Które liceum

Forum o Jasielskich szkołach
skijumper
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2017, 20:04

Które liceum

Post autor: skijumper »

Co sądzicie o I LO i II LO w Jaśle ?
jolka2000
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2017, 08:19

Re: Które liceum

Post autor: jolka2000 »

A ja szczerze polecam liceum w Kołaczycach. Długo się zastanawiałam jaką szkołę wybrać też zastanawiałam się nad pierwszym lub drugim liceum ale tak się zdarzyło że w zeszłym roku byłam na dniach otwartych w Kołaczycach i mi się spodobało. Dziś chodzę do tej szkoły i co mogę powiedzieć: bardzo życzliwi nauczyciele rozumiejący człowieka, fajni ludzie miła atmosfera. Mnóstwo zajęć pozalekcyjnych kółko teatralne w szkole jest fajny zespół muzyczny na akademiach czuję się jak na koncertach :) kółka przedmiotowe ja chodzę na biologiczne i chemiczne bo chciałabym iść na medycynę, słyszałam że w klasie trzeciej są darmowe korki dla maturzystów. W szkole działa gazetka o nazwie strefa młodych więc jak ktoś chce to może realizować się jako redaktor. Moi znajomi z klas mundurowych uczestniczą w ćwiczeniach wojskowych z tego co mówili w zeszłym roku byli nawet na poligonie. W tym roku szkoła kupiła klocki z których można budować roboty - są takie zajęcia (widziałam na facebooku ich stronę). W klasie trzeciej można wziąć udział w konkursie (chyba olimpiada) policyjnym gdzie jako laureat dostaje się indeks do studiowania na uczelni policyjnej, w tym roku było kilka osób które mają zapewnione miejsce na uczelni policyjnej - nie znam dokładnie szczegółów ale jak chcecie to się dopytam. Mankamentem jest mała sala gimnastyczna ale profesjonalne boisko ze sztuczną trawą i kortami rekompensuje te braki. Zapomniałam jeszcze o zespole tanecznym, który występuje też za granicą (w grudniu moi znajomi występowali na Węgrzech) z tego co mówili fajne było.
Dziś mogę powiedzieć że nie żałuję mojej decyzji odnośnie wyboru szkoły.
krko
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 20 lutego 2018, 09:06

Re: Które liceum

Post autor: krko »

zastanow się co Cie interesuje? jakie przedmioty ...
i wtedy zastanow się w którym liceum jest lepszy nauczyciel do tego przedmiotu ...
ktory jest bardziej znany, utytuowany, więcej wymagający, majacy więcej olimpijczykow
Awatar użytkownika
UltraLeroy26
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 25 października 2018, 09:44

Re: Które liceum

Post autor: UltraLeroy26 »

Ja się z grubsza zgadzam z moim przedmówcą... Nic dodać oraz nic ująć.
ODPOWIEDZ