Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

O wszystkim, czyli o niczym...
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Joziiiin »

Sun Tzu pisze: Coś jeszcze nam napiszesz o fachowcach? Wymienisz jakieś nazwiska?
Przypomnij nam pisowski parchu jak nazywał się ten prezes Lotosu, który przetrwał 2 lata IV rzeszy pospolitej i 8 lat republiki kolesi a poległ dopiero podczas ataku dojnej zmiany, wymieniony na jej kolesia ?
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Joziiiin »

Kolejne ohydne oszczerstwo pisowskie zdemaskowane......

http://jolantasacewicz.natemat.pl/18578 ... rezydencie

aż na bełta zbiera....
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... To Bronek Komorowski był urzędującym prezydentem do końca 2015 roku? Bo raport NIK-u dotyczy całego roku. Wiem, wiem... Dla magistra nie ma to różnicy...

p.s.

A tak przy okazji: jak wygląda refundacja abirateronu według ulubionej gazetki magistra? Bo ulubione medium magistra 12 lipca pisało o dramacie chorych, których pisowski rząd pozbawił refundacji skazując ich na śmierć... Magister się do tego odniesie?
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Joziiiin »

hehehe, jak niewiele trzeba by pisowski parch wypełzł z nory..,...
Rozumiem towarzyszu, że do sierpnia był tylko uj doopa i kamieni kupa a potem nastały cuda.....Coś jak z hasełkiem, że Polska jest w ruinie.... :hyhy:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Dyskusja z tobą to jak samogwałt. Przyjemność krótka, wstyd długotrwały...
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Joziiiin »

Za to dyskusja z wami towarzyszu, przypomina mi rozmowę z psem sąsiada :" Ares, masz swój trawnik wiec nie sraj na moim"- Ares pomacha ogonem i dalej obsrywa mój.....
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Joziiiin »

z sieci...

Obrazek

no comment....
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Jeżeli banki łamały prawo oferując kredyty we frankach jest to sprawa dla prokuratury i sądu; jeżeli zaś prawa nie łamały to wina leży zarówno po stronie banków, jak i frankowiczów, bo "widziały gały co brały". A teraz zaprezentuję cyniczne podejście. Według sondaży, 83% frankowiczów popiera PO, KOD albo kropkę nowoczesną. I nie będzie głosować ani na PiS ani na Andrzeja Dudę niezależnie od tego, co zrobią w ich sprawie. Po co zatem Duda ma chwiać sektorem bankowym i naszą walutą żeby ulżyć tym lemingom? Bez sensu.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Joziiiin »

Mundek, jak ci plują w twarz to mówisz, że pada ???
Awatar użytkownika
wujek_garfield
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 4 czerwca 2016, 11:53
Lokalizacja: PROFIL ZAMKNIĘTY PRZEZ UŻYTKOWNIKA.

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: wujek_garfield »

Według sondaży, 83% frankowiczów popiera PO, KOD albo kropkę nowoczesną. I nie będzie głosować ani na PiS ani na Andrzeja Dudę niezależnie od tego, co zrobią w ich sprawie. Po co zatem Duda ma chwiać sektorem bankowym i naszą walutą żeby ulżyć tym lemingom? Bez sensu.
Po to,żeby:
1.Nie było to 83% tylko mniej.Najwierniejsi (i najtańsi) bywają neofici.Piszesz:
"I nie będzie głosować ani na PiS ani na Andrzeja Dudę niezależnie od tego, co zrobią w ich sprawie" - bzdura.Ci frankowicze którzy są najbardziej zadłużeni albo zagrożeni eksmisją raczej nie są wdzięczni PO czy Petru.
2.Żeby Duda był politykiem,który dotrzymuje słowa a nie kolejnym kłamcą ? (Korzyść PRowa)

I najważniejsze:
3.napisać ustawę która by pozwoliła na przejęcie choć w części banków (proponowana jeszcze kilka miesięcy temu opcja "budżet pokrywa za akcje banków"),co strategicznie oznaczało by większą polityczną i gospodarczą niezależność od zachodnich akcjonariuszy powiązanych z zachodnimi rządami.Był nawet taki projekt (no ale 500+ i trybunał więc lepiej dać d... zachodowi).

"Nieme" akcje zawsze można by po czasie zrobić akcjami "z głosem" ze względu na "zmianę okoliczności".No ale do tego to trzeba by grać finezyjnie, "w białych rękawiczkach".A PiS nawykł do robienia wszystkiego "na rympał".
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Joziiiin »

Wujek, Mundek jak dostanie od PiSu gónwo zawinięte w sreberko to i tak będzie twierdził, że dostał snickersa....
Awatar użytkownika
wujek_garfield
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 4 czerwca 2016, 11:53
Lokalizacja: PROFIL ZAMKNIĘTY PRZEZ UŻYTKOWNIKA.

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: wujek_garfield »

Joziiiin pisze:Wujek, Mundek jak dostanie od PiSu gónwo zawinięte w sreberko to i tak będzie twierdził, że dostał snickersa....
Może i tak,ale nawet największe snickersojady jeśli to co napisałem wcześniej choć przeczytają - muszą się zastanowić.

Widzisz - o czym napisałem jeszcze kilka miesięcy wyglądało prawie jak plan PiS w sprawie rozwiązania problemu frankowiczów (a tak naprawdę renacjonalizację banków). Wręcz myślałem "ale cwani ci PiSowscy skubańcy - genialne !".Tylko oni jednak nie są tak inteligentni - albo brakuje im woli/środków.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Sun Tzu »

Joziiiin pisze:Wujek, Mundek jak dostanie od PiSu gónwo zawinięte w sreberko to i tak będzie twierdził, że dostał snickersa....
Wiecie magistrze joziiin... Problemy dorosłych ludzi, którzy biorą kredyt w walucie obcej na 30 lat licząc na spadek wartości tej waluty to mnie naprawdę mało wzruszają. Podobnie, jak ludzie, którzy kupują samochody o wartości znacznie przekraczającej ich możliwości finansowe, a następnie skamlają, że nie mają z czego żyć, bo raty są za wysokie... Umowy, gdy frank kosztował 2 złote były doskonałe, a gdy franko oscyluje wokół 4 zł są: złodziejskie, niezgodne z prawem, bandyckie, lichwiarskie i w ogóle... Zawsze też twierdziłem, że nie widzę powodów dla pomocy Państwa w spłacie kredytów frankowych... A najbardziej mnie śmieszą - magistrze joziiin - elukubracje, iż prezydent Andrzej Duda nie dotrzymał słowa. Prezydent słowa dotrzymał, tylko frankowicze zapewne liczyli, że nie będą musieli spłacać zaciągniętych przez siebie kredytów. A tu zonk! Ale cóż... nauka odpowiedzialności za swoje działania jest bolesna...
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Joziiiin »

Czyli jednak u Mundka pada.....
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Joziiiin »

Fajne podsumowanie roku prezydentury Dudy...

Obrazek

wygrzebane z sieci.
ODPOWIEDZ