Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

O wszystkim, czyli o niczym...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: Mosznicki »

JaślaninOn pisze:Wzbogacania kulturowego c.d....
http://dzienniknarodowy.pl/francja-juz- ... tes-wideo/
Dlatego w Polsce są puste więzienia, nie znamy przestępczości itp.
PS Poczytalem też o Gersdorf i jej gościu z, uwaga- AI! No straszne! A kto sponsoruje AI? Soros! Milarder "zydowsko- węgierskiego pochodzenia"! To info to nie było wtrącenie.
Kiedy Wy, ludzie, zmądrzejecie? Dopiero po zbadaniu swego drzewa genealogicznego?
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: T135 »

Jest ktoś za przyjęciem "uchodźców" do Polski?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18358
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: dragoness »

T135 pisze:Jest ktoś za przyjęciem "uchodźców" do Polski?
Dlaczego ten cudzysłów?
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: piotrek »

dragoness pisze:
T135 pisze:Jest ktoś za przyjęciem "uchodźców" do Polski?
Dlaczego ten cudzysłów?
Bo oni mają tyle wspólnego z uchodźcami, co PiS z Prawem i Sprawiedliwością. Sprowadzając nam milionami bandytów i nierobów - choćby z UPAdliny. Ja tych śmieci, nie chcę tu widzieć.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: Jozin.1 »

Ta, podobno Angole mają POdobne zdanie o uchodźcach z POlandii.....
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: Mosznicki »

"Upadlincy" też już "be". Zawsze wiedziałem, że ostatecznie to nawet biali chrześcijanie nie będą mile widziani.
W końcu zostaną sami "prawdziwi Polacy- katolicy" i nawet między sobą doszukają się różnic - kto prawdziwszy. Tylko po wydaleniu czy wybiciu wszystkich innych nie będzie już nikogo i żadnej instytucji walczącej o godność i prawa człowieka, gdy przyjdą w końcu i po tych "nieprawdziwych".
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: piotrek »

Nie "już", tylko od Wołynia 1943. A w reszcie postu to nie wiem o co chodzi. Chętnie chciałbym za to widzieć Szwajcarów, Amerykanów itp. A bandytów nie chcę widzieć i utrzymywać. Ciężko to zrozumieć?
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: piotrek »

Jozin.1 pisze:Ta, podobno Angole mają POdobne zdanie o uchodźcach z POlandii.....
To nasi są tam też uchodźcami? A przed czym?
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: Jozin.1 »

Spytaj debila w koronce albo członka leśnego sygnalisty....
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: Mosznicki »

piotrek pisze:Nie "już", tylko od Wołynia 1943. A w reszcie postu to nie wiem o co chodzi. Chętnie chciałbym za to widzieć Szwajcarów, Amerykanów itp. A bandytów nie chcę widzieć i utrzymywać. Ciężko to zrozumieć?
Szwajcar/Amerykanin itp.? Także czarny albo muzułmanin? Bogaty Żyd/żyd?
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: piotrek »

Raczej biały :) Tylko z takimi miałem do czynienia w pracy, reszta o której piszesz, nie wyszła wyżej niż nalewanie paliwa na stacji benzynowej
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: piotrek »

Jozin.1 pisze:Spytaj debila w koronce albo członka leśnego sygnalisty....
Rozwiniesz myśl?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18358
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: dragoness »

bandytów i nierobów - choćby z UPAdliny.
Czyli analogiczna sytuacja jak z Polakami na Zachodzie. Ciekawe... rozwiniesz myśl? Tylko bez cytatów z "Prawy.pl" i "Kresy.pl" ja zacytuję "okopress" https://oko.press/panie-premierze-praco ... e-uwierzy/
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: piotrek »

dragoness pisze:
bandytów i nierobów - choćby z UPAdliny.
Czyli analogiczna sytuacja jak z Polakami na Zachodzie. Ciekawe... rozwiniesz myśl? Tylko bez cytatów z "Prawy.pl" i "Kresy.pl" ja zacytuję "okopress" https://oko.press/panie-premierze-praco ... e-uwierzy/
szkoda że ustawiasz "Polaków na Zachodzie" z ...którymi? Nie kojarzę POdobieństwa, więc bez cytatów określ z kim ich porównujesz
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: luc_ponownie »

Mosznicki pisze: Nacjonalizm jest zły. Nasz czy obcy- nieważne.
Nawet gdybyś miał rację - "dobro" niezdolne do obrony nie ma racji bytu. I jednak racji nie masz - kosmopolityzm jest gorszy.Bardziej lubić innych niż siebie - to patologia kończąca się tym,że inni robią z tobą to,co więźniowie w ZK z cwelem.
Świat jest brutalny - nie zatroszczysz się o siebie to nikt się o ciebie troszczył najprawdopodobniej nie będzie.A jak troszczysz się o innych to w większości wypadków nic z tego i tak miał nie będziesz.Tak samo jest z całymi narodami:

Polska dzięki takiemu Mickiewiczowi i innym tak usilnie stara się być "mesjaszem narodów" że "bohatersko" zginęło mnóstwo Polaków i po co to wszystko ? Tak naprawdę: po nic,psu pod ogon prosto w d..e !
piotrek pisze:
Jozin.1 pisze:Ta, podobno Angole mają POdobne zdanie o uchodźcach z POlandii.....
To nasi są tam też uchodźcami? A przed czym?
Przed Polską biedą - nie tylko tą ekonomiczną,ale i umysłową objawiającą się szczególnie w samozwańczych "elitach" :P
grzech pisze:zauważyłem, ale proszę aby mi to wyjaśniono
bo nie widzę powodów aby burzyć pomnik Mickiewicza
Idziesz w zaparte.Wystarczyło przeczytać to co było pod tymi linkami.
Mosznicki pisze:"Upadlincy" też już "be". Zawsze wiedziałem, że ostatecznie to nawet biali chrześcijanie nie będą mile widziani.
Dla "prawdziwego katolika" prawosławny czy nawet Ukraiński grekokatolik to w sumie nie chrześcijanin,tak samo jak dla "prawdziwego protestanta" chrześcijaninem nie jest katolik (no przynajmniej sekta Ch*jeckiego tak twierdzi) - naucz się :P :rotfl:

A tak bardziej serio i bez złośliwości względem różnych wyznań - patrząc na to,co Ukraińcy kiedyś zrobili Polakom na Wołyniu i nie tylko, oraz na to co robią swoim rosyjskojęzycznym rodakom (czego efektem był Donbas) to żadni z nich chrześcijanie. No a pomimo tego,że niby są biali,to Ukraina to kompletny bantustan na poziomie murzynów - Ukraińcy powinni być czarni i mieszkać w okolicach równika z takim podejściem jakie mają.Ukraina = Somalia Europy. Jest kilkanaście narodów Afrykańskich,i to murzyńskich nie arabskich, które są bardziej ogarnięte i cywilizowane jak Ukraina.
ODPOWIEDZ