Czarni Jasło - co dalej ??

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
landa
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 257
Rejestracja: 12 października 2015, 09:16

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: landa »

azteck2000 pisze:Wiesz co Lato? wielki pedagogu, wstydziłbyś się tak pisać.
Ja w niczym nie kłamałem, a Ty przyspawany do stołka jesteś, jak Cię kibic pyta czy rezygnujesz to czemu mu nie odpowiesz?
A Tobie nie wstyd, że tak z kwiatka na kwiatek ? Raz z tym, raz z tamtym na spocie :D
byle do żłoba.
amen.
Dawno się nie udzielałem ale jak czytam takie durne komentarze to człowiek nie wytrzymuje. Do rezygnacji namawiasz jedyną konkretną osobę w zarządzie czarnych ? Brak słów dla takich kibiców JKS
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: dado »

Zawsze najwięcej do powiedzenia mają Ci,co nigdy nic w życiu nie osiagneli. Nawet szkoda komentować.
viking78
VIP
VIP
Posty: 1371
Rejestracja: 4 lipca 2006, 20:03
Lokalizacja: tarnowiec

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: viking78 »

Nie przeszkadzajcie ludziom ktorzy poswiecaja czas i pieniadze . Jak jestescie tacy mocni zgloscie sie do prezesa lub czlonkow napewno przyjma wasza pomoc.
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kibic jks1910 »

Podsumowañie weekendu - wygrana seniorow, wygrana juniorow starszych, remis juniorow mlodszych :) nie jest zle. Niestety mozemy sie pozegnac z marzeniami o remoncie stadionu I sztuczna plyta. :zalamany: Pabian pewnie wygra , a on nie przepada za Czarnymi... :kwasny:
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: lato »

azteck2000 pisze:Wiesz co Lato? wielki pedagogu, wstydziłbyś się tak pisać.
Ja w niczym nie kłamałem, a Ty przyspawany do stołka jesteś, jak Cię kibic pyta czy rezygnujesz to czemu mu nie odpowiesz?
A Tobie nie wstyd, że tak z kwiatka na kwiatek ? Raz z tym, raz z tamtym na spocie :D
byle do żłoba.
amen.
Otóż jesteś KŁAMCĄ !. Napisałeś tak : Kiedyś Rumiany, niedawno pisał "kto komu głębiej wsadzi", a teraz na jednym spocie z Czerneckim :D
A do niedawna wielce popierał Peca ;D
Po chamsku po raz kolejny używasz wypowiedzi z mojego konta Kłamiąc bo moja rozmowa z pewna osobą o odmiennych poglądach wyglądała tak:
Mateusz ...... Wygra ten co wszedł w du*e prezesowi pIs...
Lubię to! · Odpowiedz · 4 d
Piotr Samborski
Piotr Samborski Mateusz ....i pytanie tylko który, bo 4 lata temu to obecny burmistrz szedł z blogosławieństwem prezesa.
Lubię to! · Odpowiedz · 3 d
Mateusz ......
Mateusz ...... Piotr jeden wchodzi głębiej od drugiego ale i tak p. Czernecki wygrywa wszystko biorąc pod uwagę że na poprzednich wyborach popierało go PO a teraz już PiS haha
Tak więc powinieneś gdybyś miał odrobinę honoru PRZEPROSIĆ bo to nie były moje słowa a użyłeś je w kontekście mojej osoby. Po drugie , moim kandydatem na Burmistrza był kandydat PiS Krzysztof Pec. Ja sam kandydować miałem z komitetu tej partii na radnego. Wyszło jak wyszło i ani ja ani Krzysiek nie mogliśmy próbować swoich sił, zawarto porozumienie, ustalono pewne rzeczy , odbyły się spotkania min. związane z piłka nożna i klubem JKS Czarni 1910 Jasło i stąd udzielenie poparcia kandydatowi jaślan udzielone przez Moją osobę. Teraz sprawa następna, gdybyś obejrzał spot wyborczy zobaczyłbyś że podpis jest pod moim imieniem i nazwiskiem działacz sportowy. Celowo nie chciałem wykorzystywać nazwy klubu podobnie jak nie została ani raz wykorzystana na stronie internetowej klubu pod poparciem żadnego z kandydatów. Nie jestem przyspawany do żadnego stołka bo kilkanaście miesięcy temu zrezygnowałem ja jak i reszta członków Zarządu z tej,, cudownej i bardzo prestiżowej '' funkcji na którą jednak nikt się nie połasił. Na koniec pytanie do jakiego żłoba? odpowiedz bo tego to już w ogóle nie rozumiem. Czy to ze jestem wiceprezesem klubu , który ma zadłużenie i niestabilną sytuacje finansowa przynosi mi korzyści ? Konkretnie powiedz jakie ? To ze walczę wykorzystując media czy głos w radzie sportu i nie daje sie łatwo spławiać z urzędów nazywasz żłobem? Zapewniam cię że gdyby chodziło mi o wylansowanie się i czerpanie korzyści nie byłbym już dawno w klubie i nie trwonił czasu i własnych środków finansowych na walkę o to byś mógł od czasu do czasu obejrzeć sobie jeszcze mecz Czarnych na stadionie przy Śniadeckich 15.
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kibic jks1910 »

