ostrzeżenie przed firma Tk Global Jasło!

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

fafa
Debiutant
Debiutant

Re: ostrzeżenie przed firma Tk Global Jasło!

Post autor: fafa » 28 lutego 2017, 11:58

O ile wiem to ma teraz konto Allegro na swojego pracownika PERFECT_SHOP_
A imponującą lista podana w tym poście powyżej zawiera oszukanych tylko do kwoty 200 zł.
Jest jeszcze druga lista - od 200 do 12 000 zł.

kazek11
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: kazek11 » 28 lutego 2017, 16:41

status:Podmiot aktywny
nazwa rejestrowa:CHU PERFECT SHOP ADRIAN SORYS
adres rejestrowy:Karola Szajnochy 55/45, 38-200 Jasło, podkarpackie
adres operacyjny: Karola Szajnochy 55/45, 38-200 Jasło, podkarpackie

rzecznik.tkglobal
Debiutant
Debiutant

Post autor: rzecznik.tkglobal » 1 marca 2017, 08:57

Szanowni Państwo,
jako podmiot reprezentujący firmę TK-GLOBAL , oświadczam iż firma nie miała na celu oszukanie kogokolwiek. Lista którą państwo tutaj podali jest to zaledwie 1% osób które zakupiły w firmie towar i które zostały rzekomo oszukane. Przy bardzo dużej ilości transakcji mogły zdarzyć się jak w każdej firmie pewne uchybienia jednak zaręczam iż wszystkie zwroty gotówki i reklamacje zostały uznane. Brak rozpatrzenia pozostałych mógł wynikać z braku wypełnienia formularza reklamacji, braku danych osobowych do zwrotu paczki lub gotówki oraz wielu innych czynników.

Sprawdzałem wyrywkowo listę, która została tutaj umieszczona i zaręczam iż ma to niewiele wspólnego z rzeczywistością.

Wątpliwości budzą posty o rzekomym oszustwie wysyłane cały czas z nowych kont niedawno zarejestrowanych które mają zaledwie jeden post i to tylko w tej sprawie. Jest to ewidentnie działanie jednej osoby. W tej chwili nie toczą się żadne postępowania w tej sprawie o których posiadałbym informacje.

Aby raz na zawsze rozstrzygnąć wszystkie sprawy, proszę osoby które czują się poszkodowane o kontakt mailowy pod adresem rzecznik.tkglobal@gmail.com
W mailu proszę podać:

- imię i nazwisko
- login allegro
- numer telefonu
- przybliżona data złożenia zamówienia
- krótki, rzeczowy opis problemu
- oczekiwania
- potrzebne załączniki (list przewozowy, potwierdzenie wpłaty itp.)

Zapewniam, iż osoby które się skontaktują z nami, otrzymają rzeczowe odpowiedzi a ich sprawy zostaną wyjaśnione.

Oczekuję na kontakt i raz jeszcze przepraszam za trudności.

rzecznik.tkglobal
Debiutant
Debiutant

Post autor: rzecznik.tkglobal » 1 marca 2017, 10:18

Szanowny użytkowniku Kazek11, dlaczego fabrykujesz listę rzekomo oszukanych osób wklejając po kilka razy te same fragmenty? Dziwne, że nikt z forumowiczów tego nie zauważył. W załączniku przesyłam screen, sprawdźcie proszę jego post.

Obrazek

rzecznik.tkglobal
Debiutant
Debiutant

Post autor: rzecznik.tkglobal » 2 marca 2017, 22:04

Szanowny Panie,
Działając imieniem Tomasza Kawst na podstawie art. 24 § 1 Kodeksu cywilnego wzywam Pan do:
1) zaniechania naruszania dóbr osobistych Tomasza Kwast;
2) dopełnienia czynności potrzebnych do usunięcia skutków naruszeń poprzez usunięcie przedmiotowego wpisu;
- a to w terminie 3 dni od daty publikacji niniejszego komentarza.

Jednocześnie wskazuję, że ze względu na domniemanie bezprawności naruszenia dóbr osobistych poszkodowany Tomasz Kwast nie musi udowadniać, że zachowanie sprawcy naruszenia, , tj. Pańskie - było niezgodne z prawem lub zasadami współżycia społecznego, ale sprawca w celu zwolnienia się z odpowiedzialności musi udowodnić, że jego działanie było zgodne z prawem lub zasadami współżycia społecznego.

Jednocześnie sprzeciwiam się publikowaniu danych osobowych czy też informacji o miejscu zamieszkania lub sytuacji rodzinnej Tomasza Kwast.

Jeżeli czuje się Pan pokrzywdzony działaniem lub zaniechaniem Pana Tomasza Kawst służą Panu stosowne środki prawne.

