Co dalej z Ukrainą?

O wszystkim, czyli o niczym...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6324
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... To już relacje naocznych świadków przestały mieć znaczenie? A jeszcze parę godzin temu, relacja naocznego świadka była ważniejsza niż ustalenia historyków... Jak ten czas szybko płynie... A co do śmigłowców... Skoro sama "żaGieWu" napisała, że firma jest podejrzana to musi być podejrzana. I kropka! A jeszcze jej prezes ma ponad 15% akcji; zarabia na serwisie maszyn dla Rosji (co stanowi aż całe 3,2% obrotu firmy) i jeszcze - o zgrozo! - był deputowanym Partii Regionów W. Janukowycza! Prawdziwa zgroza! Ewentualna współpraca polskiego MON z ukraińską Motor Sicz to jest tak przerażająca wizja, że aż boje się o tym pomyśleć! Na szczęście, podejrzewam, że Ty pomyślisz za mnie i napiszesz mi, co powinienem myśleć!
adamkowal
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 20 października 2016, 13:25

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: adamkowal »

Na pytanie co dalej z Ukrainą odpowiadam: to samo co ze wszystkimi krajami, które są okupowane przez Rosję czyli.. nic dobrego :/
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18468
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Taaak... To już relacje naocznych świadków przestały mieć znaczenie? A jeszcze parę godzin temu, relacja naocznego świadka była ważniejsza niż ustalenia historyków... Jak ten czas szybko płynie... A co do śmigłowców... Skoro sama "żaGieWu" napisała, że firma jest podejrzana to musi być podejrzana. I kropka! A jeszcze jej prezes ma ponad 15% akcji; zarabia na serwisie maszyn dla Rosji (co stanowi aż całe 3,2% obrotu firmy) i jeszcze - o zgrozo! - był deputowanym Partii Regionów W. Janukowycza! Prawdziwa zgroza! Ewentualna współpraca polskiego MON z ukraińską Motor Sicz to jest tak przerażająca wizja, że aż boje się o tym pomyśleć! Na szczęście, podejrzewam, że Ty pomyślisz za mnie i napiszesz mi, co powinienem myśleć!
Pisowskiej filozofii ciąg dalszy... życzę sukcesów w nauce o dziejach powstania Chmielnickiego z "Ogniem i mieczem". Przywołujesz dwa całkowicie różne gatunki literackie jako dowód? Takie rzeczy to dla idiotów, proszę pana. Co do firmy, z ktorą pn minister chce budować Tryzuby; to nic, że jest embargo na handel i współpracę z Rosją, na nasze jabłuszka też jest, ale rolnicy nic sobie z tego nie robią, biorąc przykład z Motor Sicz; po prostu wszystko idzie przez Białoruś :rotfl: Aha, rozumiem, że nie popierasz odbierania stanowisk w policji tym, ktorzy je dostali przed 89? Nie są politycznie podejrzani, bo deputowany partii skompromitowanego prezydenta też nie jest. Super! wreszcie do czegoś dochodzimy.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18468
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: dragoness »

czy Dziennik Narodowy to wystarczająco "prawilne" źródło (zaczęłam odkurzać rosyjski, może się przydać)? Tekst niby humorystyczny, ale to i "smieszno i straszno" http://www.dzienniknarodowy.pl/3335/hel ... ierewicza/
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6324
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: Sun Tzu »

Co do firmy, z ktorą pn minister chce budować Tryzuby; to nic, że jest embargo na handel i współpracę z Rosją, na nasze jabłuszka też jest, ale rolnicy nic sobie z tego nie robią, biorąc przykład z Motor Sicz; po prostu wszystko idzie przez Białoruś
Taaaak... Wzruszająca opowieść. Jakoś jednak Niemcom nie przeszkadza - mimo wszelkich sankcji - wspólnie z Rosją budować gazociągu Nord Stream 2... Wiem, wiem, im wolno. U nas zaś wystarczy, że minister obrony narodowej w wywiadzie dla popularnego tygodnika wspomni o pomyśle budowy wspólnie z Ukrainą śmigłowca, by użyteczne trolle podniosły krzyk pod niebiosa i wałkowały temat całymi dniami...
Aha, rozumiem, że nie popierasz odbierania stanowisk w policji tym, ktorzy je dostali przed 89? Nie są politycznie podejrzani, bo deputowany partii skompromitowanego prezydenta też nie jest. Super! wreszcie do czegoś dochodzimy.
Taaak... O związku między jednym a drugim z pomysłem budowy śmigłowców to już tylko Ty wiesz, a ja nie jestem lekarzem, więc nie będę wnikał w Twój tok rozumowania...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18468
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: dragoness »

