowca wywlić na pysk, pigułę też, bo ma dawać zastrzyki, a nie decydować o energetyce. No ale to taka specyficzna jakość, prawda? Dla dobra kraju?
Nie do końca mnie zrozumiałaś.
Jeśli mam wybór między dwoma osobami - to wyrzucam "stary układ" i daję prace tym co nie będą mi szkodzić i będę miał do nich zaufanie.
Po prostu jak to Cejrowski powiedział: wszystkich won. Gdyby takie działania zrobili przed wypadkiem
to byś tu była pierwsza przed Jozinem i opowiadała jak to jest źle że wyrzucają "fachowców" z BORu.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6301
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Sun Tzu »

dragoness pisze:
Sun Tzu pisze:Sorry, nic nie rozumiesz...
Sorry, tak ci się tylko wydaje. Przechowalnia dla partyjnych akolitów, podnoszących w odpowiednim momencie rączkę na tak. Bezrefleksyjnie.
Taaak... A w Sejmie też nic nie robią, bo jak telewizja pokazuje migawki to na sali tylko kilka osób... Ot, cała Twoja wiedza...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: dragoness »

opowiadała jak to jest źle że wyrzucają "fachowców" z BORu.
Twoje zaślepienie jest zaiste godne podziwu. Może opublikuj swoje wpisy, i czekaj na stołek w jakiejś spółce? Mogą wywalić WSZYSTKICH, looto mi to, ale jeżeli na to miejsce zatrudnią idiotów, to nie porządzą nawet dwa lata. I wtedy to co się do tej pory działo na marszach niepodległości to będzie małe miki, bo nawet kibole będą przeciw nim. A teraz weź głęboki oddech i prześledź moje wpisy dotyczące zatrudnianie FACHOWCÓW. Między innymi w BORze.
Taaak... A w Sejmie też nic nie robią, bo jak telewizja pokazuje migawki to na sali tylko kilka osób... Ot, cała Twoja wiedza...
Nie oglądam telewizji. Jest niewiarygodna. Z obu stron.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Joziiiin »

Niedługo minie termin realizacji......



Obrazek
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Joziiiin »

Chyba najlepsze podsumowanie......


Obrazek
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: gara »

SokZburaka i Jozin. I kto powie, że to niby przeciwieństwa się przyciągają? :) Burak buraka zrozumie.

PS: Wiem, że profil soku z buraka prowadzi gimnazjalista, ale mógłby chociaż wiedzieć, że Prezydent złożył wniosek o obniżenie wieku em.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Joziiiin »

z sieci.....

Obrazek
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Joziiiin »

Hipokryzja PiS sięgnęła szczytu szczytów. Prawo łaski inaczej działa dla swojaków a inaczej dla ciemnego ludu...

Warto przeczytać, po mimo źródła - jest tam skan !!!

http://natemat.pl/183317,prawo-laski-ty ... ego-nie-ma
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3947
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:
opowiadała jak to jest źle że wyrzucają "fachowców" z BORu.
Twoje zaślepienie jest zaiste godne podziwu. Może opublikuj swoje wpisy, i czekaj na stołek w jakiejś spółce? Mogą wywalić WSZYSTKICH, looto mi to, ale jeżeli na to miejsce zatrudnią idiotów, to nie porządzą nawet dwa lata. I wtedy to co się do tej pory działo na marszach niepodległości to będzie małe miki, bo nawet kibole będą przeciw nim. A teraz weź głęboki oddech i prześledź moje wpisy dotyczące zatrudnianie FACHOWCÓW. Między innymi w BORze.
Taaak... A w Sejmie też nic nie robią, bo jak telewizja pokazuje migawki to na sali tylko kilka osób... Ot, cała Twoja wiedza...
Nie oglądam telewizji. Jest niewiarygodna. Z obu stron.
Twoje zaślepienie jest zaiste godne podziwu. Może opublikuj swoje wpisy, i czekaj na stołek w jakiejś spółce?
przestań pisać puste słowa
jak chcesz to mogę opublikować Twoje wpisy i porównamy z moimi
ok?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: dragoness »

