Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: kibic jks1910 »

Nie ma sie co przejmowac... W Jasle smakuje tylko rosol, schabowy I kielbasa zwyczajna z pobliskiej wioski..Robcie swoje I coraz lepsze.
Awatar użytkownika
rodnok
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 13:54

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: rodnok »

nie wiedziałem że w Jasle tylu znawców orientalnej kuchni, u niektórych w domach to chyba tylko kawior podają a i tak pewnie przesolony, wszystko źle, jakby Mc donalda zrobili to pewnie kurczakburger by miał o jeden plasterek ogórka mniej niż w Krośnie i afera na jasielskim forum; początki bywają trudne aczkolwiek właścicielom życzę wytrwałości w dążeniu do zamierzonych celów i przede wszystkim jak napisał wyżej kolega - nie przejmować się :)
Dussiolek
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 14 maja 2013, 18:50

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: Dussiolek »

Jakość powinna być oceniana w odniesieniu do ceny produktu czy usługi. Tu niektórzy oczekują kuchni na miarę dwóch gwiazdek Michelin'a płacąc za danie 15 złotych :orany: . Skoro macie tak wyrafinowane podniebienia to powinniście stołować się w nieco innych przybytkach, płacąc 10 razy tyle.
Szajna
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 29 grudnia 2017, 19:55

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: Szajna »

Ale temat dla znawców Geslerów Jasielskich,
kto lubi je, kto nie to nie je.
Każdy z nas ma inny gust, smak. Nie pasuje to zje gdzie indziej, szkoda obrażanie kogoś kto w to w wsadził $.
Wszystko co nowe w naszym mieście to zło i nie ma prawa istnieć wg. niektórych.
Ciekawe czy wy mielibyście odwagę coś takiego otworzyć w mieście gdzie zostali tylko my `normalni`, emeryci, dzieci i żule.
Jak żona, mama, ugotuje wam coś nie do zjedzenia to też napiszecie na forum, albo będziesz długo czekać na obiad? . Jasło to miasto wrogie dla drugiej osoby i na coś nowego bez perspektywy a szkoda. Dawniej Jasło to było miasto a teraz....... :wstyd:
Życzę wszystkim co chcą coś zmienić w Jaśle powodzenia. Nie odkładajcie swych marzeń bo Jasełko to piękne miasto i nasze.
https://m.demotywatory.pl/4874280
Ostatnio zmieniony 31 sierpnia 2018, 21:31 przez Szajna, łącznie zmieniany 1 raz.
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: T135 »

Byłem, spróbowałem. Jedzenie bardzo dobre, lubię taką kuchnię. A te negatywne komentarze to chyba konkurencja napisała. Wreszcie jakiś inny bar w Jaśle, a nie tylko pizzerie.... Super!! :) Ja każdemu polecam! Trochę długo czekłaem na danie, ale był spory ruch.
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: Jocke »

Również polecam. Bardzo dobre jedzenie i miła obsługa. Jak ktoś lub chińskie, tajskie jedzenie to warto się wybrać. A do użytkownika Fukin_Mint_13 , przejrzałem Twoje posty i w większości nich, krytykujesz wszystkie możliwe knajpy i bary w Jaśle, pewnie sam masz jakąś pseudo gastronomie i w ten sposób szkalujesz konkurencje, wstyd.
poszukiwana
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 lipca 2010, 16:53

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: poszukiwana »

Jadłam wołowinę z grzybami MUN. Pycha!! Na pewno tam jeszcze wrócę, jedzenie jest bardzo dobre, oby tylko nie podrożało. Warto się tam wybrać, jeśli ktoś chce dobrze zjeść :) Jedyny minus, że nie ma ich na facebooku, żadnego profilu z menu, promocjami, godzinami otwarcia - kompletnie nic. W dzisiejszych czasach to nienormalne.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: Jozin.1 »

Zjadłem kurczaka po tajsku ( bardzo smaczny), spróbowałem kurczka słodko-kwaśnego, w 5 smakach i ryż z rozmaitościami z kurczakiem. Ogólnie 4+ więc mogę polecić...
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: Charlie_P »

Mi bardzo smakowało jedzenie. Polecam. Oby tylko ceny nie skoczyły w górę. Strona internetowa jakaś jest?
Symyrdn
Ekspert
Ekspert
Posty: 87
Rejestracja: 12 marca 2018, 21:44

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: Symyrdn »

Czynne jutro?
ewelinka21
Ekspert
Ekspert
Posty: 80
Rejestracja: 5 stycznia 2013, 21:38

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: ewelinka21 »

Charlie_P pisze:Mi bardzo smakowało jedzenie. Polecam. Oby tylko ceny nie skoczyły w górę. Strona internetowa jakaś jest?
Jest tylko poszukać
Bar Ha Long jaslo Facebooku Bar Ha Long - kuchnia orientalna
ewelinka21
Ekspert
Ekspert
Posty: 80
Rejestracja: 5 stycznia 2013, 21:38

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: ewelinka21 »

Symyrdn pisze:Czynne jutro?
niedziele zamknięte
Ustawa nie zezwala
ewelinka21
Ekspert
Ekspert
Posty: 80
Rejestracja: 5 stycznia 2013, 21:38

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: ewelinka21 »

Charlie_P pisze:Mi bardzo smakowało jedzenie. Polecam. Oby tylko ceny nie skoczyły w górę. Strona internetowa jakaś jest?
Proszę się o cenę nie martwić nie skoczą napewno
Jaślanin2018
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 11 stycznia 2018, 23:11

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: Jaślanin2018 »

Jaka ustawa? Bo chyba nie ta mówiąca o zakazie handlu w niedzielę? Gastronomia jest traktowana jako usługi, a więc jak najbardziej może być lokal otwarty, pomijając fakt, iż akurat mieliśmy niedzielę tzw. handlową :)
takjakby
Guru
Guru
Posty: 117
Rejestracja: 3 października 2014, 09:49

Re: Bar Ha Long - kuchnia orientalna

Post autor: takjakby »

Bylem, jadlem, nawet smakowalo. Popracowalbym nad ryzem bo gotowy/odgrzany byl sredni. I mozna by lepiej wentylowac pomieszczenie bo olej daje mocno :ok:
ODPOWIEDZ