Co na obiad ?

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Co na obiad ?

Post autor: człowiek z lasu »

Mule w abrykotach, w polewie nalesońskiej.
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: Co na obiad ?

Post autor: jajaślanin »

kamil3 pisze:yyyy pierożki pizza :D
No tego się po Tobie nie spodziewałem ... taki światowy człowiek co to się super ubiera , jeździ super brykami , wszystko wie i wszystkich zna, a do tego bywa w Rzeszowie takie pospolite jedzenie proponuje na obiad ? :rozpacz:
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Co na obiad ?

Post autor: kamil3 »

lubię pierożki :D takto jadam różnie co nieznaczy ze nie smaczenie :D ty na dolnie 3 stawów masz dobre pierożki naprawdę wyśmienite :D a tak pozatym to penne z kurczakem zawsze dobre danie ale też dobrze zrobione sporo kosztuję :D w Rzeszowie jest sporo dobrych Restauracji w Jaśle jak dobrze szukasz to też znajdziesz :)

pozdro :)
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: Co na obiad ?

Post autor: jajaślanin »

Niestety nie stać mnie na restaurację , nie wspominając wyjeździe do tak dużego miasta jak Rzeszów :hyhy: wolę gotować w domu :)
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Co na obiad ?

Post autor: kamil3 »

ja mam hajs na wszystko to nie narzekam :P :D hehe ale na Rzeszowie w moich regionach jest spoko często do millenium uderzam po spodnie czy coś :D pizza hut jest w RZESZOWIE kozacka oraz inne fajne miejsca przy szkole można w tenisa pograć spoko w domu też można ugotować wcześniej miałem panie od gotowania cały czas to mi gotowały bardzo dobrze pomoc domowa i nianie brata :D a teraz to wpadają czasami posprzątać hehe

pozdro.
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: Co na obiad ?

Post autor: jajaślanin »

No co Ty gadasz ... Pizza Hut też jest w Rzeszowie ? Oj to naprawdę musi być duże miasto :szok:
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Co na obiad ?

Post autor: kamil3 »

Duże nie duże miasto jak Miasto jak wszędzie :) po prostu Metropolia bardzo dobrze rozbudowane najlepiej na Podkarpaciu wkońcu STOLICA PODKARPACIA :) pięknie się rozbudowuję nowe miejsca galerie oraz inne naprawdę spoko miasto.

pozdro
Awatar użytkownika
Hellenna
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 25 czerwca 2018, 18:57
Lokalizacja: Jasło

Re: Co na obiad ?

Post autor: Hellenna »

Ja na obiad najczęściej stosuje przetestowane przepisy z internetu :) Mam ich całkiem sporą kolekcję i jestem z nich zadowolona. Polecam każdemu poszukanie inspiracji w sieci :D
william
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 12 maja 2016, 14:53

Re: Co na obiad ?

Post autor: william »

żona wyjechała więc sam muszę coś, jako słomiany wdowiec ugotować :P Może zapiekanka makaronowa. Akurat mam świderki arrighi, do tego dodam kiełbasę, sos pomidorowy, posypię serem żółtym i coś z tego musi dobrego wyjść :)
NatalaBujdasz
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 29 października 2018, 14:41

Re: Co na obiad ?

Post autor: NatalaBujdasz »

Jeśli chodzi o jakiś wystawny obiad to polecam zrobić zapiekankę ziemniaczaną z łososiem i porem.
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 254
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 11:31

Re: Co na obiad ?

Post autor: ruda33 »

A co Cie obchodzi co kto gotuje ,
malwa02
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 4 grudnia 2018, 14:09

Re: Co na obiad ?

Post autor: malwa02 »

U mnie dziś będą placki ziemniaczane z białym serem albo ze śmietaną i cukrem, jak kto woli :d
Awatar użytkownika
puchowa09
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 14 grudnia 2018, 15:34
Lokalizacja: Jasło

Re: Co na obiad ?

Post autor: puchowa09 »

Ja to kuchnie włoską uwielbiam i często coś z niej właśnie gotuje. W szczególności uwielbiam lasagne i często ją robię
aga1101
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 19 grudnia 2018, 15:42

Re: Co na obiad ?

Post autor: aga1101 »

Również jestem wielką fanką kuchni włoskiej. Uwielbiam makarony w każdej postaci i gdybym tyko mogła, to jadłabym je codziennie w innej postaci :)
Awatar użytkownika
OlaKos
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 3 lutego 2019, 18:43

Re: Co na obiad ?

Post autor: OlaKos »

Zależy jakich gości się przyjmuje, rodzinie moża zaserwować sałatki i np. kurczaka. Jednak znajomym wydaje mi się, że można trochę poeksperymentować w kuchni.
ODPOWIEDZ