Panie Piotrze po co te nerwy ? Pilnujmy wynikow Czarnych to I glupich komentarzy bedzie mniej. :ok:
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kibic jks1910 »

Podsumowanie weekendu : seniorzy wygrali , juniorzy starsi wygrali, juniorzy mlodsi przegrali. Ale, seniorzy wygrali z Nienaszowem nie mylic z Rzeszowem ;) juniorzy starsi awansowali zajmujac 16 miejsce w wojewodztwie a juniorzy mlodsi wlasnie zajeli ostatnie miejsce I spadli do grupy B...Prawie dobrze...ale jak wiadomo "prawie" robi wielka roznice ;)
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: lato »

kibic jks1910 pisze:Podsumowanie weekendu : seniorzy wygrali , juniorzy starsi wygrali, juniorzy mlodsi przegrali. Ale, seniorzy wygrali z Nienaszowem nie mylic z Rzeszowem ;) juniorzy starsi awansowali zajmujac 16 miejsce w wojewodztwie a juniorzy mlodsi wlasnie zajeli ostatnie miejsce I spadli do grupy B...Prawie dobrze...ale jak wiadomo "prawie" robi wielka roznice ;)
Co do juniorów młodszych to warto wiedzieć ze w przerwie letniej ten zespól opusciło 3 wyrózniajacych sie zawodników,którzy przeniesli sie do...Krosna :/ Druzyna trener Dyląga rywalizowała w grupie z Szkołą Mistrzostwa Sportowego z Jarosławia,Szkołą Mistrzostwa Sportowego Krosno, rezerwami Szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovia Rzeszów,Stalą Stalowa Wola, Stalą Rzeszów,MKS DAP Dębica. Niestety dopóki nie będzie w Jaśle Szkoły Mistrzostwa Sportowego oraz obiektów sportowych z prawdziwego zdarzenia to nie bedziemy sie liczyc w rywalizacji z najlepszymi w województwie.
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kibic jks1910 »

Podsumowanie weekendu . Zwyciestwo seniorow I awans Na 2 pozycje w tabeli. Zwyciestwo juniorow starszych I awans do wyzszej grupy w I lidze podkarpackiej. Porazka juniorow mlodszych I spadek do nizszej grupy w I lidze podkarpackiej. :niepewny: No to chyba nie jest take znow zle.... :ok:
landa
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 257
Rejestracja: 12 października 2015, 09:16

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: landa »

A czy wiadomo co ze stadionem i boiskiem treningowym ? Zrezygnował podobno prezes klubu, jaki będzie Zarząd, kto prezesem ? Co z lotosem, miało być wiadomo w ciągu 2 tygodni ?
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kibic jks1910 »

Po wygranej Pabiana o inwestycjach w pilke nozna mozemy zapomniec...Lotos to byla kielbasa wyborcza,. Caly Zarzad zrezygnowal juz Chwile temu jesli dobrze zrozumialem wpis lato :niepewny:
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: czarni-fan 1910 »

Jesli to co mowil Pan Rzonca okaze sie faktycznie pustymi slowami czy'' kielbasa wyborcza'' to ja takich ludzi wcale nie poważam. Mialo byc bez znaczenia kto bedzie burmistrzem !. Czekam dalej i wierze ze to czlowiek ktory pomoze klubowi i ,ze jego slowa maja znaczenie i wartosc i jest osoba wiarygodną.
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kibic jks1910 »

Podsumowanie weekendu....Remis seniorow I spadek na 3 miejsce w tabeli. Przerwa zimowa I runda wiosenna raczej na szukanie wzmocnien przed walka o IV lige. :niepewny:
kowalski38200
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 8 września 2011, 09:04

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kowalski38200 »

13 punktów straty i mecz z liderem na wyjeździe. Jaka walka o awans? :rotfl:
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kibic jks1910 »

Mialem Na mysli nastepny sezon oczywiscie :) jesli chodzi o walke o awans
ODPOWIEDZ