Stworzenie sklepu internetowego

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
jaro9900
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 61
Rejestracja: 18 września 2012, 10:15

Stworzenie sklepu internetowego

Post autor: jaro9900 »

Macie jakieś porady jak stworzyć swoją platformę do sprzedawania przez internet. Nie interesuje mnie allegro, chciałbym własną stronę www. Znacie kogoś kto za dobą cenę podjąłby się stworzenia mi czegoś takiego?
sem
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 2 czerwca 2017, 09:31

Re: Stworzenie sklepu internetowego

Post autor: sem »

Zobacz sobie na gotowe systemy sklepów internetowych: shoper, clickshop (home.pl), nazwa. Masz gotowy system do obsługi zamówień, integracje z poczta, kurierami, allegro itp. Koszt to około 300 zl za rok + domena + certyfikat ssl. A i pod sklep można podpiąć skrzynki pocztowe. pzdr
Poldek
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 4 marca 2013, 19:33

Re: Stworzenie sklepu internetowego

Post autor: Poldek »

Jeżeli chodzi o sklep w Home.pl to niska cena obowiązuje tylko w pierwszym roku ( nawet teraz obniżyli do nieco ponad 100 zł /rok ) ale kolejna lata to kwota ponad 800 zł. Nic nie jest za darmo. Jeżeli sklep chce się prowadzić w perspektywie kilku lat to cenowo lepszym rozwiązaniem jest sklep na własnej domenie utworzony np w prestashop.
poiop
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 20 września 2012, 15:36

Re: Stworzenie sklepu internetowego

Post autor: poiop »

A ja tak jak już kiedyś pisałem, polecam Firmę Interfeo. Znajomy zamawiał stronę WWW, ale z tego co wiem tworzą sklepy internetowe, aplikacje mobilne i dedykowane a także właśnie sklepy internetowe. Maj swoją stronę - interfeo.com
IngaPe
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 23 maja 2017, 10:41

Re: Stworzenie sklepu internetowego

Post autor: IngaPe »

Tak jak wyżej, polecam również Interfeo. Nie tylko w kwestii sklepu, czy platformy tradingowej, ale także jako ogólnie dostawcę IT dla firmy.
Martiniquaa
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 21 maja 2010, 15:05

Re: Stworzenie sklepu internetowego

Post autor: Martiniquaa »

Wiadome jest, że zanim dokonamy ostatecznego wyboru firmy której zlecimy stworzenie naszego sklepu warto poszukać, podzwonić i popytać. Większość firm przygotuje jakąś ofertę, bądź dokona wyceny - a wtedy wybór jest o wiele prostszy. Ja mniej więcej w taki sposób znalazłam firmę która stworzyła mi sklep - Interfeo. Muszę przyznać że nie bez wpływu było polecenie mi tej firmy i fakt, że są z okolic i można się spotkać by omówić każdy szczegół. Generalnie bardzo ich polecam.
grafos
Guru
Guru
Posty: 147
Rejestracja: 16 czerwca 2007, 13:15
Lokalizacja: Jasło

Re: Stworzenie sklepu internetowego

Post autor: grafos »

ja korzystam z shopera ..... wczesniej mialem inny skrypt ale .... sie sypnal i postawienie nowego sklepu chwile trwalo.... tu nie interesuje Ciebie wiele problemow jakie moga Ciebie spotkac
u mnie po zmianie PHP na serwerze posypalo sie wszystko i co .... umiesz liczyc licz na siebie :)
a tam masz wszystko co potrzeba a koszty tez stosunkowo niewielkie a mozliwosci ogromne
a co najważniejsze masz wparcie, aktualizacje, integracje ... wszystko co potrzeba

polecam polecam polecam :) :super:
ODPOWIEDZ