Kupno dywanu w Jaśle

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
dragon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 202
Rejestracja: 19 lutego 2010, 22:29

Kupno dywanu w Jaśle

Post autor: dragon »

Mam pytanie: Gdzie w Jaśle można kupić dywan? Mam za sobą wizytę w MERKURYM, ale nie ma tam tego, czego szukam. Interesuje mnie więc czy jest to jedyne miejsce na tego rodzaju zakupy. Z góry dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Kupno dywanu w Jaśle

Post autor: dragoness »

Piątek rynek polecam.
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Kupno dywanu w Jaśle

Post autor: Zynek6 »

łodyniec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 3 listopada 2014, 10:34

Re: Kupno dywanu w Jaśle

Post autor: łodyniec »

tylko Krosno ,w
Jaśle nie ma wyboru
czeszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 367
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:28

Re: Kupno dywanu w Jaśle

Post autor: czeszka »

dragon pisze:Mam pytanie: Gdzie w Jaśle można kupić dywan? Mam za sobą wizytę w MERKURYM, ale nie ma tam tego, czego szukam. Interesuje mnie więc czy jest to jedyne miejsce na tego rodzaju zakupy. Z góry dziękuję za pomoc.
lepiej na tym wyjdziesz jak sobie na allegro zamówisz......masz wybor taki że niewiadomo jak wybrać
goriotka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 6 stycznia 2015, 00:06

Re: Kupno dywanu w Jaśle

Post autor: goriotka »

allegro, kupilam dywan na allegro shaggy za 170zl, piatkowi handlarze za taki sam krzykli sb na rynku 490
sing
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 1 stycznia 2015, 11:48

Re: Kupno dywanu w Jaśle

Post autor: sing »

Zależy jaki to ma być dywan? Bo kupić to nie problem. Wiem że dobre jakościowo, belgijskie dywany są w voxie, przez net można zamówić.
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Kupno dywanu w Jaśle

Post autor: wiolka666 »

Ja polecam hurtownie sklep po drugiej stronie galerii i ceny też mają mniejsze od tych w merkurym i duzy wybor
Mars1024
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2013, 19:43

Re: Kupno dywanu w Jaśle

Post autor: Mars1024 »

W Jaśle ul Kochanoskiego dziś TAM KUPIŁEM Made in TURCJA>>> lub ich strona int >>> i :cwaniak: aukcje >>>dywanopol pl.<<<
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Kupno dywanu w Jaśle

Post autor: asterka »

dywan za kilkadziesiąt złotych ?
baroot
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 26 lipca 2018, 11:39

Re: Kupno dywanu w Jaśle

Post autor: baroot »

Polecam szukać dywanów w internecie. Sam kupiłem dywan w sklepie internetowym Dywany Witek. Zaoszczędziłem jakieś 90zł. W sklepach stacjonarnych z reguły trzymają ceny.
trojmiasto
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2019, 10:42

Re: Kupno dywanu w Jaśle

Post autor: trojmiasto »

UWAGA! Ostrzegam przed firmą Paweł Grzybowski - prowadzi sprzedaż dywanów w różnych miejscach w Polsce. W sklepie Pawła Grzybowskiego w ogóle nie było wywieszonych cen na dywanach, a część dywanów miała zamazane metki z informacjami o składzie surowcowym. Ulotki informowały, że syndyk masy upadłościowej wyprzedaje dywany w związku z upadłością największej hurtowni w regionie z dywanami. W sklepie sprzedano mi dwa sztuczne dywany jako dywany w 100% z naturalnego jedwabiu. Co więcej, jak przyszłam z reklamacją, to jeden z pracowników Pawła Grzybowskiego był bardzo agresywny, groził mi pobiciem i zastraszał mnie. Policja musiała interweniować. Teraz Paweł Grzybowski chyba dalej działa na terenie Trójmiasta.
celinka
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:16

Re: Kupno dywanu w Jaśle

Post autor: celinka »

Polecam zakup przez sklepy internetowe. Ja zawsze kupuje w sklepie 7KD
ODPOWIEDZ