Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

O wszystkim, czyli o niczym...
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: gara »

UB_ pisze:Duda to porażka. Najlepszym w historii prezydentem RP był Bronisław Komorowski, prawdziwy mąż stanu i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Nigdy już nie będzie tak wspaniałego mówcy i rządcy naszego kraju.
Erudyta, elokwentny, przystojny.
Mąż stanu.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6310
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Sun Tzu »

Wybitny znawca protokołu dyplomatycznego, prekursor nowoczesnej ortografii!
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Joziiiin »

A na dodatek leń i nierób jeden, co w nocy spał zamiast podpisywać cieplutkie ustawy i zaprzysięgać kolesi wybranych niezgodnie z prawem.....

Poza tym przygłup co twittera nawet nie umiał obsługiwać....

i na nartach jeździć nie umiał...
Awatar użytkownika
UB_
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 14 maja 2017, 21:53

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: UB_ »

Nie obrażajcie Bronisława Komorowskiego, bo tak wspaniałego prezydenta już nigdy nie będzie. To co jest teraz, ten Duda to śmiech na sali... co on reprezentuje? Nic! A Bronisław Komorowski był prezydentem wszystkim Polaków, miał i ma ogromne poparcie wśród wszystkich Polaków!
Przypomnijmy jego świetne wypowiedzi, mam nadzieję, że będzie startował w kolejnych wyborach:
https://www.youtube.com/watch?v=0sy7wPetoyA
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Mosznicki »

janek963 pisze:No prezentował nas świetnie :) "Chodź tu szogunie!" "Łączymy się w bulu" "Jan Paweł Trzeci" i już nie wiem w sumie ale było tego od ciula !
Na świecie nie znają polskiego, za to widzą migawki z G-7 i uniesione kciuki Dudy jak jakiegoś nieprzystającego do towarzystwa ciecia. O łamaniu konstytucji nie wspomnę.
Czy jestem za Bronkiem? Nie. Czy jestem za Bronkiem vs. Andrzej (i nikt inny)? Tak.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Joziiiin »

Duda Pomoc ma się dobrze :)

http://wiadomosci.wp.pl/ulaskawienia-an ... 476646017a

trzeba być tylko prawym.... :hyhy:

p.s.

odliczam czas do wpisu jakiegoś pisowskiego lizusa , że " za Komrowskiego " też tak było....
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: gara »

Mosznicki pisze:
janek963 pisze:No prezentował nas świetnie :) "Chodź tu szogunie!" "Łączymy się w bulu" "Jan Paweł Trzeci" i już nie wiem w sumie ale było tego od ciula !
Na świecie nie znają polskiego, za to widzą migawki z G-7 i uniesione kciuki Dudy jak jakiegoś nieprzystającego do towarzystwa ciecia. O łamaniu konstytucji nie wspomnę.
Czy jestem za Bronkiem? Nie. Czy jestem za Bronkiem vs. Andrzej (i nikt inny)? Tak.
Mam tak samo. Zobaczcie jak traktował WSI Komorowski a jak traktuje Duda. U Komorowskiego gościli się regularnie a "Adrian" ich ignoruje. Tak nie może być! Czuję się bardzo niepewnie w sytuacji, kiedy prezydent zrywa się ze smyczy Wojskowych Służb Informacyjnych.

O tych pełni nienawiści kciukach, które mogły obrazić możnych tego świata, nawet nie będę wspominał. O tym traktowaniu Polski jakby była równorzędnym państwem i mogła mieć w ogóle start do Niemiec czy Francji też nie będę pisał, bo mi się robi niedobrze. Zamiast słuchać Timmermansa i Junckera to my kozaczymy na arenie międzynarodowej. Niestety polaczki często nie znają swojego miejsca w szeregu i jest jak jest.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6310
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... W pełni się zgadzam! A jeszcze ostatnio nie potrafimy milczeć i na dodatek sprzeciwiamy się "starszym i mądrzejszym"! Po prostu: wstyd za taki rząd i takiego prezydenta!
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Mosznicki »