Taaa... faktycznie niektóre związki przyczynowo-skutkowe, dla dzieci specjalnej troski są nie do pojęcia. jak pisałam, nie mam kwalifikacji do pracy z takowymi. Zresztą Sejm z PiSem na czele i jego zwolennikami ma teraz głowę tak głęboko w ukraińskiej żopie, że może i mozgi się zamuliły.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6324
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Znajoma nauczycielka, która uczy dzieci specjalnej troski zawsze powtarza, że by uczyć takie dzieci samo posiadanie formalnego wykształcenia pedagogicznego nie wystarczy. Trzeba jeszcze być mądrym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18468
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Taaak... Znajoma nauczycielka, która uczy dzieci specjalnej troski zawsze powtarza, że by uczyć takie dzieci samo posiadanie formalnego wykształcenia pedagogicznego nie wystarczy. Trzeba jeszcze być mądrym...
Dlatego byś się nie nadawał, absolutnie. A deklaracja naszego sejmu jest równie guaniana jak deklaracja biskupów o wybaczaniu.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6324
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: Sun Tzu »

Cóż... Jednym brakuje mądrości, innym wykształcenia...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18468
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Cóż... Jednym brakuje mądrości, innym wykształcenia...
Gorzej jak brakuje jednego i drugiego, a jedyną kwalifikacją jest pozycja"niech będzie pochylony" przed przewodnią siłą narodu.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6324
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: Sun Tzu »

Eeee... Nie przesadzasz trochę z tą samokrytyką?
Awatar użytkownika
wujek_garfield
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 4 czerwca 2016, 11:53
Lokalizacja: PROFIL ZAMKNIĘTY PRZEZ UŻYTKOWNIKA.

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: wujek_garfield »

To było raczej o tobie drogi Shih Tzu :P

http://www.pch24.pl/deklaracja-parlamen ... 824,i.html

Powyższa uchwała nr 946 i oczywiście postawa rządu w sprawie CETA kwalifikują się pod wywóz na taczkach z gnojowicą PO-PiSowych "reprezentantów narodu". Tylko niestety kto to zrobi ? W tym kraju ludziom się otworzą oczy dopiero jak ich zamkną.A zamkną syjoniści i neobanderowcy w komorach gazowych. :zdegustowany:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6324
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Run Forrest, run...
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze: 18 października 2016, 08:58 Zbudujemy z nimi helikoptery, wyszkolimy im wojsko, a oni "budut Lachiw rezaty" na spółkę z Rosją. I to powinno zainteresować a nie niemiecka fundacja rzekomo finansująca TK.
Bardzo ciekawa dyskusja na temat zmieniających się poglądów w temacie onuc rosyjskich. Aż tak wielkiego bestialstwa w obliczu wojny nie spodziewałem się po autorytetach lokalnych typu Dragoness czy jozin. Nazwałem to casusem kury i póki co zdania nie zmieniam. Warto poczytać jakie są rzeczywiste poglądy Dragoness i jozina lub jak kto woli mediów, które w danym momencie ich programują
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Co dalej z Ukrainą?

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze: 18 października 2016, 19:20 Konkrety poproszę na temat "Tryzubów", bo tak pewnie bedą nazywać się helikoptery :P , i na temat szkoleń wojsk naszych "przyjaciół" zza wschodniej granicy, którzy odwołali pokaz filmu "Wołyń", Banderę obwołali bohaterem narodowym, a na Majdanie powiewali upowskimi flagami. Zaiste trzeba być idiotą, żeby jeszcze wchodzić im bez wazeliny w [...], tylko po to, aby podrażnić Ruskich.
Co za rusofilskie i antyuakrainskie poglądy. Taka była wtedy przewodnia myśl opozycji.
To pachnie onucą jeszcze dużo mocniej niż ja, bo opieram się tylko na faktach, a nie science-fiction
Zablokowany