Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

O wszystkim, czyli o niczym...
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: człowiek z lasu »

Prezydent Duda jest chrześcijaninem. Co w tym dziwnego, że klęczy przed Bogiem? Tolerowałbym też jako prezydenta mądrego i neutralnego ateistę. Sądzę, że i taki potrafiłby uszanować polską tradycję.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Mosznicki »

człowiek z lasu pisze:Prezydent Duda jest chrześcijaninem. Co w tym dziwnego, że klęczy przed Bogiem? Tolerowałbym też jako prezydenta mądrego i neutralnego ateistę. Sądzę, że i taki potrafiłby uszanować polską tradycję.
Pytanie czy Duda, i cała ekipa (ekipy), jest mądry i neutralny oraz na ile prezydenckie klęczenie jest kwestią prywatną, a na ile czysto polityczną.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: człowiek z lasu »

Nie wiem. Nie siedzę w jego głowie. Każdy człowiek jest tajemnicą i prawie nikogo nie jesteśmy w stanie dobrze poznać.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: grzeh »

Mosznicki pisze: Pytanie czy Duda, i cała ekipa (ekipy), jest mądry i neutralny oraz na ile prezydenckie klęczenie jest kwestią prywatną, a na ile czysto polityczną.
ale bełkot :))
a może jeszcze zadaj pytanie i zasugeruj o czym to też Prezydent Duda myśli klęcząc w Kościel :))


ja mam dla Ciebie pytanie takie:
co mam sądzić o zielonym, który używał tu co najmniej kilku nicków, kłamał i oczerniał innych,
czy robi/ł to nazwijmy ze względów zdrowotnych, czy może to taki pożyteczny zadaniowany troll forumowy?
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: grzeh »

Joziiiin pisze:Fajne podsumowanie roku prezydentury Dudy...

[img]fotka[/img]

wygrzebane z sieci.

Jozin, naprawdę trzeba się bardzo starać aby po roku prezydentury zrobić 12 zdjęć Prezydenta w Kościele. :)
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Mosznicki »

grzeh pisze:
Mosznicki pisze: Pytanie czy Duda, i cała ekipa (ekipy), jest mądry i neutralny oraz na ile prezydenckie klęczenie jest kwestią prywatną, a na ile czysto polityczną.
ale bełkot :))
a może jeszcze zadaj pytanie i zasugeruj o czym to też Prezydent Duda myśli klęcząc w Kościel :))
Myśli pewnie o tym, że ma wstawać z kolan, a przychodzi mu klęczeć. :D I doznaje dysonansu :rotfl:

Jak kij strawisz, to wróć. Ale nie zagajaj do mnie!!!!! :dobani:
ja mam dla Ciebie pytanie takie:
co mam sądzić o zielonym, który używał tu co najmniej kilku nicków, kłamał i oczerniał innych,
czy robi/ł to nazwijmy ze względów zdrowotnych, czy może to taki pożyteczny zadaniowany troll forumowy?
Może niech Ci sam odpowie?

Pozdrawiam,
Zielony. Tfu! Mosznicki. Tzn. ...yyy... zielony. Ten, no, brunatny! Nie- Mosznicki! (Z którego ja konta teraz piszę??? Już mi się, k...a, wszystko pochrzaniło);) :ok:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... To nieważne z którego konta piszesz, istotne jest to, że nie masz nic ciekawego do powiedzenia...
Awatar użytkownika
wujek_garfield
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 4 czerwca 2016, 11:53
Lokalizacja: PROFIL ZAMKNIĘTY PRZEZ UŻYTKOWNIKA.

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: wujek_garfield »

grzeh pisze:
Joziiiin pisze:Fajne podsumowanie roku prezydentury Dudy...

[img]fotka[/img]

wygrzebane z sieci.

Jozin, naprawdę trzeba się bardzo starać aby po roku prezydentury zrobić 12 zdjęć Prezydenta w Kościele. :)
Pewnie że trzeba ! Fotografa - jeszcze z TVNu czy innego GW - podczas mszy ksiądz może pogonić ! Kropidłem i wodą święconą :hyhy:
Sun Tzu pisze:Taaak... To nieważne z którego konta piszesz, istotne jest to, że nie masz nic ciekawego do powiedzenia...
Bracie.Drzazgę w oku lewaka dostrzegasz,a belki we własnym nie widzisz :rotfl:
Mosznicki pisze:Myśli pewnie o tym, że ma wstawać z kolan, a przychodzi mu klęczeć
Jako lewak nie rozumiesz PiSu.Jak by wstał z kolan to mógłby być wyższy od prezesa ! Nie godzi się tak ! Nie godzi ! No bo jak to?! Jakiś tam "prezydent" wyższy od PREZESA ?! PREZES najpierw - nie tylko ze względu na porządek alfabetyczny.Przecież: Mówimy Prezes,a myślimy partia - mówimy partia a myślimy prezes ! :rotfl: :rotfl: :rotfl:
lepidopterologia
Guru
Guru
Posty: 188
Rejestracja: 22 kwietnia 2013, 04:39

