Wójt Gminy Jasło

Tematy związane z gminami z okolic Jasła
Warzycok123
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 28 września 2018, 07:56

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: Warzycok123 »

Tak z istnej ciekawości, czy Panowie swoje spoty już udostępnili - wie ktoś?
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: przemo232 »

Wiem tylko tyle że pan Pięko$ po prostu wisi gdzie popadnie natomiast pan Gorgosz spokojnie podchodzi do sprawy
verrox
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 18:44

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: verrox »

Ciekawa dyskusja się na stronce wywiązała :rotfl:
To tylko fragment :hyhy:
Załączniki
Bez tytułu.png
Bez tytułu.png (93.69 KiB) Przejrzano 5008 razy
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: przemo232 »

Przepraszam, czy to prawda że w ostatnim czasie gmina nie była czynna przez kilka dni bo szanowni (wszyscy? :szok: )pracownicy porozjechali się na urlopy? :krzeslem:
Ja rozumiem że mają prawo do urlopu ale nie kosztem zamknięcia gminy :mad:
Jeśli ktoś to potwierdzi to diametralnie zmieniam zdanie w tych wyborach i ide na p Gorgosza, niech wreszcie zagoni ktoś to bydło do roboty :cenzura: :wsciekly:
polako516
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 3 października 2014, 18:34

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: polako516 »

Potwierdzam! Gmina była nieczynna - bodajże 2 lub 3 tygodnie temu (i to chyba nawet w piątek) :mur:
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: przemo232 »

No i dziękuję bardzo za odpowiedź, Pan Gorgosz ma mój głos! może nie będzie idealny ale przynajmniej wiem że nikt nim nie będzie w stanie sterować :cwaniak:
Lolo689
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 2 października 2018, 14:36

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: Lolo689 »

Dlaczego uważacie że Piękoś nie będzie w stanie dobrze rządzić? Że on nie zapędzi ludzi do roboty? Ja cały czas szedłem z przekonaniem że Piękos będzie dużo lepszym wyborem niż Gorgosz
Warzycok123
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 28 września 2018, 07:56

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: Warzycok123 »

Kto go zna to wie , a po za tym to tylko zamiana stołków z-ca już znany, przewodniczący już znany. Nie popieram czegoś takiego, to jest ta sama osoba z tego samego układu- ta sama banda, tam trzeba zmian i silnej woli i ręki. :)
Najprościej zapytać się pracowników oczyszczali np w Szebniach to ci powiedzą jakiego prezesa mają.
verrox
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 18:44

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: verrox »

Gorgosz dodał swój program wyborczy, czekamy na odpowiedź Piękosia :rotfl:
Załączniki
received_742659649407876.jpeg
received_459474074574055.jpeg
Lolo689
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 2 października 2018, 14:36

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: Lolo689 »

Ktoś coś wie o obietnicach Piękosia, jakiś program, cokolwiek?
polako516
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 3 października 2014, 18:34

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: polako516 »

Chyba brak... Wisi tylko gdzie popadnie =>
verrox
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 18:44

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: verrox »

Lolo689 czyżby p. Piękoś zaniedbywał swoich wyborców? :hyhy: :rotfl: :rotfl:
Romann
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 5 października 2018, 14:53

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: Romann »

Nie kumam... Złość na Piękosia, bo ma już osoby, którym powierzy pełnienie danej funkcji i jak widać nie jest to tajna informacja. Myślicie, że Gorgosz jest inny pod tym względem? Wasza sprawa. Dla mnie Gorgosz jest arogancki, przypisuje sobie wszystkie sukcesy w powiecie z tego, co widziałem, a nie chyba nie pamiętacie, że przez ostatnie lata, to co się działo w powiecie to był cyrk na kółkach i w/w w tym cyrku uczestniczył.

Komu i gdzie tak źle, że uważacie, że "ta sama banda" akurat ma zostać zmieniona przez Pana Gorgosza? Obstawiam, że tym, którzy nie mają asfaltu pod samą bramę na drodze, która jeszcze dwa lata temu była drogą prywatną ;) Powalczcie ale raczej o dobrych radnych ze swojej miejscowości, bo do tej pory wybieraliście nierobów, kolegów znajomych, a to oni mają duży wpływ na te "zmiany". Ja te zmiany widzę, przestawcie swoje propozycje zmian, ale skupcie się na tych wykonalnych, okej? :)
verrox
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 18:44

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: verrox »

Panie Romann, Piękoś ewidentnie ma swoich wyborców gdzieś i serio pan tego nie widzisz? Jak to nie widzisz pan nic złego w tym że jeszcze przed wyborami sobie stołki porozdawali :szok: mogę jeszcze zrozumieć że mógł mieć zaplanowane z kim chce współpracować, ale tak nie było ok?
Pewna historia.
Było sobie 3 kandydatów na wójta (nazwisk nie wymieniam). W tym gronie nie było pana G.
Gdy w.w trójka dowiedziała się że pan G ma jednak nie startować dogadała się między sobą i wójtem miał zostać Piękoś natomiast tamci mieli obiecane stołki, po prostu, za nic :cisza:
G się o tym dowiedział m.in dlatego startuje jednak.
A co do afer w powiecie to Pan Gorgosz nie miał z tym nic wspólnego, całą aferę rozwiązał pan Rzońca ale szczegółów nie powiem bo nie o wszystkim się mówić powinno :cwaniak:
Warzycok123
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 28 września 2018, 07:56

Re: Wójt Gminy Jasło

Post autor: Warzycok123 »

Panie Romanie troszkę zejdź Pan na ziemie. Co mają ugrać radni jeżeli drzwi do wójta są zamknięte. Następna sprawa my przynajmniej widzimy program Pana G z którego potem będziemy go rozliczać. Natomiast dlaczego mam głosować na człowieka, który nawet nie udostępnił swojej propozycji, powiesil tylko swoje banery gdzie sie da bo przecież partia daje pieniądze to czemu nie. Konkrety Panie Romanie. Tutaj trzeba człowieka z jajami, który się nieugnie przed niczym naciskiem. Wybierzemy PANA P i dalej będzie ta sama brygada, będą sobie wychodzić kiedy chcą, gminę zamykać. Litości :mur: zmiany tylko zmiany . Dajmy szansę Panu G A go za to rozliczomy ba pierwszy to zrobię tylko on może coś ugrać dla gminy!
ODPOWIEDZ