POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

O wszystkim, czyli o niczym...
lilcia92
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 12 lutego 2011, 17:30

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: lilcia92 »

dax pisze:Pozwolę się nie zgodzić z moim przedmówcą. Niejedzenie po 18 nie jest mitem, ja dodałbym nawet niejedzenie po 17. Dlaczego? Ponieważ w nocy organizm się regeneruje i samo-leczy, obciążenie go jedzeniem w godzinach wieczornych powoduje taki skutek że zamiast regeneracji organizm musi się zająć trawieniem jedzenia. Po za tym im bardziej będziemy głodni z rana tym dla nas lepiej, wszak śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia (zwłaszcza ciepłe) a będąc głodnym na pewno zjemy je z wielką radością i przyjemnością a nie z przymusem lub nie jedząc je wcale(ponieważ obchalismy się o 22 i nie chce się nam rano jeść). Żeby schudnąć nie trzeba żadnych drakońskich diet (nie polecam chudnąć 10kg w tydzień), wystarczy odpowiedni dobór pożywienia (unikać zwłaszcza produktów zawierających biały cukier, białą mąkę, smażonych i fast foodów,), poza tym ruch i pozytywne myślenie oraz bardzo dużo miłości.
Mama mi to zawsze powtarza;d
a co do schudnięcia;d zastosuj metodę jak chinki;D one obwijają stopy mocno żeby nie rosły;d a Ty obwiń ciało żeby schudło;d
albo ćwicz;d brzuszki, przysiady. stop słodyczom;d tylko płatki zbożowe;d owsianka;d owoce;d i woda!
Awatar użytkownika
Cassandra
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 23 maja 2009, 19:50

POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: Cassandra »

dax pisze:Pozwolę się nie zgodzić z moim przedmówcą. Niejedzenie po 18 nie jest mitem, ja dodałbym nawet niejedzenie po 17. Dlaczego? Ponieważ w nocy organizm się regeneruje i samo-leczy, obciążenie go jedzeniem w godzinach wieczornych powoduje taki skutek że zamiast regeneracji organizm musi się zająć trawieniem jedzenia. Po za tym im bardziej będziemy głodni z rana tym dla nas lepiej, wszak śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia (zwłaszcza ciepłe) a będąc głodnym na pewno zjemy je z wielką radością i przyjemnością a nie z przymusem lub nie jedząc je wcale(ponieważ obchalismy się o 22 i nie chce się nam rano jeść). Żeby schudnąć nie trzeba żadnych drakońskich diet (nie polecam chudnąć 10kg w tydzień), wystarczy odpowiedni dobór pożywienia (unikać zwłaszcza produktów zawierających biały cukier, białą mąkę, smażonych i fast foodów,), poza tym ruch i pozytywne myślenie oraz bardzo dużo miłości.
Także pozwolę się z Tobą nie zgodzić, a przynajmniej w kwestii niejedzenia po godzinie 18:00. Myślę, że nikita miała na myśli to, że nie każdy kładzie się spać o godzinie 22:00, a np.: o 24:00. Każdy z nas prowadzi inny tryb życia, dlatego bardziej rozsądne jest właśnie niejedzenie na 3-4 godziny przed snem. Ponadto ostatni posiłek powinien być lekkostrawny i nieobfity, ubogi w produkty wysokotłuszczowe oraz te zawierające węglowodany proste.
Zasada o której wspomniała nikita nie przeszkodzi naszemu organizmowi we właściwej regeneracji sił.
The Nun

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: The Nun »

xyz123 pisze::hyhy: :hyhy: :hyhy: 10 kg w tydzień co jakaś paranoja - osobiście uważam, że jest to niewykonalne :mur:
Owszem jest. Ja przez 5 dni pobytu w szpitalu schudłam 6 kg :/

Więc jakby posiedział tydzień w jasielskiej mordowni, to może i zwaliłby te 10kg..
Omen
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 4 maja 2008, 14:06
Lokalizacja: centrum

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: Omen »

...."Owszem jest. Ja przez 5 dni pobytu w szpitalu schudłam 6 kg :/
Więc jakby posiedział tydzień w jasielskiej mordowni, to może i zwaliłby te 10kg.."