Awatar użytkownika
Joziiiin
VIP
VIP

Post autor: Joziiiin » 2 marca 2017, 22:39

Anonimowo to ty sobie możesz, niedorzeczniku....

kazek11
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: kazek11 » 2 marca 2017, 23:45

Drogi rzeczniku
Proszę powiedzieć dlaczego konta na allegro jak : drejk2 i TKGLOBAL_PL zostały zablokowane ? za bardzo dobra sprzedaż ?

Pożniej sprzedaż pod inna nazwa na OLX ! i nowe konto na allegro na inna osobe ? o co Chodzi? Drogi rzeczniku. Wasze telefony wogole nie odpowiadają. Kontakt zerowy teraz widzę ze przez Forum. Jasło można z wami sie szybciej z kontaktować .

Gdzie człowiek nie wpisze na Googlach np/ Tk global Opinie same się narzucaja na Fb ludzie tez piszą

np: https://www.facebook.com/tkglobalshop/ niema żadnego pozytywnego komentarza
na googlach podobnie https://www.google.pl/#q=tk+global+&*&l ... 211b867b,1,

Art. 286. § 1.

rzecznik.tkglobal
Debiutant
Debiutant

Post autor: rzecznik.tkglobal » 3 marca 2017, 08:52

Szanowny użytkowniku,
przyjmując że asortyment jaki był sprzedawany (bardzo tani towar z Azji), zdarzały się reklamacje. Firma zawsze dokładała starań aby to rozwiązać. Przy tak dużej sprzedaży nie sposób był wszystko kontrolować. Jeśli zwrócisz uwagę, komentarze negatywne były usuwane, gdyż zawsze firma podejmowała dialog z poszkodowanymi klientami. Ci którzy podejmowali dialog, otrzymywali nowy towar lub zwracana była gotówka. Niestety nie było w sprzedaży super nowoczesnych telewizorów SONY, gdzie reklamacje zdarzają się bardzo sporadycznie i łatwiej jest utrzymać zadowolenie klientów.

Pyta Pan dlaczego są negatywne wpisy w internecie - to bardzo proste. Zadowolony klient najczęściej zapomina o sprawie i nie zamieszcza opinii. Użytkownicy niezadowoleni, za wszelką cenę starają się jak najbardziej oczernić firmę i obsmarować ją w internecie.

Powtarzam raz jeszcze, nasza firma jest otwarta na dialog i gotowa rozpatrzeć raz jeszcze wszystkie odrzucone reklamacje i niedokończone sprawy. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem ani jednego maila, wiadomości prywatnej w tej sprawie.
Kontaktowałem się z placówką policji i Urzędem Skarbowym - nie toczą się w tej chwili żadne postępowania w tych sprawach.

Do użytkowników salesforce oraz kazek11 wysyłam w dniu dzisiejszym prywatne wiadomości. Proszę o odpowiedź z zawarciem wszystkich potrzebnych informacji tak abym mógł jeszcze raz przyjrzeć się tej sprawie i rozpatrzeć ponownie.

Obrazek

zajonc
Debiutant
Debiutant

Post autor: zajonc » 3 marca 2017, 18:16

A jakim prawem ty w dziuplę kopany niedorzeczniku masz czelność prezentować tu jakiekolwiek roszczeniowe postawy?
Czy jesteś na tyle tępy myśląc że ktoś odpisze na tego twojego żałosnego maila pseudorzecznika?
Tomaszu, nie masz nawet na tyle cywilnej odwagi żeby wystąpić sam w swoim imieniu? Za jakimś wyssanym z palca rzecznikiem się chowasz?
Nawet tępy oszołomie pokazałeś że tego gooowno wartego maila założyłeś 1 marca! Widać na screenie !
Myślisz ze na tym forum są sami tacy idioci jak ty?
Olewam ciepłym moczem te twoje fanaberie o pisaniu do rzecznika, i jakichś twoich bredniach o podejmowaniu działań w stosunku do piszących prawdę o tobie. Wszem i wobec rozgłoszę że teraz chowasz się za słupem w postaci nowego loginu allegro PERFECT_SHOP_ - no chyba że to twój rzecznik!
A wyjaśniać to będziesz ty prokuraturze a nie my rzecznikowi. Miałeś duuuzo czasu aby odbierać telefony i odpisywać na maile od nas - kupujących.
Wypad pajacu!

