Kiełbaska z Dobrucowej

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
jackn28
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 25 lutego 2007, 08:42
Lokalizacja: Jasło

Kiełbaska z Dobrucowej

Post autor: jackn28 »

Ciekawostka dla smakoszy pysznych wędlin z masarni w Dobrucowej.

Kiełbasa zwyczajna kupiona w Agromarkecie na Jagiełły

https://zapodaj.net/7b01bb8c6bb04.jpg.html

Smacznego!
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: Kiełbaska z Dobrucowej

Post autor: viktoria11 »

nie zawsze to jest wina dostawcy a sklepu jak długo przetrzymuje i jak przechowuje wędliny....... ja w centrum kupiłam tez z tej masarni zwyczajną i była bez smaku zapachu kompletnie pies ja zjadł bo nie nadawała sie do niczego! a nie będę wracać do sklepu z jedną laską:) a u nich w sklepie zwyczajna oki na grilla super.
kapustajestpusta
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 382
Rejestracja: 1 marca 2014, 23:24

Re: Kiełbaska z Dobrucowej

Post autor: kapustajestpusta »

Przyczyn takiego stanu może być wiele. Niekoniecznie masarni jest to wina . I tak wolę Dobrucową niż mom z JBB lub podobnych masowych pseudo masarni, gdzie malują szynki i kiełbasy zamiast wędzić. Zwyczajna z Taurusa ma 33% mięsa reszta to śmieci.
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Kiełbaska z Dobrucowej

Post autor: CYNGIEL »

Od paru lat zawsze na grila kupuję zwyczajną z Dobrucowej i stwierdzam,że od paru miesięcy jest o wiele gorsza niż była. :wstyd: Często kupuję w sklepie firmowym ul.Kościuszki.
figo2000
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 13 września 2016, 20:22

Re: Kiełbaska z Dobrucowej

Post autor: figo2000 »

a dlaczego pan nie poszedł do sklepu z reklamacją?
Emeryt3721
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 13 września 2016, 20:41

Re: Kiełbaska z Dobrucowej

Post autor: Emeryt3721 »

A kiedy kupiona ta kiełbasa. :hyhy:
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Kiełbaska z Dobrucowej

Post autor: wieśniak »

chyba każdy widzi na stoisku że kiełbasa "pełznie" ,sam sobie winien skoro kupił starą i tyle w temacie. Wiadomo że nie powinna być wystawiona ,ale bez jaj ,że ludzie są tak głupi że każdy chłam kupią :D
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Kiełbaska z Dobrucowej

Post autor: asterka »

z Dobrucowej, głogowska,parówki,biała-rzadko dostępna i rewelacyjne kabanosy !!! tylko z firmowego sklepu. PYSZNE . a agromarket sam wystawia sobie laurkę, owoce w lecie pełne os i muszek ITD.
MZar
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 15 marca 2019, 15:41

Re: Kiełbaska z Dobrucowej

Post autor: MZar »

ja już od paru lat przestałem jeść kiełbasy, pasztetów itp. Tylko czystą wołowinę lub drób jakiś, ale tylko w kawałku, a nie jakieś mielone rzeczy. Przesadzają już w tych wielkich zakładach co oni tam wsadzają do środka.
ODPOWIEDZ