Jaki odkurzacz do domu?

O wszystkim, czyli o niczym...
82caebisin
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 25 sierpnia 2017, 15:48
Lokalizacja: Albuquerque

Jaki odkurzacz do domu?

Post autor: 82caebisin »

Cześć, zastanawiam się nad kupnem nowego odkurzacza i totalnie nie mam pojęcia, jaki powinnam sobie wybrać. A chodzi mi o taki, który byłby najlepiej przyjazny dla alergików i żeby nie było żadnych problemów z opróżnianiem brudu, bo kiedyś mole mi zalęgły w odkurzaczu tylko dlatego, że nie mogłam w ogóle go otworzyć
świnia
Guru
Guru
Posty: 138
Rejestracja: 1 lipca 2013, 11:22

Re: Jaki odkurzacz do domu?

Post autor: świnia »

CENTRALNY i tylko centralny odkurzacz jest najlepszy.
hawajka
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 9 marca 2019, 16:20

Re: Jaki odkurzacz do domu?

Post autor: hawajka »

Swego czasu to Zelmer Cobra 2000 byl lux sprzetem. Teraz chyba nie ma juz godnego nastepcy :(
Awatar użytkownika
derstly001
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 12 marca 2019, 14:40
Lokalizacja: Jasło

Re: Jaki odkurzacz do domu?

Post autor: derstly001 »

Jak już wcześniej wspomniane było, cichy odkurzacz to skarb. Najlepiej wybierz się do sklepu i tam sprzedawca Ci doradzi. Zorientujesz się też w cenach. Dla mnie ważne jest też żeby odkurzacz miał regulację mocy
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: Jaki odkurzacz do domu?

Post autor: viktoria11 »

Ja mam odkurzacz na wodę Zelmer Aqua ale teraz rzadko używam za dużo mycia po każdym użyciu raz na jakiś czas porządnie odkurzy materace fotele itd. Ktoś używam rainbow powiedz ile dałaś 5 tyś? Obecnie kupilam odkurzacz taki do ręki mpm za całe 140 zł i jest super ! Nie ciągne za sobą ciężkiego odkurzacza jak w przypadku wodnego jest dosyć cichy ma bardzo dlugi kabel zwinny łatwo się do oproznia myje w środku ja jestem bardzo zadowolona z niego.
XlucjanX
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 6 maja 2020, 10:45

Re: Jaki odkurzacz do domu?

Post autor: XlucjanX »

Mnie się marzy taki odkurzacz bezprzewodowy.
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: Jaki odkurzacz do domu?

Post autor: viktoria11 »

Właśnie bezprzewodowy czytalam sporo i nie do końca fajny... ja mam 3 lata vilede i już jest słaby akumulator ładuje się kilka godzin i starcza teraz już na 4 dni odkurzania codziennie a wcześniej spokojnie tydzień... czy z kablem czy bez ale te bez ciągnięcia za sobą całego odkurzacza tylko do ręki są super wygodne . Ja przy moim 2 razy przepinam kabel do gniazdka i oblece jakieś 60m2
Awatar użytkownika
karfanek
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 8 maja 2020, 12:10

Re: Jaki odkurzacz do domu?

Post autor: karfanek »

Mnie się marzy do domu bezprzewodowy plus któryś z tych robotów. Myślę, że świetnie będą się uzupełniać.
annwo
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 1 marca 2017, 15:22

Re: Jaki odkurzacz do domu?

Post autor: annwo »

Ja teoretycznie bardzo chciałabym mieć takiego robota samosprzątającego. Wydaje mi się, że to bardzo wygodna opcja tylko nie wiem jak z jakością sprzątania w rogach i pod meblami - tu obawiam się, że może pozostawiać wiele do życzenia. I dlatego taki zakup cały czas jest w strefie marzeń :)
XamadeuszX
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 9 maja 2020, 20:20

Re: Jaki odkurzacz do domu?

Post autor: XamadeuszX »

A co sądzicie o tych odkurzaczach bezprzewodowych?
Awatar użytkownika
Florek2289
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 11 maja 2020, 11:58

Re: Jaki odkurzacz do domu?

Post autor: Florek2289 »

Mnie to się marzy odkurzacz centralny :)
Awatar użytkownika
mia93
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 11 maja 2020, 15:57

Re: Jaki odkurzacz do domu?

Post autor: mia93 »

A czy ktoś z Was ma odkurzacz pionowy z funkcją mycia podłóg i może powiedzieć, jak się on sprawdza?
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: Jaki odkurzacz do domu?

Post autor: viktoria11 »

Oglądałam filmik gdzie dziewczyna pokazywała jak działa i mówiła że szkoda kasy... jeśli turboszczotka to nie zbierze wszystkich śmieci i potem myjesz podłogę rozmazujac te śmieci wszędzie ..szczotka szeroka a z tylu mop wezszy i on nie dotrze wszędzie w rogi czy pod łóżko itd. Chodzi o ten typ gdzie równocześnie odkurzasz i z tylu jest mop... kosztował 1500 zl i drugi raz by nie kupila
Awatar użytkownika
korolka
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 12 maja 2020, 12:13

Re: Jaki odkurzacz do domu?

Post autor: korolka »

Ja też spotkałam się z podobną opinią na temat tego odkurzacza, ale może to zależy konkretne od modelu.
ALFmetrA
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 22 maja 2020, 12:06

Re: Jaki odkurzacz do domu?

Post autor: ALFmetrA »

Moim zdaniem najlepsze są takie bezprzewodowe.
ODPOWIEDZ