Szukam piwowarów domowych z okolic

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
Drapichrust
Guru
Guru
Posty: 180
Rejestracja: 5 września 2007, 14:32
Lokalizacja: Jasło

Szukam piwowarów domowych z okolic

Post autor: Drapichrust »

A dokładniej opinii czy jest zapotrzebowanie w Jaśle na sklep z artykułami piwowarskimi.
Kilka sklepów z surowcami do alkoholi jest (patrząc na nasze Jasło nawet sporo). Mają one coś dla początkujących piwowarów. Ale jest to naprawdę marna propozycja.
Mi osobiście brakuje sklepu, który będzie miał coś więcej niż tylko kilka brewkitów, fermentatory i kapslownice.
Oczywiście zawsze można kupować on-line, ale do tego dochodzą opłaty za przesyłkę. No i najważniejsze jak dla mnie gdy zaczynałem. Kontakt z kimś kto ma jakieś doświadczenie, potrafi doradzić. Pomóc.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi:)
strzała
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 19 lipca 2012, 21:13

Re: Szukam piwowarów domowych z okolic

Post autor: strzała »

Witam
Czy są w okolicy Jasła piwowarzy domowi? Jakie macie doświadczenie i co już uwarzyliści?
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: Szukam piwowarów domowych z okolic

Post autor: luc_ponownie »

Piwo to nie alkohol.Znaczy prawnicy w tym kraju sądzą inaczej,ale serio ? Ta gorzka niegazowana orenżada z śladowymi ilościami alkoholu albo bezalkoholowa :?: ;) :hyhy:

A piwa to sobie dopiero nawarzycie, jak będziecie o tym pisać za dużo.O produkcji piwa,wina itd na publicznych forach odwiedzanych również przez Policję i jej kapusiów się nie pisze,bo minimum to rewizję będą chcieli wam zrobić aby wyrobić sobie statystyki - to wy będziecie wtedy musieli udowadniać,że to tylko własny użytek.Im lepszy sprzęt - tym gorzej.
strzała
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 19 lipca 2012, 21:13

Re: Szukam piwowarów domowych z okolic

Post autor: strzała »

Żal mi takich ludzi jak Ty. Jak chcesz posty nabijać to nabijaj ale przynajmiej się nie ośmieszaj. Najpierw przerób lekturę a później się wypowiadaj.
ODPOWIEDZ