Internet - Sigma vs AP Media

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen. Tutaj znajdują się tematy zawierające opinie o restauracjach, pizzeriach, lekarzach, fryzjerach itp.

Moderator: paul_proteus

sstory99
Stały bywalec
Stały bywalec

Re: Internet - Sigma vs AP Media

Post autor: sstory99 » 30 maja 2017, 00:14

To i ja się wypowiem. Niestety z Sigmą nie miałem nic do czynienia ale z Ap media owszem. Wieczne problemy ze spadkami prędkości, telefony, prośby, serwisy ( które nic nie wnosiły ), ale jak kończyła się umowa i przyszło do przedłużania to przez ten okres śmigał jak nigdy dotąd... ciekawi mnie to. Po kilku latach męki spróbowałem Orange, ale niestety w tej okolicy również działał słabo ( centrala zbyt daleko - teren wiejski ). Od kilku miesięcy mam internet od vegawlan i jestem baaaaardzo zadwolony, od założenia prędkość jak i pingi są cały czas takie same jak jest to zawarte w umowie, co do kontaktu w razie awarii to nie wiem, bo póki co działa wszystko idealnie i nie było potrzeby zgłaszania - tą firmę mogę szczerze polecić jeśli chodzi o internet radiowy.

Ap-media - Absolutnie nie, pod żadnym pozorem...

wi610
VIP
VIP

Post autor: wi610 » 30 maja 2017, 07:49

To może i ja udzielę odpowiedzi.
Miałem zarówno internet sigma jak i światłowód telgam, który mam obecnie.
Sigma działała bardzo ładnie jak na internet radiowy, pingi nie były znów bardzo złe w okolicach 40-70.
Obecny telgam pingi w granicach 10-20 co dla grających w gry przez internet będzie zaletą.

Krotko mówiąc obie firmy dobre, telgam bardziej nowoczesny, bo już światłowód powinien być lepszy jak ktoś dużo ściąga z internetu, ogląda filmy przez internet, tutaj szybkość łącza gra duża role, moim zdaniem należy patrzyć na prędkość i szukać najlepszego łącza za niską kwotę :)
Pozdrawiam

spoko
Debiutant
Debiutant

Post autor: spoko » 6 czerwca 2017, 20:38

U mnie u kuzyna w Rzeszowie uruchomili teraz coś takiego, jak światłowód od Orange, naprawdę mega, bo działa szybciej, niż te kablówki wymienione wyżej. Z ogromnym szacunkiem, ale te stare internety to przeżytek. Pamiętam, jak czekałem godzinę na obsługę... istna masakra. Teraz wystarczy podać numer telefonu: http://swiatlowod.orange.pl/rzeszow i sami oddzwaniają. U nas powinno pojawić się lada dzień, jeśli umowy mi nie przeszkodzą, to postaram się od razu zgłosić, bo to fajna sprawa.

rjarek
VIP
VIP

Post autor: rjarek » 13 maja 2020, 09:54

Za ile można wystawić używaną antenę do internetu radiowego a AP-Media?

tomaszek9119
Debiutant
Debiutant

Post autor: tomaszek9119 » 13 maja 2020, 11:27

Witam
internet od Sigmy od kilkunastu lat w międzyczasie jakaś neostrada się przewineła (tragedia). Od Sigmy długo internet radiowy (w porządku) teraz światłowód bez problemowo. Jeśli chodzi o serwis - błyskawiczna reakcja. W piatek popołudniu zerwał się kabel, w sobote był już serwisant- w poniedziałek zrobione.

ODPOWIEDZ