Kotwica Korczyna - JKS Czarni 19110 Jasło

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
jasełko1910
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 20 września 2013, 11:25

Re: Kotwica Korczyna - JKS Czarni 19110 Jasło

Post autor: jasełko1910 »

bardzo bardzo słabo to wyglądało dzisiaj
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Kotwica Korczyna - JKS Czarni 19110 Jasło

Post autor: Czoper »

Niestety przegrywamy 1-0 :zly:
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Kotwica Korczyna - JKS Czarni 19110 Jasło

Post autor: czarni-fan 1910 »

Musze chyba posypac glowe popiolem .Po meczu z Bieszczadami popadlem za bardzo w hurra optymizm. Z kolejki na kolejke .Z meczu na mecz gramy coraz slabiej. Teraz gramy z kurwiskami (ktorzy dzisiaj wygrywaja) i nie wrozy nic dobrego dzisiejsza postawa pilkarzy i ich gra.
bil77
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 1 kwietnia 2018, 11:23

Re: Kotwica Korczyna - JKS Czarni 19110 Jasło

Post autor: bil77 »

Z taką grą to środek tabeli okręgówki maksimum.
zimny11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 23 grudnia 2015, 19:48

Re: Kotwica Korczyna - JKS Czarni 19110 Jasło

Post autor: zimny11 »

tak jak wcześniej pisałem... na dłużej zaliczymy pobyt w okregówce :rotfl: :rotfl:
zimny11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 23 grudnia 2015, 19:48

Re: Kotwica Korczyna - JKS Czarni 19110 Jasło

Post autor: zimny11 »

czarni-fan 1910 pisze:Brawo dla naszych że tym szmaciarzom z Korczyny rąk nie podali.
znizylismy sie do ich poziomu :(
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Kotwica Korczyna - JKS Czarni 19110 Jasło

Post autor: czarni-fan 1910 »

co ty [...] .Oni by nawet nie odwzaiemnili uscisku dloni. Nie osmieszaj sie. Niski poziom to pokazali nasi grajac i przegrywajac z tymi ch...mi .Mogli im pokazac pilkarska wyższośc i inteligencje.No,ale niestety zabraklo umiejetnosci.
zimny11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 23 grudnia 2015, 19:48

Re: Kotwica Korczyna - JKS Czarni 19110 Jasło

Post autor: zimny11 »

CYNGIEL pisze:Nawet na ringu czy w klatce zawodnicy przed walką podają sobie ręce..To było rzeczywiście chamstwo. :wstyd:
:hyhy: :hyhy:
ragnar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 9 kwietnia 2017, 13:25

Re: Kotwica Korczyna - JKS Czarni 19110 Jasło

Post autor: ragnar »

czarni-fan 1910 pisze:co ty [...] .Oni by nawet nie odwzaiemnili uscisku dloni. Nie osmieszaj sie. Niski poziom to pokazali nasi grajac i przegrywajac z tymi ch...mi .Mogli im pokazac pilkarska wyższośc i inteligencje.No,ale niestety zabraklo umiejetnosci.
A ja myślałem że 8 ludzi zabrakło a nie umiejętności.Dlaczego Szarek i Dziedzic nie grali? Co z Kuligiem,kiedy Urban i Wójtowicz wracają.Frączek,Gabryel,Szopa?
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: Kotwica Korczyna - JKS Czarni 19110 Jasło

Post autor: kuba1975 »

ragnar pisze:
czarni-fan 1910 pisze:co ty [...] .Oni by nawet nie odwzaiemnili uscisku dloni. Nie osmieszaj sie. Niski poziom to pokazali nasi grajac i przegrywajac z tymi ch...mi .Mogli im pokazac pilkarska wyższośc i inteligencje.No,ale niestety zabraklo umiejetnosci.
A ja myślałem że 8 ludzi zabrakło a nie umiejętności.Dlaczego Szarek i Dziedzic nie grali? Co z Kuligiem,kiedy Urban i Wójtowicz wracają.Frączek,Gabryel,Szopa?
Szarek,Kulig,Frączek,Szopa kontuzje
Dziedzic sprawy zawodowe,Wójtowicz za granicą,a Urban nie dogadany z klubem
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Kotwica Korczyna - JKS Czarni 19110 Jasło