rzecznik.tkglobal
Debiutant
Debiutant

Post autor: rzecznik.tkglobal » 3 marca 2017, 21:07

zajonc pisze:A jakim prawem ty w dziuplę kopany niedorzeczniku masz czelność prezentować tu jakiekolwiek roszczeniowe postawy?
Czy jesteś na tyle tępy myśląc że ktoś odpisze na tego twojego żałosnego maila pseudorzecznika?
Tomaszu, nie masz nawet na tyle cywilnej odwagi żeby wystąpić sam w swoim imieniu? Za jakimś wyssanym z palca rzecznikiem się chowasz?
Nawet tępy oszołomie pokazałeś że tego gooowno wartego maila założyłeś 1 marca! Widać na screenie !
Myślisz ze na tym forum są sami tacy idioci jak ty?
Olewam ciepłym moczem te twoje fanaberie o pisaniu do rzecznika, i jakichś twoich bredniach o podejmowaniu działań w stosunku do piszących prawdę o tobie. Wszem i wobec rozgłoszę że teraz chowasz się za słupem w postaci nowego loginu allegro PERFECT_SHOP_ - no chyba że to twój rzecznik!
A wyjaśniać to będziesz ty prokuraturze a nie my rzecznikowi. Miałeś duuuzo czasu aby odbierać telefony i odpisywać na maile od nas - kupujących.
Wypad pajacu!
Szanowny użytkowniku, myślę że na forum są wystarczająco inteligentni ludzie aby zauważyć iż tworzysz wiele kont (wystarczy zobaczyć na daty). Przypomnę dodatkowo o sfabrykowanej liście i użytkowniku który wycofał swoje zarzuty. Dodatkowo poziom Twoich wypowiedzi wcale nie podnosi wiarygodności.

Firma jest otwarta na rozmowę i pozytywne rozpatrzenie sprawy. Do dnia dzisiejszego nie ma żadnej sprawy na policji, urzędzie skarbowym ani innych placówkach.

Piszesz tutaj kilka rzekomo poszkodowanych osób, ale do dnia dzisiejszego nikt się nie odezwał do nas na maila ani w wiadomości prywatnej.

Opisz w takim razie tutaj swoją sprawę, podaj login z allegro lub swoje dane osobowe, telefon kontaktowy. Sprawdzę to w systemie i udostępnię wszystko publicznie na forum do wglądu. Możemy również nagrać rozmowę i udostępnić tutaj.

Firma jest legalnie zarejestrowana, posiada NIP , dane siedziby. Ty szanowny użytkowniku nawet nie wysłałeś wiadomości. Dziwi mnie Twoje zachowanie. Osoba oszukana, która nie otrzymała rzekomo pieniędzy lub towaru skorzystałaby z możliwości dogadania się na swoją korzyść lub założyła sprawę na policji, urzędzie. Twoje działanie w tej chwili to szkalowanie obcych osób i udostępnianie danych osobowych osób niepowiązanych ze sprawą.

Jeśli do przyszłego tygodnia nie wpłyną żadne rzeczowe zgłoszenia od osób które szkalują tutaj firmę, zostanie uruchomione postępowanie mające na celu ujawnienie adresów IP a także danych osobowych. Wyrazić swoją opinię można zawsze i jest to w pełni legalne, jednak szkalowanie i bezpodstawne oczernianie pochodzi pod odpowiednie paragrafy. Pamiętaj, w internecie nikt nie jest anonimowy.

Oczekuję na kontakt. W przyszłym tygodniu zostaną ponownie udostępnione screeny ze skrzynki mailowej i jaslo4u.

kapustajestpusta
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: kapustajestpusta » 4 marca 2017, 01:27

Jako osoba nie związana z tematem, postanowiłem sprawdzić w necie jak i co. I to jest prawdą że tk coś tam ma mnóstwo negatywów !!!!!!!!!! Na Alegro negatyw i neutral prawie 800 !!!!!!!! Faktem jest że przy prawie 40tyś sprzedaży, lecz taka ilość niezadowolonych to porażka.
Bezwzględnie prawa konsumenta powinny być przestrzegane, i każdy z tych 800 powinien zostać zrehabilitowany.
A jak nie masz tylu ludzi do obsługi i tłumaczysz się, że zawsze się może coś przydażyć, to znaczy że nie panujesz nad firmą, bo zadowolony klient jest wyznacznikiem sukcesu.
A teraz gdzie się nie ruszysz to smród....Jasło jest małe...
Tk_global nic teraz nie sprzedaje, to znaczy rzeczniku że zwijacie biznes??? Czy walicie pod inną nazwą aby wykiwać następnych klientów??
Wracjąc do firmy...
Dane działalniści gospodarzczej są jawne, i nie sap do użytkowników forum o ujawnianie danych adersowych, bo jak masz działalność w domu to spodziewaj się "kolędników" z kastetem...

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 4 marca 2017, 11:43

Czy to ta firma zajmowała się remontem domu na rogu Kościuszki i Dworcowej? Słabo im poszło.

Gargulek
Weteran
Weteran

Post autor: Gargulek » 4 marca 2017, 12:29

Nie, tam działała firma TARHOM.

wiechuha
Debiutant
Debiutant

Post autor: wiechuha » 4 marca 2017, 16:50

Treść wiadomości
Szanowni Państwo!

