Gdzie kupić (tanio) produkty bezglutenowe?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
strzała
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 19 lipca 2012, 21:13

Re: Gdzie kupić (tanio) produkty bezglutenowe?

Post autor: strzała »

Witam. Gdzie w Jaśle dostanę platki pszenne?
robert0707
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 16 grudnia 2013, 11:23

Re: Gdzie kupić (tanio) produkty bezglutenowe?

Post autor: robert0707 »

Polecam nowy sklep w Skolyszynie obok zakladu szklarskiego, bardzo atrakcyjne ceny
elusiak
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 4 lipca 2020, 01:40

Re: Gdzie kupić (tanio) produkty bezglutenowe?

Post autor: elusiak »

magda84 czy możesz teraz coś podpowiedzieć po latach praktyki na temat bezglutenowych zakupów w Jaśle. Moja 5-letnia córka ma zdiagnozowaną celiakię i wiem, że teraz jest masa produktów bezglutenowych, mnóstwo sklepów internetowych, ale mimo wszystko przeraża mnie to. Najbardziej zależy mi na podpowiedzi o pieczywie, czy gdzieś w okolicy, w jakiejś piekarni można znaleźć pieczywo bg, czy dostępne są tu tylko gotowe produkty Schar, incola itp. podpowiedz proszę co Twojej córce smakowało i w ogóle jak sobie radziłyście na początku. Czy jest coś "bezpiecznego" co można zjeść na mieście, czy znajdziemy coś w jakiejś restauracji w okolicy (może Krosno), cukierni? Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki
janek77
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 27 września 2018, 15:03

Re: Gdzie kupić (tanio) produkty bezglutenowe?

Post autor: janek77 »

Zainteresuj się mięsem bez antybiotyków, alergenów, glutenu (tak można coś takiego dostać). To jest bardzo ciekawa kwestia. Zauważ, że w sklepie, jak bierzesz pierś z kurczaka, podstawowy produkt na polskich stołach to masz ogromne nasycenie wodą. Ten kurczak nie wygląda nawet naturalnie, kiepsko smakuje, właściwie coraz gorzej. Faszerowanie antybiotykami to jest norma. Niektórzy producenci się z tego schematu wyłamują, chociażby Pieczone&Wędzone i prezentują mięso całkowicie wolne od antybiotyków, gdzie hodowla jest kontrolowana nawet zgodnie z normami UE. Warto o tym poczytać szerzej. Mięso premium kosztuje, ale to inwestycja opłacalna, bo wydajna. Dobry smak to wartość sama w sobie. Krótko mówiąc, od tego mięsa się nie rozchorujesz. Nie ma po prostu takiej opcji.
klarakamien
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 7 stycznia 2021, 10:11

Re: Gdzie kupić (tanio) produkty bezglutenowe?

Post autor: klarakamien »

polecam mpm na jana pawła
ODPOWIEDZ