Bez problemu, panie grzech. Jeżeli Pan nie ma co robić, proszę bardzo. Ja tam mam ciekawsze zajęcia. Zdania nie zmienię. Niech wywalają, bo przecież "teroz qwa, MY" i tak robi każdy rząd, słusznie, albo nie, ale niech na to miejsce przyjdzie fachowiec, a nie koleś czy pociotek.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: ale niech na to miejsce przyjdzie fachowiec, a nie koleś czy pociotek.
Jedno nie wyklucza drugiego. Ale gdyby miejsc pracy było dostatecznie dużo, to czasem nawet i "wsadzenie swojego" (nie pochwalam) nie miałoby szczególnego znaczenia.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6301
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Sun Tzu »

tak robi każdy rząd, słusznie, albo nie, ale niech na to miejsce przyjdzie fachowiec, a nie koleś czy pociotek.
Taaaak... Czyli PiS teraz wywala wybitnych fachowców, a w to miejsce mianuje kolesi i pociotków... Każdy przecież wie, że słusznie miniona koalicja PO-PSL mianowała wyłącznie fachowców. I to wybitnych! Tak przy okazji, po liczbie publikacji prasowych sądząc to najwybitniejszym z wybitnych fachowców był prezes stadniny w Janowie Podlaskim. Ten, który sam z sobą podpisał dożywotnią umowę najmu domu za ogromny czynsz. Ile to było? 170,47 zł miesięcznie? Ale za to miał gest: sam sobie płacił za energię elektryczną, bo pozostałe media były wliczone w czynsz... Zaiste, specjalista od ekonomii własnej rodziny był z niego wybitny! Coś jeszcze nam napiszesz o fachowcach? Wymienisz jakieś nazwiska?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze:
tak robi każdy rząd, słusznie, albo nie, ale niech na to miejsce przyjdzie fachowiec, a nie koleś czy pociotek.
Taaaak... Czyli PiS teraz wywala wybitnych fachowców, a w to miejsce mianuje kolesi i pociotków... Każdy przecież wie, że słusznie miniona koalicja PO-PSL mianowała wyłącznie fachowców. I to wybitnych! Tak przy okazji, po liczbie publikacji prasowych sądząc to najwybitniejszym z wybitnych fachowców był prezes stadniny w Janowie Podlaskim. Ten, który sam z sobą podpisał dożywotnią umowę najmu domu za ogromny czynsz. Ile to było? 170,47 zł miesięcznie? Ale za to miał gest: sam sobie płacił za energię elektryczną, bo pozostałe media były wliczone w czynsz... Zaiste, specjalista od ekonomii własnej rodziny był z niego wybitny! Coś jeszcze nam napiszesz o fachowcach? Wymienisz jakieś nazwiska?
Akurat teraz robi to PiS. Krytyka odnosi się do procederu, nie konkretnego ugrupowania, a to że ktoś inny coś robi jeszcze nie usprawiedliwia tego samego w naszym wydaniu. Tym bardziej, żeśmy tacy "prawi", "sprawiedliwi" i "dobrozmienni".
Nie znam opisanych zdarzeń, więc nie zajmę stanowiska, ale z funkcją, jaką pełnił w stadninie ma to raczej niewiele wspólnego, więc argument na darmo. Dość powszechnie wiadomo, że ta zmiana nie była wcale dobra. Jak i chyba wszystkie pozostałe. Jak się jest patriotą, to się swojego kraju i krajan nie niszczy. A popatrzmy na puszczę czy powietrze, jakim wciąż jednak będą oddychać krakowianie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18427
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: dragoness »

Może 21latek na stanowisku doradcy ministra obrony narodowej, żeby daleko nie szukać. Germanista, czy tam historyk w AMRiR? Prezes, który na początku zastąpił w Janowie tego tak opluwanego przez "niezależną" i W polityce? Nie chce mi się nawet dalej grzebać... Zaślepienie Pańskie coraz mocniejsze. Błagam, obiektywizmu trochę.
ODPOWIEDZ