Balustrady, schody- szukam solidnej firmy z Jasła/okolic

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
matylda_1988
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 4 listopada 2015, 10:44

Re: Balustrady, schody- szukam solidnej firmy z Jasła/okolic

Post autor: matylda_1988 »

Ze swojej strony mogę polecić sprawdzonego wykonawcę balustrad firmę Eskatt. Wykonali dla mnie balustradę samonośną na tarasie w moim domu. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie oferując szereg ciekawych rozwiązań dotyczących balustrad. Składanie zamówienia jest bardzo proste. Wystarczy wysłać projekt z załączonym opisem oraz niezbędnymi wymiarami aby otrzymać ofertę z uwzględnieniem wszystkich elementów potrzebnych do zamontowania balustrady. W wyznaczonym terminie pracownicy przyjechali i dokonali pomiarów a następnie ją zamontowali. Wszystko zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.
JANAD
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 24 listopada 2015, 12:57

Re: Balustrady, schody- szukam solidnej firmy z Jasła/okolic

Post autor: JANAD »

Istotnie ,dobrze się prezentują te balustrady.Właśnie takie - ze stali nierdzewnej - zawsze mi się podobały.Przymierzamy się do wymiany schodów i balustrad.Podobno akcesoria do montażu balustrad można zamówić przez internet.
Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 358
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 09:00

Re: Balustrady, schody- szukam solidnej firmy z Jasła/okolic

Post autor: Włos »

Z Jasła nie ma szans na solidna firmę.
Cena x3 będzie
JANAD
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 24 listopada 2015, 12:57

Re: Balustrady, schody- szukam solidnej firmy z Jasła/okolic

Post autor: JANAD »

Balustrady ze stali nierdzewnej dodają nowoczesności starym wnętrzom.A zawsze warto coś zmienić.W bth import stal można bez problemu wybrać odpowiednie profile zamknięte i zlecić ich wycięcie laserem na elementy o odpowiadającej nam długości.Dobrej jakości stal na balustrady,mocne akcesoria do ich zamontowania/kupione zresztą na miejscu/ i można mieć niedrogo coś nowego w domu czy firmie. :)
TomaszXXX
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 26 lipca 2017, 13:17

Re: Balustrady, schody- szukam solidnej firmy z Jasła/okolic

Post autor: TomaszXXX »

Ja osobiście korzystałem z usług firmy ESKATT i jestem bardzo zadowolony z zakupu :)
JANAD
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 24 listopada 2015, 12:57

Re: Balustrady, schody- szukam solidnej firmy z Jasła/okolic

Post autor: JANAD »

Znalezienie solidnej firmy,która zrobi i zamontuje w naszym domu balustrady ze stali nierdzewnej w umiarkowanej cenie byłoby idealnym rozwiązaniem. Dlatego też sprawdzam dokładnie wszystkie poleenia forumowiczów,raz już mi się przydały.
ODPOWIEDZ