Pomoc w uzyskaniu odszkodowania za słup na działce

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
daniel3ech
Guru
Guru
Posty: 135
Rejestracja: 21 maja 2010, 15:39

Re: Pomoc w uzyskaniu odszkodowania za słup na działce

Post autor: daniel3ech »

A czy ktoś z Jasła lub okolic dostał już takie odszkodowanie?? Czy to tylko nie potrzebna biurokracja dla osoby starającej się o takie odszkodowanie??
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Pomoc w uzyskaniu odszkodowania za słup na działce

Post autor: Czoper »

Co Wy jacyś domokrążcy jesteście??? Nie ma innego kontaktu tylko mail i kom., żadnej siedziby, nipu, wykorzystane logo podejrzanej agencji usług finansowo-doradczych jak te budki do opłacania rachunków. Myślę że jesteś "najemnikiem", celowo użyłem tego słowa, bo ta firma zatrudnia ludzi na umowę o dzieło lub zlecenia, wpłaca się niemałą zaliczkę, 30-50% wygranej zgarniacie, a jak przegrana to koszty ponosi klient. Ja mam podwójnego słupa na swojej działce i orientowałem się w temacie dlatego ostrzegam przed takimi "firmami" lub ich "reprezentantami".
Awatar użytkownika
Dixel
Guru
Guru
Posty: 171
Rejestracja: 30 marca 2006, 16:07
Lokalizacja: Wolica city

Re: Pomoc w uzyskaniu odszkodowania za słup na działce

Post autor: Dixel »

Tylko należy zaznaczyć że służebność przesyłu to nie odszkodowanie, nawiasem nie nawidzę prawników którzy z chęci zarobku wprowadzają ludzi w błąd. Jak masz służebność to tak jakby teren np nad siecią gazową lub pod siecią energetyczną nie należał już do ciebie, teoretycznie nie możesz na nim nawet trawy kosić. Jeżeli sieci były wybudowane w zgodzie z prawem, tzn wg Prawa Budowlanego, ze wszystkim zgodami, z umową właściciela działki lub poprzednim właścicielem to należy pomarzyć o odszkodowaniu.
cullen
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 2 kwietnia 2010, 13:09

Re: Pomoc w uzyskaniu odszkodowania za słup na działce

Post autor: cullen »

Moim zdaniem, jeśli ktoś chce uzyskać pieniądze za słup na działce, to proponuję wybrać się do adwokata, a nie do firmy firmy odszkodowawczej, bo z taką firmą to wygląda tak, że podpisuje się z nimi umowę, a oni i tak współpracują z adwokatem/radcą prawnym, który będzie prowadził sprawę w sądzie.
Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 358
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 09:00

Re: Pomoc w uzyskaniu odszkodowania za słup na działce

Post autor: Włos »

Bez szans.
Jakby to było możliwe to nikt nie miał by prądu czy telefonu
janek77
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 27 września 2018, 15:03

Re: Pomoc w uzyskaniu odszkodowania za słup na działce

Post autor: janek77 »

Stary powiem wprost, szukasz dobrego odszkodowania potrzebujesz SOS BPHC, luknij sobie na sos-bphc.com bez ściemy bez owijania, pełna profeska.
ODPOWIEDZ