Tanie podróżowanie - jak to zrobić?

O wszystkim, czyli o niczym...
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: Tanie podróżowanie - jak to zrobić?

Post autor: ajaks1 »

Rezerwowanie biletów na autobus z wyprzedzeniem, przeglądanie, kiedy można darmowo wejść do jakiegoś muzeum, czy na trasę podziemną
machalp
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 15 maja 2013, 04:46

Re: Tanie podróżowanie - jak to zrobić?

Post autor: machalp »

Ciekawe jak wychodzi podróżowanie pociągami z Jasła i czy w końcu coś ruszy ta kolei.
gusia23
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 21 kwietnia 2016, 16:30

Re: Tanie podróżowanie - jak to zrobić?

Post autor: gusia23 »

Ja zawsze odkladam na wieksza podroz.
Kotu
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 2 marca 2015, 13:33

Re: Tanie podróżowanie - jak to zrobić?

Post autor: Kotu »

Bilety kupujesz wcześniej, na przykład Polski Bus, noclegi najlepiej rezerwować przez Bookapart i booking no i musisz mieć otwarte oczy na promocje i okazje
katto
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 7 października 2016, 10:53

Re: Tanie podróżowanie - jak to zrobić?

Post autor: katto »

Kotu pisze:Bilety kupujesz wcześniej, na przykład Polski Bus, noclegi najlepiej rezerwować przez Bookapart i booking no i musisz mieć otwarte oczy na promocje i okazje

Ja też rezerwuję sporo wcześniej na BookAparcie, a tak to właśnie poluję na promocje autobusowe, których jest naprawdę sporo w ostatnim czasie :)
Róża-6334
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 17 listopada 2016, 08:44

Re: Tanie podróżowanie - jak to zrobić?

Post autor: Róża-6334 »

Najlepiej po sezonie i dużo wcześniej bilety zamawiać, wtedy jest taniej
maliczka
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 28 marca 2017, 14:59

Re: Tanie podróżowanie - jak to zrobić?

Post autor: maliczka »

katto pisze:
Kotu pisze:Bilety kupujesz wcześniej, na przykład Polski Bus, noclegi najlepiej rezerwować przez Bookapart i booking no i musisz mieć otwarte oczy na promocje i okazje

Ja też rezerwuję sporo wcześniej na BookAparcie, a tak to właśnie poluję na promocje autobusowe, których jest naprawdę sporo w ostatnim czasie :)
ja robię podobnie :)
Awatar użytkownika
jędza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 5 listopada 2010, 15:13

Re: Tanie podróżowanie - jak to zrobić?

Post autor: jędza »

A ja dla osób odważnych polecam stronę wakacyjnipiraci.pl świetna stronka miłośników podróży, którzy wyszukują najtańsze polaczenia oraz noclegi w różnych stronach świata. Myk polega na tym że trzeba sobie samemu wszytko bukować i zadbać o transfer np. z lotniska do hotelu.
munka
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 1 lutego 2018, 13:57

Re: Tanie podróżowanie - jak to zrobić?

Post autor: munka »

maliczka pisze:
katto pisze:
Kotu pisze:Bilety kupujesz wcześniej, na przykład Polski Bus, noclegi najlepiej rezerwować przez Bookapart i booking no i musisz mieć otwarte oczy na promocje i okazje

Ja też rezerwuję sporo wcześniej na BookAparcie, a tak to właśnie poluję na promocje autobusowe, których jest naprawdę sporo w ostatnim czasie :)
ja robię podobnie :)
Mi też się zdarza tak organizować wyjazdy. Wakacyjnych piratów też lubię ;)
Awatar użytkownika
Karcia123
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 25 stycznia 2018, 19:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tanie podróżowanie - jak to zrobić?

Post autor: Karcia123 »

Tanie podróżowanie to takie, które jest funkcjonalne i praktyczne. Mi się podobają miejsca egzotyczne, ale w Polsce też jest mnóstwo fajnych miejsc.
Szarak
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 7 października 2017, 19:56

Re: Tanie podróżowanie - jak to zrobić?

Post autor: Szarak »

Wystarczy trochę poszukać i znaleźć biuro, które ma atrakcyjne ceny jak i nietuzinkowe propozycje wyjazdowe. Zawsze z takich korzystam, a jednym z nich jest Wytwórnia Wypraw. Właśnie niebawem śmigam z nimi na majówkę. Zamierzam się cudownie bawić na spływie Dniestrem. Nigdy nie brałam udziału w takiej atrakcji, a tutaj jest to w pełni bezpieczne bo pod okiem instruktorów. Dodatkowo uda mi się w końcu zobaczyć przepiękne miasto Lwów, o którym wiele opowiadała mi ma babcia.
Awatar użytkownika
jacek0987
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 1 grudnia 2016, 13:26

Re: Tanie podróżowanie - jak to zrobić?

Post autor: jacek0987 »

Najtaniej jest zawsze na własną rękę. Jest wiele forów i grup dyskusyjnych dotyczących podróżowania - można popytać osoby, które już w danym miejscu były.
calina
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 9 kwietnia 2018, 14:36

Re: Tanie podróżowanie - jak to zrobić?

Post autor: calina »

katto pisze:

Ja też rezerwuję sporo wcześniej na BookAparcie, a tak to właśnie poluję na promocje autobusowe, których jest naprawdę sporo w ostatnim czasie :)

Oni mają całkiem fajne propozycje noclegów w Polsce ;)
ODPOWIEDZ