Swego czasu dokonaliście zakupów u użytkownika Allegro TKGLOBAL_PL

Transakcja zakończyła się wystawieniem przez Państwa negatywnego komentarza dla TKGLOBAL_PL

Należycie Państwo do grona oszukanych przez TKGLOBAL_PL, a co za tym idzie możecie Państwo pomóc mi w następującej kwestii:

Po zawieszeniu przez Zespół Allegro konta użytkownika TKGLOBAL_PL , właściciel firmy założył następne konta: GLOBAL_LTD oraz VIZION_EU.

Oba te konta również zostały zawieszone przez Zespół Allegro po moich i innych użytkowników interwencjach. Niestety teraz ,, gazela biznesu" z Jasła ukrywa się pod nowym loginem,

PERFECT_SHOP_ http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=44525621.

Konto allegro PERFECT_SHOP_ zostało prawdopodobnie utworzone na tzw. słupa. O powiązaniach z TKGLOBAL_PL świadczy kilka czynników:

- Hosting zdjęć we wszystkich aukcjach PERFECT_SHOP_ jest na serwerach TKGLOBAL_PL.

Proszę otworzyć dowolną aukcję PERFECT_SHOP_ http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=44525621 , najechać kursorem na dowolne zdjęcie w aukcji , kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać z menu kontekstowego ,, kopiuj adres obrazka". Link proszę wkleić w pasek adresu nowego okna lub karty przeglądarki internetowej. Wynik jest jednoznaczny!

- Tytuły aukcji zaczynające się od klasycznej marchewki na kiju ,, -50%....." są identyczne jak w poprzednim wcieleniu sprzedawcy , czyli TKGLOBAL_PL

- Odpowiedzi PERFECT_SHOP_ na negatywne komentarze są identyczne jak odpowiedzi udzielane przez TKGLOBAL_PL

- Oferty prezentowane w sklepie internetowym TKGLOBAL_PL http://www.tkglobal.pl/ sa identyczne z ofertami PERFECT_SHOP_

- Oferty również są prezentowane na portalu chh.pl - http://www.chh.pl/szukaj?q=tkglobal

Ostatnio , na forum internetowym Jaslo4u bardzo aktywnym jest wątek viewtopic.php?f=109&t=20164 w którym TKGLOBAL_PL podaje się za "rzecznika" i występuje w roli...UWAGA!!.... POSZKODOWANEGO ! W liście oszukanych opublikowanej przez jednego z forumowiczów odnajdziecie Państwo również mój login. Dokonałem kilku transakcji z TKGLOBAL_PL i do dziś nie mam ani towaru, ani pieniędzy.

Chciałem prosić Państwa o dwie rzeczy:

- Zgłoście do Zespołu Allegro kontynuację przez TKGLOBAL_PL procederu pod szyldem PERFECT_SHOP_ . Możecie państwo skorzystać np. z tego linku:

https://pomoc.allegro.pl/kontakt/#appId ... 8bb33b077c lub poprzez Pomoc Allegro.

- Opiszcie swoja przygodę z TKGLOBAL_PL na w/wym wątku forum Jaslo4u viewtopic.php?f=109&t=20164

Mam wiedzę o naprawdę dużej grupie oszukanych osób. Bardzo wiele z nich zgłosiło się na Policję. Nie wiem na jakim etapie są procedury, ale jak widać handel na Allegro pod osłona słupa jakim prawdopodobnie jest PERFECT_SHOP_ idzie TKGLOBAL_PL w najlepsze. Taka sytuacja jest niedopuszczalna. Trzeba to przerwać. Zespół Allegro działa skutecznie ale..... powoli.

Proponuję , jeżeli popieracie Państwo moje stanowisko, dokonać zakupu kilku-kilkunastu przedmiotów od PERFECT_SHOP_ celem wystawienia kilku-kilkunastu komentarzy negatywnych demaskujących układ PERFECT_SHOP_ - TKGLOBAL_PL. Może, jeżeli pojawi się fala negatywów Zespół Allegro zamknie konto PERFECT_SHOP_ i ukróci proceder?

maria198
Debiutant
Debiutant

Post autor: maria198 » 31 maja 2017, 11:36

rzecznik.tkglobal@gmail.com-
prosze o niezwłoczną odpowiedż na mojego e-mail z dnia 31-05-2017.
W przeciwnym razie , tak jak pisałam podejmnę kroki prawne w celu odzyskania sowich pieniędzy,
Brak reakcji skutkuje, że 3-06-2017 zgłosze sprawę bewzględnia na policję i do rzecznika klientów i konsumentów.
D.Maria

ODPOWIEDZ