Naprawa Radia CB

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
daro326
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 11 września 2011, 02:53

Naprawa Radia CB

Post autor: daro326 »

Witam
Gdzie w Jaśle lub okolicy mogę naprawić swoje CB?
Mars1024
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2013, 19:43

Re: Naprawa Radia CB

Post autor: Mars1024 »

Witam kolego >>>na wstępie NIE POLECAM gościa z klasztornej :wsciekly:
Natomiast słyszałemo BARDZO DOBRYM FACECIE W DĘBOWCU >>>> jest znany tylko popytaj (mieszka blisko nowej szkoły :ok: Jest jeszcze bardzo dobry fachman w Rzeszowie DAWNA BAZA PKS-u kier na LUBLIN -mam Nr TEL jak trzeba bedzie :cwaniak:
ALE jesli masz dobre radio i naprawde musisz MIEC to z czystm sumieniem POLECAM>>> KONEKTORA w ŁODZI = jak coś wykonają to jest MISTRZOSTWO ŚWIATA :hurra: TO SĄ LUDZIE >> PASJONACI CO TYM PROFESJONALNIE SIĘ ZAJMUJĄ :cwaniak: NO TO MASZ W CZYM WYBIERAĆ :cisza:
daro326
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 11 września 2011, 02:53

Re: Naprawa Radia CB

Post autor: daro326 »

Rzeszów też może być bo bywam tam często natomiast jeśli chodzi o radio to nie jest zbyt wysokich lotów więc raczej nie ma sensu wysyłać do Łodzi. Radio to PRESIDENT TEDDY
Mars1024
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2013, 19:43

Re: Naprawa Radia CB

Post autor: Mars1024 »

No to masz dane do RZESZOWA - Radio -Kom ul. Towarowa 12\109 TEL 600-537-695.
A Radio jak Radio NOWOCZESNE NIC SPECYJALNEGO lecz napewno zrobi - sprawdzi bo Pan Grzegorz to ZDOLNY I SOLIDNY CZŁOWIEK , juz PAROKROTNIE SPISAŁ SIĘ NA PIĄTKE >>>>POLECAM .
TO NAPISZ KIEDY JAK DOKŁADNIE BYŁO :ok:
daro326
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 11 września 2011, 02:53

Re: Naprawa Radia CB

Post autor: daro326 »

Wielkie dzięki za pomoc.

Poszukuję też czegoś takiego:

http://allegro.pl/zaslepka-lampy-dekiel ... 44406.html

Myślisz, że na jakimś złomie uda mi się dorwać takie zaślepki? Uważam, że na tej aukcji cena jest mocno przesadzona :cisza: :cisza: :cisza: :cisza: :cisza:
Mars1024
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2013, 19:43

Re: Naprawa Radia CB

Post autor: Mars1024 »

Widze ŻE NIKT NIE PODPOWIE ;)
To ja podpowiem >>>>> napisz do gościa co sprzedaje i zaproponuj SWOJĄ CENE :cwaniak:
Myśle że chce to sprzedać ale wiesz działa to tak >>>>>SPRZEDAJĄCY ZA JAK NAJWYŻSZĄ CENE >>>>A KUPUJACY ZA JAK NAJNIŻRSĄ :dobani:
A JAK GOŚCIU CHCE SPRZEDAĆ TO SPRZEDA >>>>BO CENIĆ TO SOBIE ZAWSZE MOŻE!
POWODZENIA.
A JESZCZE JEDNO DOTYCZĄCE RADIA >>>>JAK MÓWI WŁAŚCICIEL KONEKTORA PAN PRZEMYSŁAW >>>RADIA CENIONE TO ALAN 18 ,28 i 87 (ale 18 nie niemiec ) NAPRAWDE GODNE POLECENIA (a ja osobiscie poleca starą ONWE 1 i 2 RADIO Z BARDZO DOBYM ODSŁUCHEM ) , a obecie najnowsze TO ZMODERNIZOWANE SZUMOFONY , DO KTÓRYCH WLICZA SIĘ I PRESIDENT. :rozpacz:
daro326
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 11 września 2011, 02:53

Re: Naprawa Radia CB

Post autor: daro326 »

Dziękuje Ci bardzo za pomoc. Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