gara pisze:
Mosznicki pisze:
janek963 pisze:No prezentował nas świetnie :) "Chodź tu szogunie!" "Łączymy się w bulu" "Jan Paweł Trzeci" i już nie wiem w sumie ale było tego od ciula !
Na świecie nie znają polskiego, za to widzą migawki z G-7 i uniesione kciuki Dudy jak jakiegoś nieprzystającego do towarzystwa ciecia. O łamaniu konstytucji nie wspomnę.
Czy jestem za Bronkiem? Nie. Czy jestem za Bronkiem vs. Andrzej (i nikt inny)? Tak.
Mam tak samo. Zobaczcie jak traktował WSI Komorowski a jak traktuje Duda. U Komorowskiego gościli się regularnie a "Adrian" ich ignoruje. Tak nie może być! Czuję się bardzo niepewnie w sytuacji, kiedy prezydent zrywa się ze smyczy Wojskowych Służb Informacyjnych.

O tych pełni nienawiści kciukach, które mogły obrazić możnych tego świata, nawet nie będę wspominał. O tym traktowaniu Polski jakby była równorzędnym państwem i mogła mieć w ogóle start do Niemiec czy Francji też nie będę pisał, bo mi się robi niedobrze. Zamiast słuchać Timmermansa i Junckera to my kozaczymy na arenie międzynarodowej. Niestety polaczki często nie znają swojego miejsca w szeregu i jest jak jest.
Tupanie nóżkami to pusty gest, nie faktyczna siła. Nie znaczymy wiele gospodarczo i politycznie, a do tego skarleliśmy moralnie.
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: gara »

Mosznicki pisze: Tupanie nóżkami to pusty gest, nie faktyczna siła. Nie znaczymy wiele gospodarczo i politycznie, a do tego skarleliśmy moralnie.
polaczki są nikim na świecie a w dodatku cwaniakują i zadzierają nosa. Myślę, że Merkel i Macron zrobią porządek w Polsce i przynajmniej nas ubogacą kulturowo imigrantami, bo od tych białych, smutnych twarzy na ulicach chce mi się już rzygać.
Dobrze, że w tym zapyziałym jaśle są jeszcze tacy ludzie jak Mosznicki, którzy wiedzą co to zachodnia Europa a nie jakiś podkarpacki zaścianek z wieśniakami kupującymi żarcie w Biedronce.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Mosznicki »

Przeszkadza Ci niebiała twarz na ulicy? Hm, zastanówmy się, komu mogłaby przeszkadzać na ulicy niebiała twarz?

Na szczęście wyniki wyborów w liczących się krajach okazały się takie, a nie inne.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6310
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Zastanówmy się komu przeszkadza na ulicy biała twarz? Przeszkadza rasiście Mosznickiemu!
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: człowiek z lasu »

A moze bys tak Mosznicki w koncu odpowiedzial, jak reagowali obecni syryjscy uchodzcyna mordy chrzescijan np. W 2013 roku? Protestowali, palili swieczki?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze:Taaak... Zastanówmy się komu przeszkadza na ulicy biała twarz? Przeszkadza rasiście Mosznickiemu!
A to ci logika! Iście k...ska, jakby powiedział stary znajomy z forum.
A moze bys tak Mosznicki w koncu odpowiedzial, jak reagowali obecni syryjscy uchodzcyna mordy chrzescijan np. W 2013 roku? Protestowali, palili swieczki?
To już miałoby nie chodzić o muzułmanów w ogóle, tylko Syryjczyków? Jakichś konkretnych czy tak en bloc?

A Ty to się tego zlinkowanego źródła maryjnego nie wstydzisz? Choćby "polszczyzny"? Zachodzę w głowę, jak można sobie dać tak mózg wyprać.

Czy ktoś w końcu obali dane np. Federalnego Urzędu Kryminalnego???
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Prezydent Duda - Książka życzeń i zażaleń

Post autor: człowiek z lasu »

https://m.youtube.com/watch?v=jemKVk9VS3k

A w czym jest gorsze niz inne zrodlo? Jesli chcesz to wkleje linki z le Figaro, le Monde itd. Chrzescijanie masakrowani w Syrii spotkali sie z ludzkimi odruchami ze strony obecnych uchodzcow? Czy tez moze te brodate sieroty patrzyly na to obojetnie?
ODPOWIEDZ