Post autor: czarni-fan 1910 »

Nie szukajcie wymówek .Brak trzech kluczowych graczy Kulig ,Szopa,czy Dziedzic to naprawdę słabe usprawiedliwienie.Od takich problemów są zmiennicy.Wczoraj 90 minut gry i praktycznie żadnej akcji bramkowej.Jak aspirujemy do walki o awans to nie piszmy takich wymówek.Bo to śmiechu warte.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Kotwica Korczyna - JKS Czarni 19110 Jasło

Post autor: lato »

kuba1975 pisze:
ragnar pisze:
czarni-fan 1910 pisze:co ty [...] .Oni by nawet nie odwzaiemnili uscisku dloni. Nie osmieszaj sie. Niski poziom to pokazali nasi grajac i przegrywajac z tymi ch...mi .Mogli im pokazac pilkarska wyższośc i inteligencje.No,ale niestety zabraklo umiejetnosci.
A ja myślałem że 8 ludzi zabrakło a nie umiejętności.Dlaczego Szarek i Dziedzic nie grali? Co z Kuligiem,kiedy Urban i Wójtowicz wracają.Frączek,Gabryel,Szopa?
Szarek,Kulig,Frączek,Szopa kontuzje
Dziedzic sprawy zawodowe,Wójtowicz za granicą,a Urban nie dogadany z klubem
O popatrz się a ja myślałem że wiem co się dzieje w klubie i z kim o czym rozmawiam.
Bez dwóch zdań występ tragicznie słaby. Nawet tym składem co wczoraj byliśmy powinniśmy zagrać dużo lepiej. Plaga kontuzji wywróciły koncepcje gry do góry kołami i mamy co mamy. Jeśli ktoś podważa znaczenie dla Czarnych takich zawodników jak Szopa,Kulig,Dziedzic,Wójtowicz albo Urban czy będący w formie Frączek lub jeden z lepszych w okresie przygotowawczym zawodników Michał Gabryel to znaczy ze naprawdę powinien zmienić zainteresowania na inna dyscyplinę. Czasu do poprawy niewiele. W niedzielę tylko wygrana i wszystko w temacie.
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Kotwica Korczyna - JKS Czarni 19110 Jasło

Post autor: kibic jks1910 »

O tym ze nie mamy, niestety, druzyny Na poziomie 4 Ligi czy nawet walki o nia bylo wiadomo juz Na koniec poprzedniego sezonu. To efekt pracy porzedniego trenera. Mysle, ze trzeba w tym sezonie zbudowac druzyne a w nastepnym walczyc o awans.
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Kotwica Korczyna - JKS Czarni 19110 Jasło

Post autor: czarni-fan 1910 »

Kadra liczy 18-20 zawodnikow i ,ani ja ,ani nikt nie podwaza wymienionych zawodnikow z powodu absencji roznych wzgledow .Sorry ,ale sam Bartek Szopa czy Damian Kulig meczu nie wygraja dla Czarnych. Jak reszta gra slabiej. Wczoraj to śmiem twierdzic ze nawet te absencje by nie pomogly.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Kotwica Korczyna - JKS Czarni 19110 Jasło

Post autor: lato »

czarni-fan 1910 pisze:Kadra liczy 18-20 zawodnikow i ,ani ja ,ani nikt nie podwaza wymienionych zawodnikow z powodu absencji roznych wzgledow .Sorry ,ale sam Bartek Szopa czy Damian Kulig meczu nie wygraja dla Czarnych. Jak reszta gra slabiej. Wczoraj to śmiem twierdzic ze nawet te absencje by nie pomogly.
Cyran – Dziedzic, Myśliwiec, Dziobek, Szydło – Szopa (85′ Szarek), Musiał Kulig (80′ Foryś), Frączek (88′ Sury), Wyderka (82′ Borowiec) – Wilk (73′ Rodak) to skład z wygranego meczu na inauguracje. Ja nie pisze o braku Bartka czy Damiana ale o braku 5 zawodników i zupełnie nowym ustawieniu drużyny jakie trener z przymusu wystawia. Dodatkowo Foryś i Wyderka asekuracyjnie po swoich urazach a Cyran i Szydło musieli wczoraj opuscic plac gry z powodów kontuzji.
ODPOWIEDZ