Najlepszy weterynarz w Jaśle i okolicach

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Redevilie
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 23 sierpnia 2017, 12:24

Najlepszy weterynarz w Jaśle i okolicach

Post autor: Redevilie »

Potrzebuję dobrego weterynarza dla psa. Opinie na ich temat są już na tym forum dość stare, dlatego zakładam nowy wątek. Kogo możecie polecić? Który działa profesjonalnie i uratował wasze zwierzęta z opresji?
guana
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 2 marca 2010, 11:46

Re: Najlepszy weterynarz w Jaśle i okolicach

Post autor: guana »

ANIMAL na Czackiego :super: Pan Marcin na prawdę kocha zwierzęta i widać to przy każdej wizycie, poza tym zachowuje zimną krew w ciężkich sytuacjach :serce: :ok:
jasmin
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 15 kwietnia 2011, 09:24

Re: Najlepszy weterynarz w Jaśle i okolicach

Post autor: jasmin »

O, zaraz się zacznie obrabianie tyłków konkurencji :hyhy:
Maja321
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 29 sierpnia 2012, 22:16

Re: Najlepszy weterynarz w Jaśle i okolicach

Post autor: Maja321 »

Polecam z czystym sumieniem Pana doktora Wiśniewicza.Mily, konkretny, szybko diagnozuje chorobę i jej zapobiega.Mam 2 psy i 3 koty u niego były operowane i szybko doszły do siebie.Ma juz wieloletnią praktykę i widac ze kocha to co robi.A co też istotne nie ma wygórowanych cen ☺Pozdrawiam i polecam
AgaKo
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 30 grudnia 2017, 12:51

Re: Najlepszy weterynarz w Jaśle i okolicach

Post autor: AgaKo »

Ja polecam weterynarza panią Renatę Potempę przyjmującą w gabinecie Avet na ul Chopena 12. Ja mam tam pełen pakiet obsługi. Jak coś mojemu psu dolega, to go tam leczę, witaminy również tam kupuję i strzygę go również w Avet, a strzyc muszę, bo to PON i trzeba z tą sierścią sobie jakoś radzić, by była gęsta i piękna, taka jaka jest!
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Najlepszy weterynarz w Jaśle i okolicach

Post autor: dragoness »

FelisVet , ul. Na Kotlinę.
Floris
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 13 stycznia 2018, 14:05

Re: Najlepszy weterynarz w Jaśle i okolicach

Post autor: Floris »

Je ze swoją jamniczka na chopena chodzę do pani Renaty. Jest to osba przyjazna zwierzęciu. Nie jest nerwowa, a to zwierze zawsze wyczuje!
AgaKo
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 30 grudnia 2017, 12:51

Re: Najlepszy weterynarz w Jaśle i okolicach

Post autor: AgaKo »

Poraz kolejny Pani renata mnie nie zawiodła. Mój pies zapadł na parwowirozę i przy pomocy Pani Renaty mój PON zdrowieje teraz. Coś wspaniałego widzieć jak pies merda ogonem z radości!
Janinka06
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 22 lutego 2018, 10:31

Re: Najlepszy weterynarz w Jaśle i okolicach

Post autor: Janinka06 »

Polecam pana Karola, gabinet na przeciwko galerii. Mając problem z psem, któremu zrobił się ogromny guz przy łapie on jako jeden podjął się próby ratunku, mimo że inny weterynarz od razu zaproponował uśpienie.
JanuszBoguciński
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 6 marca 2018, 13:27

Re: Najlepszy weterynarz w Jaśle i okolicach

Post autor: JanuszBoguciński »

Pani Renata kilka dni temu uratowała życie mojemu psu, bo został pogryziony przez innego psa i nie było zbyt ciekawie. Polecam i dziękuję!
KamilaPurgat
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 9 kwietnia 2018, 15:09

Re: Najlepszy weterynarz w Jaśle i okolicach

Post autor: KamilaPurgat »

wacławK
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwietnia 2018, 11:03

Re: Najlepszy weterynarz w Jaśle i okolicach

Post autor: wacławK »

Witam. Ja dla swojej jamniczki Balbinki kupuję u Pani Renaty Potempy witaminki i różne suplementy. Piesem mimo, że stary, to wygląda zdrowo i cały czas jest aktywna. Chodzimy też tutaj na takie badania profilaktyczne. Pani Renata ma serce dla zwierząt!
fanwilków
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 9 maja 2018, 12:00

Re: Najlepszy weterynarz w Jaśle i okolicach

Post autor: fanwilków »

Podaję namiar do bardzo dobrej Pani weterynarz. Numer czynny całą dobę 48 134467974
miluś
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 23 czerwca 2018, 20:38

Re: Najlepszy weterynarz w Jaśle i okolicach

Post autor: miluś »

w jednym takim gabinecie w naszym Jaśle omal nie zmarnowali mi psa. na szczęście w ostatniej chwili już chyba poszłam z nim do pani Renaty Potempy i pies żyje do dziś. To mówi samo za siebie!
jasmin
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 15 kwietnia 2011, 09:24

Re: Najlepszy weterynarz w Jaśle i okolicach

Post autor: jasmin »

Ta, i zarejestrowałeś się dziś specjalnie by nam o tym oznajmić :hyhy: Podobnie jak reszta tych nowicjuszy z 1-2 wpisami na koncie :hyhy: :hyhy: :hyhy:
Czyżby gabinet nie mógł narzekać na nadmiar pacjentów ? :padam:
ODPOWIEDZ