Tutaj zgadzam się z Tobą The Nun, po tygodniowym pobycie w szpitalu schudłem 5-6 kg, a leżący obok mnie na sali, po dwóch tygodniach schudł ponad 10 kg.... a to dlatego że był na ścisłej diecie przed zabiegiem, a zabieg odraczali mu z dnia na dzień, przez tydzień..
Pozdrawiam....
Awatar użytkownika
dax
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 25 listopada 2010, 07:24

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: dax »

Także pozwolę się z Tobą nie zgodzić, a przynajmniej w kwestii niejedzenia po godzinie 18:00. Myślę, że nikita miała na myśli to, że nie każdy kładzie się spać o godzinie 22:00, a np.: o 24:00. Każdy z nas prowadzi inny tryb życia, dlatego bardziej rozsądne jest właśnie niejedzenie na 3-4 godziny przed snem. Ponadto ostatni posiłek powinien być lekkostrawny i nieobfity, ubogi w produkty wysokotłuszczowe oraz te zawierające węglowodany proste.
Zasada o której wspomniała nikita nie przeszkodzi naszemu organizmowi we właściwej regeneracji sił.
Ci którzy nie chodzą spać o 22 a później, powinni to stanowczo zmienić :) wyjdzie im to tylko na zdrowie :). Co do jedzenie 3-4 godz. przed snem to zgodzę się że można lecz tak jak piszesz posiłek lekkostrawny, niestety u nas jest często tak że je się najczęściej pieczywo z wędliną lub pizze, itp. przed snem.
Awatar użytkownika
Cassandra
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 23 maja 2009, 19:50

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: Cassandra »

dax pisze:
Także pozwolę się z Tobą nie zgodzić, a przynajmniej w kwestii niejedzenia po godzinie 18:00. Myślę, że nikita miała na myśli to, że nie każdy kładzie się spać o godzinie 22:00, a np.: o 24:00. Każdy z nas prowadzi inny tryb życia, dlatego bardziej rozsądne jest właśnie niejedzenie na 3-4 godziny przed snem. Ponadto ostatni posiłek powinien być lekkostrawny i nieobfity, ubogi w produkty wysokotłuszczowe oraz te zawierające węglowodany proste.
Zasada o której wspomniała nikita nie przeszkodzi naszemu organizmowi we właściwej regeneracji sił.
Ci którzy nie chodzą spać o 22 a później, powinni to stanowczo zmienić :) wyjdzie im to tylko na zdrowie :). Co do jedzenie 3-4 godz. przed snem to zgodzę się że można lecz tak jak piszesz posiłek lekkostrawny, niestety u nas jest często tak że je się najczęściej pieczywo z wędliną lub pizze, itp. przed snem.
Masz rację dax powinni :) , ale niestety nie każdy jest w stanie pozwolić sobie na to by położyć się spać o godzinie 22:00, gdy późno wraca się z zajęć lub pracy, a przed snem koniecznie trzeba ogarnąć jeszcze kilka spraw. Ci, którzy mają możliwość (a większość z nas ma) powinni zmienić styl życia, zmodyfikować dietę, bo niejednokrotnie niewielkie zmiany żywieniowe przynoszą spore korzyści. Wiele osób jednak nie zdaje sobie sprawy z wpływu odżywiania na ich stan zdrowia, a przecież jak to mówią sami kopiemy sobie grób łyżką i widelcem.
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: luki666 »

co myslicie o diecie bilakowej? wyczytalem ,ze jest dobra i szybko traci sie niepotrzebny tluszcz,ale ma kilka minusow np. chore nerki.
co o tym sadzicie? probowal juz ktos ta diete?
pocieszek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 9 marca 2009, 22:25

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: pocieszek »

no dobrze... a powiedzmy, że ktoś ma niedoczynność tarczycy (leczoną)+ 'pamiątka' po ciąży przez co ma nadwagę 20kg!!! I co teraz... dieta około 1000-1200kcal. Około godzinka ćwiczeń dziennie+ całodniowe "bieganie" po domu z dzieckiem na rękach= zero efektów po ponad miesiącu-nie ubyło ani grama!!! :mur: :mur:
Dodam, że nie jem słodyczy, ziemniaków, pierogów, kluch, makaronów, białego pieczywa itd itp Godzinka czasu na ćwiczenia to jest niestety maxymalna ilość czasu na ćwiczenia jaką pozwala mi wygospodarować niemowle w domu.
Aha i dodam że piję herbatki 'odchudzające'...
pipi86
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 22:32

