Praca!!! Gdzie szukać?

Wydarzenia i komentarze z Jasła
lol77lol
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 14 marca 2018, 18:28

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: lol77lol »

Sprawdź na jaslo4u na ogłoszeniach ;D
kuchman
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 19 marca 2018, 16:16

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: kuchman »

nie wydaje mi się by w jaśle w reklamie można było pracować, proponuje szukać pracy zdalnej, lub się przepranżowić
Majster docieplenia
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 12 listopada 2017, 11:17

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: Majster docieplenia »

W firmie Remontowo-Budowlanej jak umiesz coś robić albo chesz się nauczyć szybko fachu :) pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
awesome
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 14 marca 2013, 11:26

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: awesome »

W tym kraju nie ma pracy dla ludzi w Twoim wykształceniem .
mission
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 27 lutego 2015, 14:29

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: mission »

Jest cała masa serwisów, gdzie można szukać pracy. Polecam Ci się rozejrzeć faktycznie po portalach, nawet typu olx, bo tam też często są takie oferty godne uwagi. Inną opcją są agencje, które same załatwiają Ci pracę, trzeba się tylko zapisać. Dobra opcja, jeżeli masz możliwość poczekania.
spiaca_pieknosc
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 13 września 2018, 23:31

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: spiaca_pieknosc »

Zgadzam się z przedmówcami. Myślę, że fajną opcją może być również dorabianie za pomocą umowy-zlecenie. To najczęściej drobne i proste prace za które można dostać godziwe wynagrodzenie.
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: luc_ponownie »

W Nowym Stylu by pewnie od ręki by była,ale kto by tam szedł za te ich kokosy - chyba tylko stary albo desperat ;) Albo w Balticu hahaha ci to dopiero sobie wyrobili opinię - jak dzisiaj do Rzeszowa jechałem to widziałem billboardy,ich to dopiero przypiliło :D

Jak w Jaśle szukacie to Styl i nie tylko tutaj: http://www.ogloszenia.jaslo4u.pl/kategoria.php?kat=5 (Choć ja p... jakieś głąby szukają w ogłoszeniach programisty za 2k złotych,to nawet w Rzeszowie programiście-świeżakowi płacą więcej) Ale jak szukacie pracy za SENSOWNE pieniądze prosta rada: NIE SZUKAJCIE W JAŚLE :!:

Zresztą powiem - nawet Rzeszów to w sumie h... d... i kamieni kupa,trzeba szukać chyba gdzieś poza tym województwem,bo tu to tylko Po Polsku mówimy,a tak, reszta to prawie jak na Ukrainie.
-----------------------
spiaca_pieknosc pisze:Zgadzam się z przedmówcami. Myślę, że fajną opcją może być również dorabianie za pomocą umowy-zlecenie. To najczęściej drobne i proste prace za które można dostać godziwe wynagrodzenie.
Jaki portal dla "freelancerów" promujesz ? Umowy-zlecenie to dobra opcja dla kogoś kto musi się wręcz opędzać od ofert pracy na umowę,takiej pracy wcale nie jest tak dużo,a w internecie to już w ogóle ceny zaniżane tak,że aż chyba szkoda tym sobie gitarę zawracać.
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: ajaks1 »

Rzeszów bazuje głównie na studentach, którzy są zatrudniani w barach, w galeriach, w sklepach. Szału tam nie ma z pracą dla ludzi po studiach. Pozostaje albo otwarcie własnego biznesu albo przy dużym szczęściu klepanie za najniższą krajową, tyle że w Rzeszowie koszty utrzymania są niższe od Krakowa czy innych większych miast, więc singiel nawet za najniższą krajową przeżyje.
George
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 19 września 2018, 09:55

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: George »

Ja szukam głównie przez internet. Niestety słabo z pracą w naszym regionie.
angelterz
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 14 października 2011, 22:47
Lokalizacja: House of pain

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: angelterz »

George pisze:Ja szukam głównie przez internet. Niestety słabo z pracą w naszym regionie.
Bzdury.
Na Gamracie nie ma takiego zakladu gdzie ludzi nie potrzebuja ;)
Micro123
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 24 września 2018, 15:17

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: Micro123 »

Najlepiej do Krakowa, albo poza PLN
polako516
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 3 października 2014, 18:34

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: polako516 »

Jakby ktoś szukał pracy przy elewacjach w okolicach Jasla mogę dac kontakt ;)
krysteczek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 7 października 2018, 08:13

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: krysteczek »

Poproszę kontakt na priv :)
Awatar użytkownika
Bandit
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 30 listopada 2010, 22:27
Lokalizacja: włączam GPS......

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: Bandit »

hatix pisze:http://www.thoni-alutec.pl/praca.php
2500 netto ( dobrze czytacie - netto) na dzień dobry z nauką zawodu na odlewni, CNC i innych działach. Jak dobrze pogadacie to pokój za darmo na początek ( 2-3 osobowy). Jak jesteś specjalistą w konkretnej dziedzinie to zarobki lepsze. Średnie zarobki na stanowiskach robotniczych sa o 40 % wyższe niż na dzień dobry, wiadomo trzeba pracować, ale sa możliwości , szkolenia, rozwój. Jak chcesz narzekać i nie chce ci się robić to zostań tu gdzie jesteś.
To 2500 zł netto, dla ciebie jest jakimś cudem płacy? Jeszcze pokój za darmo jak dobrze pogadamy? No cuda panie, cuda a zarobki kosmiczne, jeszcze jak na pracę w delegacji, bo tak to można nazwać. Ukraińcy za takie pieniądze nie robią.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Praca!!! Gdzie szukać?

Post autor: Jozin.1 »

Za te piniądze to nikomu się NIE OPŁACA robić tym podkarpackim Eldorado.... ;)
ODPOWIEDZ