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: lepidopterologia »

wujek_garfield pisze: Jako lewak nie rozumiesz PiSu.Jak by wstał z kolan to mógłby być wyższy od prezesa ! Nie godzi się tak ! Nie godzi ! No bo jak to?! Jakiś tam "prezydent" wyższy od PREZESA ?! PREZES najpierw - nie tylko ze względu na porządek alfabetyczny.Przecież: Mówimy Prezes,a myślimy partia - mówimy partia a myślimy prezes ! :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Masz jakiś przymus pisania..?
Mądrze czy głupio, ciekawie czy nudno, potrzebnie czy niepotrzebnie...byleby cokolwiek?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Mosznicki »

A Ciebie chyba ci z ISIS odpalają- aktywujesz się tylko przy okazji wiadomych wydarzeń. :rotfl:



@ Sun Tzu
Wciąż trawisz?
lepidopterologia
Guru
Guru
Posty: 188
Rejestracja: 22 kwietnia 2013, 04:39

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: lepidopterologia »

Mosznicki pisze:A Ciebie chyba ci z ISIS odpalają- aktywujesz się tylko przy okazji wiadomych wydarzeń. :rotfl:
To niby do mnie?
Skoro jesteś zainteresowany moimi wypowiedziami, prześledź może ich historię..
no chyba,że jak zwykle bzdury wolisz wypisywać...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Mosznicki »

Zdalnie sterowana przez chłopaków z ISIS. :rotfl: :rotfl: :rotfl:
lepidopterologia
Guru
Guru
Posty: 188
Rejestracja: 22 kwietnia 2013, 04:39

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: lepidopterologia »

A miałam złudzenie, że z dorosłym gadam ;)
Awatar użytkownika
wujek_garfield
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 4 czerwca 2016, 11:53
Lokalizacja: PROFIL ZAMKNIĘTY PRZEZ UŻYTKOWNIKA.

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: wujek_garfield »

lepidopterologia pisze:
wujek_garfield pisze: Jako lewak nie rozumiesz PiSu.Jak by wstał z kolan to mógłby być wyższy od prezesa ! Nie godzi się tak ! Nie godzi ! No bo jak to?! Jakiś tam "prezydent" wyższy od PREZESA ?! PREZES najpierw - nie tylko ze względu na porządek alfabetyczny.Przecież: Mówimy Prezes,a myślimy partia - mówimy partia a myślimy prezes ! :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Masz jakiś przymus pisania..?
Mądrze czy głupio, ciekawie czy nudno, potrzebnie czy niepotrzebnie...byleby cokolwiek?
Coś ci się nie podoba czy jesteś wielbicielem/wielbicielką PiS po prostu ? A może chcesz mnie uciszyć ?

Przecież wiadomym jest,że PiS to partia wodzowska w której panuje praktycznie kult jednostki.Tak jak faktycznym władcą ZSRR był pierwszy sekretarz,tak Polską dziś rządzi faktycznie prezes PiS.Z tylnego fotela.Nawet Gowin to przyznał.
Analogia do komunizmu i okresu kultu jednostki jest oczywista.

Nawet Lech jest wykorzystywany przez Jarosława podobnie jak Lenin przez Stalina - jako narzędzie "mitu założycielskiego" władcy.Pogrzeb na Wawelu jest naprawdę bardzo podobnym pomysłem do czerwonej piramidy na placu czerwonym,a powoływanie się na "poległego" Lecha służy wzmacnianiu autorytetu PiS i Jarosława - jego brata i "następcy. Stalin Lenina używał tak samo.Gdyby ktoś zwątpił w Stalina pozostawał Lenin.A gdy ktoś wątpi w Jarosława - jest przecież Lech.

Stara,starożytna metoda - gdy wmówić,że władca jest Bogiem jest za trudne,to należy wmówić ludowi,że pochodzi od bogów.

Wyjaśnij mi zatem - co dziwnego widzisz w takim parafrazowaniu Majakowskiego ? No chyba że jesteś z PiS.Wtedy po prostu liczysz,że dostanę co najmniej 10 lat łagru za to co napisałem :/ Bo prawda nie tylko boli,ale i jest niebezpieczna dla mitu.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: grzeh »

wujek_garfield pisze:
grzeh pisze:
Joziiiin pisze:Fajne podsumowanie roku prezydentury Dudy...

[img]fotka[/img]

wygrzebane z sieci.

Jozin, naprawdę trzeba się bardzo starać aby po roku prezydentury zrobić 12 zdjęć Prezydenta w Kościele. :)
Pewnie że trzeba ! Fotografa - jeszcze z TVNu czy innego GW - podczas mszy ksiądz może pogonić ! Kropidłem i wodą święconą :hyhy:
że zacytuję osobę, która napisała do Ciebie wcześniej:
Masz jakiś przymus pisania..?
Mądrze czy głupio, ciekawie czy nudno, potrzebnie czy niepotrzebnie...byleby cokolwiek?
ODPOWIEDZ