Mechanik Godny Polecenia

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
Czarni1910Jaslo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 23 maja 2011, 09:12

Mechanik Godny Polecenia

Post autor: Czarni1910Jaslo »

Witam, mam problem z samochodem może ktoś z was ma mechanika który naprawdę zna się na rzeczy i na swojej pracy który wie co robi i z czystym sumieniem go poleci? nie chodzi mi o Takich mechaników których jakby za kare wykonywali swoją prace.. bo już raz się naciąłem.. :/
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Mechanik Godny Polecenia

Post autor: T135 »

Osobiście szczerze mogę polecić mechanika z Wrocanki k. Tarnowca - Grzegorz Betlej, robił mi sprzęgło i skrzynię biegów. Młody mechanik, ale naprawdę zna się na rzeczy, bardzo uczciwy i ceny ma bardzo dobre. Na wszystko wystawia faktury itd. Osobiście, po przejściach z jasielskimi "mechanikami" wreszcie trafiłem na naprawdę porządnego fachowca.
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: Mechanik Godny Polecenia

Post autor: Jocke »

Też już kiedyś na tym forum polecałem tego samego mechanika - Betleja, jeśli problem z samochodem, to warto do niego.
VISCA EL BARCA
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 18:23

Re: Mechanik Godny Polecenia

Post autor: VISCA EL BARCA »

Solidny znający się na rzeczy i co najważniejsze uczciwy to Pan Adam Majka Jasło Krasinskiego
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Mechanik Godny Polecenia

Post autor: Charlie_P »

Polecam Pana Artura Kędrka na Lenartowicza i Grzegorza Betleja we Wrocance. Znajomy mówił też, że jest dobry mechanik w Sobniowie, ale nie pamiętam nazwiska.
ODPOWIEDZ