PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18419
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Taaak... Portfel został zostawiony w miejscu publicznym po to, by jego właściciel mógł się pochwalić faktem jego zostawienia? Bo Twoje koleżanki zdjęcie zrobione w publicznej placówce oświatowej zamieściły na publicznie dostępnym portalu społecznościowym, by się pochwalić aktem swojej odwagi. Rozumiesz tę różnicę czy jest to dla Ciebie za trudne?
Czy to było zdjęcie ich kolegi? Czy był na nim udokumentowany czyn zabroniony? Dwa pytania, mam nadzieję, że nie za trudne.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6296
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Czyli nie będziemy się zajmować tym, czy "nauczycielki" mają prawo w godzinach pracy i miejscu pracy protestować w sprawach zupełnie nie związanych z oświatą, tylko tym, czy ich kolega miał prawo zdjęcie na którym chwalą się swoim protestem zanieść do kuratorium? To zdaje się nosi nazwę "odwracanie uwagi"...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18419
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Taaak... Czyli nie będziemy się zajmować tym, czy "nauczycielki" mają prawo w godzinach pracy i miejscu pracy protestować w sprawach zupełnie nie związanych z oświatą, tylko tym, czy ich kolega miał prawo zdjęcie na którym chwalą się swoim protestem zanieść do kuratorium? To zdaje się nosi nazwę "odwracanie uwagi"...
Dwa pytania. Tylko dwa i to już zbyt trudne... :oczami: Nota bene, czy te panie zostały oskarżone o niedopełnienie obowiązków, jak ich kolega? Może to rozwieje wątpliwości i pomoże w odpowiedzi na pytania, nawet jeśli źrodło niewłaściwe. http://natemat.pl/201293,nauczycielki-z ... c-pogladow
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

Nie jest Pani wstyd jako nauczycielce wrzucać linki z natemat? Poważnie pytam. Przecież to mogą czytać Pani uczniowie? Jak oni będą później darzyć Panią odpowiednim szacunkiem?

Nie zdarzają się Pani w szkole sytuacji, kiedy uczniowie mruczą: "patrz to ta od linków z portalu lisa"????
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18419
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

gara pisze:Nie jest Pani wstyd jako nauczycielce wrzucać linki z natemat? Poważnie pytam. Przecież to mogą czytać Pani uczniowie? Jak oni będą później darzyć Panią odpowiednim szacunkiem?

Nie zdarzają się Pani w szkole sytuacji, kiedy uczniowie mruczą: "patrz to ta od linków z portalu lisa"????
Obraża pan inteligencję moich uczniów. I to oczywiście jedyny argument przeciw materiałowi? Czego ja się spodziewałam :oczami:
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 254
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 11:31

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: ruda33 »

Nauczyciele tylko płacza że mało zarabiają ,ale ile godzin oni pracują ile maja wolnego jak im nie pasuje to niech odejdą i wyjada na zmywak za granicę .
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18419
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

ruda33 pisze:Nauczyciele tylko płacza że mało zarabiają ,ale ile godzin oni pracują ile maja wolnego jak im nie pasuje to niech odejdą i wyjada na zmywak za granicę .
Można konkrety? kto płacze? I zapraszam do szkoły, niedługo bedą w niektorych wolne etaty, to się Pani wykaże.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18419
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

A tu mamy "magię ekranu" w wykonaniu TVPiS. https://twitter.com/MikolajNowak/status ... wsrc%5Etfw Kto to powiedział? "Kto klamie w jednym, kłamie we wszystkim"?
borsuk1.8
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 28 maja 2015, 20:29

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: borsuk1.8 »

ale nauczyciele chyba sie nei spodziewali ze pis ich tak zalatwi z tymi gimnazjami
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18419
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

borsuk1.8 pisze:ale nauczyciele chyba sie nei spodziewali ze pis ich tak zalatwi z tymi gimnazjami
Szczerze? ja się cieszę akurat z tego aspektu reformy. Szkoda, że jest jedyny. Znowu trzeba będzie dzieci historii uczyć w domu, nie mówiąc o świadomym rodzicielstwie i antykoncepcji.
amatorski
Ekspert
Ekspert
Posty: 81
Rejestracja: 30 maja 2013, 11:08

