Co na ścianę w kuchni?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
juŚka
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 21 lipca 2016, 12:59

Re: Co na ścianę w kuchni?

Post autor: juŚka »

W kuchni najlepiej sprawdzą się płytki albo szklane panele. Mimo tego, że z pewnością będą się brudzić, ale akurat te materiały najłatwiej jest doczyścić i utrzymać w niemal nienaruszonym stanie. Ja nie wyobrażam sobie, żebym u siebie miała coś innego. Przyzwyczaiłam się do tego i nawet po bardzo burzliwym gotowaniu kuchnia błyszczy w przeciągu kilkunastu minut. To znacznie ułatwia prace kuchenne i nie zniechęca do nich :)
Narilka
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 26 lipca 2016, 12:31

Re: Co na ścianę w kuchni?

Post autor: Narilka »

Ja mam duże płytki, praktycznie nie ma rowków z fugą, dzięki czemu łatwo się wszystko czyści.
Awatar użytkownika
girlwithpower
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 4 lutego 2015, 14:38

Re: Co na ścianę w kuchni?

Post autor: girlwithpower »

Fototapeta jest super, a tym bardziej z motywem, ktory pasuje do kuchni np. z jakimiś produktami do jedzenia :D
aga554
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 20 kwietnia 2012, 11:07

Re: Co na ścianę w kuchni?

Post autor: aga554 »

Ja mam panele szklane i jestem bardzo zadowolona, super w utrzymaniu czystości.
Grys34
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 7 października 2016, 11:06

Re: Co na ścianę w kuchni?

Post autor: Grys34 »

Na pewno zegar i może jakiś obraz? Ja miałam zdjęcia kiedyś, fajnie się gotowało do uśmiechniętych twarzy. Moja mama zrobiła taką ścianę po której można pisac w kuchni kredą.
Awatar użytkownika
Anitka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 11 października 2016, 15:35

Re: Co na ścianę w kuchni?

Post autor: Anitka »

Moja kuchnia jest cała pod zabudowę w szafkach i tylko między górną a dolną szafką są duże kafelki ozdobne.
Awatar użytkownika
ania837
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 8 listopada 2016, 11:59

Re: Co na ścianę w kuchni?

Post autor: ania837 »

Standardowo - ceramika ;)
Róża-6334
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 17 listopada 2016, 08:44

Re: Co na ścianę w kuchni?

Post autor: Róża-6334 »

Najlepsze będą kafelki bo łatwo usunąć z nich wszelkie zabrudzenia
Awatar użytkownika
wujek_garfield
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 4 czerwca 2016, 11:53
Lokalizacja: PROFIL ZAMKNIĘTY PRZEZ UŻYTKOWNIKA.

Re: Co na ścianę w kuchni?

Post autor: wujek_garfield »

Jak pytają to napiszę - kafelki,bo łatwo sprzątnąć.Co to jest za pytanie ?!
Kuchnia to nie jest ruski pokój,żeby na ścianę dywan dawać - dym,tłuszcz itd - tylko kafelki !
patQ1
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 19 grudnia 2016, 14:26

Re: Co na ścianę w kuchni?

Post autor: patQ1 »

Zdecydowanie płytki, zwłaszcza w pobliżu zlewu i kuchni. Potem łatwo usunąć pozostałości po myciu naczyń i przygotowywaniu jedzenia.
Jeszcze bardzo podobają mi się szklane panele. Niestety, nie mam ich u siebie, ale kilkoro znajomych się zdecydowało na takie rozwiązanie i są zachwyceni. Czyści się je równie łatwo, jak płytki, a dodatkowo pięknie wyglądają! Zazdroszczę wszystkim tym, którzy mają takie cuda u siebie. Może kiedyś i u mnie coś takiego się pojawi. Na ten moment zadowalam się całkiem ładnymi, ale tylko płytkami :P
tapeciak
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 10 stycznia 2017, 10:55

Re: Co na ścianę w kuchni?

Post autor: tapeciak »

Powiem szczerze, że u mnie fototapeta spisuje się w kuchni jak najbardziej. Fakt trochę było przy tym roboty, lecz warto było zainwestować trochę czasu poświęcić. Co do zmywalności, kwestia materiału jaki się wybrało przy kupnie i oczywiście umiejscowienia jej:)
anna256
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 13 stycznia 2017, 11:39

Re: Co na ścianę w kuchni?

Post autor: anna256 »

Chyba najpraktyczniejsze w kuchni są płytki. Szybko i łatwo można z nich usunąć wszelkie zabrudzenia.
danowa
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 31 stycznia 2017, 14:11

Re: Co na ścianę w kuchni?

Post autor: danowa »

Ja mam płytki i uważam, że to bardzo praktyczne rozwiązanie. nawet jeśli się pobrudzą to bardzo łatwo je doczyścić i nie ma problemu. Podobają mi się też szklane panele, ale niestety nie mogę ich mieć teraz u siebie. Może kiedyś uda się zamienić tradycyjne płytki na taki bardziej dekoracyjny i równie łatwy w utrzymaniu element. Nie przekonują mnie za to tapeta ani panele, bo wydaje mi się, że znacznie trudniej się je czyści.
edyta126p
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 14 kwietnia 2017, 14:33

Re: Co na ścianę w kuchni?

Post autor: edyta126p »

U mnie pomiędzy meblami jest szyba. Wygląda to nowocześnie i bardzo łatwo ściera się z niej tłuszcz i plamy. Na taki pomysł wpadłam chodząc po salonach meblowych. Potem trochę czytałam o tych szybach w Max Kuchnie i w końcu zdecydowałam się na nie. Był to bardzo dobry wybór!
Kobietka
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 14 października 2018, 10:15

Re: Co na ścianę w kuchni?

Post autor: Kobietka »

Ja jestem zwolennikiem płytek, najlapiej takich fajnych, z jajem, które dodadzą charakteru do minimalistycznego wnętrza. Fajne szczególnie przy połączeniu salonu z kuchnią
ODPOWIEDZ