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: pipi86 »

pocieszek pisze:no dobrze... a powiedzmy, że ktoś ma niedoczynność tarczycy (leczoną)+ 'pamiątka' po ciąży przez co ma nadwagę 20kg!!! I co teraz... dieta około 1000-1200kcal. Około godzinka ćwiczeń dziennie+ całodniowe "bieganie" po domu z dzieckiem na rękach= zero efektów po ponad miesiącu-nie ubyło ani grama!!! :mur: :mur:
Dodam, że nie jem słodyczy, ziemniaków, pierogów, kluch, makaronów, białego pieczywa itd itp Godzinka czasu na ćwiczenia to jest niestety maxymalna ilość czasu na ćwiczenia jaką pozwala mi wygospodarować niemowle w domu.
Aha i dodam że piję herbatki 'odchudzające'...


proponuję rano jeść węglowodany ale pełnoziarniste, a wieczorem nabiał, który 'wchłania' tłuszcz. posiłki powinny być spożywane o regularnych porach, owoce jedz do ok.g.13 gdyż zawierają cukier, pij 8 szklanek wody dziennie najlepiej na 30 min przed posiłkiem lub gdy poczujesz głód. Poza tym poszukaj w internecie ćw, które możesz wykonywać razem z dzieckiem w zależności od jego wieku ;-)
powodzenia!
hej_dj
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 28 grudnia 2010, 20:43

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: hej_dj »

ja powiem Wam tak, ważyłem 105 kg i w ciągu 3 miesięcy schudłem 15 kg,
wkurzało mnie to jak mnie ktoś spotkał i mówił "aleś się spasł" itp
Ja robiłem tak (rygorystycznie dość)
rano śniadanie a na południe obiad... potem ewentualnie jakieś owoce i woda niegazowana,
No i ok 1000 skoków na skakance dziennie i brzuszki, poza tym biegałem ok 2 razy w tygodniu i efekt jest taki ze po niecałych 3 miesiącach "zwaliłem 15 kg" i czuję sie świetnie:)))

jakieś pytanka

pozdrawiam odchudzających sie!!!:)
silma wola jest gwarancja na odchudzanie
Awatar użytkownika
dax
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 25 listopada 2010, 07:24

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: dax »

Do tego zestawu ćwiczeń dodałbym jeszcze trampoline, naprawdę super sprawa, skaczę codziennie rano :) i daje mi ona fajnego kopa na starcie dnia.

Jeżeli chodzi o pokarm do dodałbym jeszcze jedną rzecz a mianowicie nie łączenie białek z węglowodanami.
agt567
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwietnia 2018, 13:11

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: agt567 »

Cześć dziewczyny,
stracić 10 kg w ciągu tygodnia jest nierealne...i bardzo szybko, gwarantowany efekt jo-jo. W moim przypadku to było za 2 miesiąca, straciłam 11,5 kg. Skuteczny produkt, który bardzo mi pomógł w tym przypadku to Reductil Meridia, nie czułam takiego głodu i zacząłam jeść mniej niz zwykle.Dodatkowo uprawiałam sport po 2-3 raza w tydzień. Reductil Meridia dowiedziałam się, że można kupić łatwiej w aptece internetowej, "acomplia-reductil.net". Naprawdę świetny produkt który pomoże w utracie wagi, polecam. :)
martiiik
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 4 czerwca 2013, 15:20

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: martiiik »

Zjeść zieloną kiełbasę i popić mlekiem- efekt murowany :hyhy: :super: :hyhy:
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: T135 »

amputować nogi i ręce.
kuskus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 16 września 2012, 22:37

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: kuskus »

nie przytyło się 10 kg w tydz to i nie zrzuci się w tydzień... :zdegustowany:
ODPOWIEDZ