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: amatorski »

borsuk1.8 pisze:ale nauczyciele chyba sie nei spodziewali ze pis ich tak zalatwi z tymi gimnazjami
przede wszystkim załatwili dzieci i ich rodziców, bo pakowanie maluchów do tej samej szkoły
co 16-, 17- i 18-latków przyniesie opłakane skutki;

to nie gimnazja były źródłem zła, tylko młodzież tam uczęszczająca, a teraz trafi ona do podstawówek
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18419
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

amatorski pisze:
borsuk1.8 pisze:ale nauczyciele chyba sie nei spodziewali ze pis ich tak zalatwi z tymi gimnazjami
przede wszystkim załatwili dzieci i ich rodziców, bo pakowanie maluchów do tej samej szkoły
co 16-, 17- i 18-latków przyniesie opłakane skutki;

to nie gimnazja były źródłem zła, tylko młodzież tam uczęszczająca, a teraz trafi ona do podstawówek
Od kiedy podstawówkę kończy się w wieku 18 lat? To, po pierwsze. Po drugie, pan też bez problemu prawdopodobnie ukończył 8-klasową szkołę i przeżył?
amatorski
Ekspert
Ekspert
Posty: 81
Rejestracja: 30 maja 2013, 11:08

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: amatorski »

dragoness pisze:
amatorski pisze:
borsuk1.8 pisze:ale nauczyciele chyba sie nei spodziewali ze pis ich tak zalatwi z tymi gimnazjami
przede wszystkim załatwili dzieci i ich rodziców, bo pakowanie maluchów do tej samej szkoły
co 16-, 17- i 18-latków przyniesie opłakane skutki;

to nie gimnazja były źródłem zła, tylko młodzież tam uczęszczająca, a teraz trafi ona do podstawówek
Od kiedy podstawówkę kończy się w wieku 18 lat? To, po pierwsze. Po drugie, pan też bez problemu prawdopodobnie ukończył 8-klasową szkołę i przeżył?
chyba nic się jeszcze nie zmieniło i obowiązek szkolny oraz obowiązek nauki obejmuje też dzieci w wieku 16-18 lat
- jeśli będą repetowały, to w tym wieku wciąż będą uczniami szkoły podstawowej

a co 8-klasowej szkoły - w końcu ukończyłem, ale trochę czasu mi to zajęło
i z tej właśnie ośmioletniej szkoły pamiętam wymuszanie przez ośmioklasistów haraczu od uczniów klas i-v,
przemoc słowną i fizyczną wobec młodszych, itd.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6296
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

a co 8-klasowej szkoły - w końcu ukończyłem, ale trochę czasu mi to zajęło
Taaak... To nawet widać...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18419
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

amatorski pisze:
dragoness pisze:
amatorski pisze:
przede wszystkim załatwili dzieci i ich rodziców, bo pakowanie maluchów do tej samej szkoły
co 16-, 17- i 18-latków przyniesie opłakane skutki;

to nie gimnazja były źródłem zła, tylko młodzież tam uczęszczająca, a teraz trafi ona do podstawówek
Od kiedy podstawówkę kończy się w wieku 18 lat? To, po pierwsze. Po drugie, pan też bez problemu prawdopodobnie ukończył 8-klasową szkołę i przeżył?
chyba nic się jeszcze nie zmieniło i obowiązek szkolny oraz obowiązek nauki obejmuje też dzieci w wieku 16-18 lat
- jeśli będą repetowały, to w tym wieku wciąż będą uczniami szkoły podstawowej

a co 8-klasowej szkoły - w końcu ukończyłem, ale trochę czasu mi to zajęło
i z tej właśnie ośmioletniej szkoły pamiętam wymuszanie przez ośmioklasistów haraczu od uczniów klas i-v,
przemoc słowną i fizyczną wobec młodszych, itd.
Współczuję wyjątkowo patologicznego środowiska. Ja sobie takich sytuacji nie przypominam. Aha, w tej chwili największa przemoc panuje w podstawówkach. Zabawne, nie? I owszem, to gimnazja były źródłem zła, bo była to po prostu przechowalnia przed szkołą średnią, a dzieciakom wydawało się, że są już dorosłe.
ODPOWIEDZ