Niepłodność

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
droczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 21 maja 2014, 12:35

Niepłodność

Post autor: droczyk »

Witam. Problem zawarty w temacie. Nie chodzi o mnie, ale o kogos bliskiego. Konkretne pytanie. Czy warto udać się na badania i leczenie do kliniki invimed http://www.invimed.pl/kliniki/invimed-katowice/ znajdującej sie w Katowicach? Mamy tu bliżej, ale podobno ta w Katowicach ma najlepszą opinię.
Ulkot
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 6 lutego 2016, 19:12

Re: Niepłodność

Post autor: Ulkot »

Zawsze jest ryzyko ze mozesz sie przejechac. Ja zapytalbym osoby ktore byly tu i tu
karol83
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 11 stycznia 2014, 21:27

Re: Niepłodność

Post autor: karol83 »

Sprawdźcie sobie klinikę IVITA. Uważam, że warto. Mają tam świetnych specjalistów. Umieją postępować tak, aby zredukować stres par do minimum. Często bowiem jest on dodatkową przeszkodą w zajściu w ciążę. Dysponują nie tylko ekspertami z doświadczeniem, ale również nowoczesnymi technologiami.
Barbarossa
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 24 stycznia 2016, 14:19

Re: Niepłodność

Post autor: Barbarossa »

Witam.
Przez rok leczyłam niepłodność w Rzeszowie z marnym skutkiem. Potem postawiłam na klinikę Angelius Provita w Katowicach i doktora Cholewę. Dziś jestem mamą dwojga cudnych dzieci. Naprawdę polecam tą klinikę i lekarzy oraz niższy personel medyczny tam pracujący. Pełen profesjonalizm przy zachowaniu całkowitej anonimowości. Klinika "pracuje" 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Można wszystkie badania wykonać na miejscu. Również leki można nabyć w tamtejszej aptece. Trzeba próbować bo warto - dziś to wiem :)
boss
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 16 lutego 2015, 10:14

Re: Niepłodność

Post autor: boss »

Co do kliniki w Rzeszowie-jest taniej niż w innych miastach,ale to stracony czas i pieniądze. Owszem takie leczenie przede wszystkim na samym początku jest bardzo drogie. Po ponad roku jeżdżenia do Rzeszowa znajomi polecieli nam dr. Zbigniewa Libera. Przyjmuje on w Warszawie,Krakowie i Niepolomicach. My jeździliśmy do Niepolomic. Pierwsze zlecone badania kosztowały nas sporo. Lekarz ma swój sposób bycia-ale mam to nie przeszkadzalo. Jak chcesz żeby opowiedzieć ci o wszystkim szczegółowo w tym o kosztach,jak to wszystko wygląda itp to napisz na priv
Julia28
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 9 marca 2017, 17:02

Re: Niepłodność

Post autor: Julia28 »

Bardzo różne opinie i na pewno autorowi jest jeszcze ciężej wybrać odpowiednie miejsce, a pytał o Katowice. Może ktoś z Katowic może się wypowiedzieć?
kamil231
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 16 marca 2018, 09:07

Re: Niepłodność

Post autor: kamil231 »

Coraz więcej ludzi w Polsce jest niepłodna teraz
świnia
Guru
Guru
Posty: 138
Rejestracja: 1 lipca 2013, 11:22

Re: Niepłodność

Post autor: świnia »

Bezpłodność ma przyczynę w odmiennych grupach krwi. Warto obejrzeć https://www.youtube.com/watch?v=hy5MHiiDn6s
janeker
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 29 listopada 2017, 17:36

Re: Niepłodność

Post autor: janeker »

Chyba z tymi grupami krwi - to trochę ściema.
ODPOWIEDZ