PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

ajaks1 pisze:
dragoness pisze:
Podobno to jest syn Donalda Tuska...
Podobno lewoskrętna witamina C leczy raka...
Dragoness nie w temacie jak widać, syn Tuska, Michał Tusk pseudonim Bąk już dawno był przesłuchiwany przez komisję ds. Amber Gold.
I co z tego wynikło? Pęknięta parówka?
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3906
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:I co z tego wynikło? Pęknięta parówka?

Słuszne parówki „Wyborczej” i niesłuszne parówki profesorów „od Macierewicza”

https://www.salon24.pl/u/gugulskim/6569 ... cierewicza
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

grzeh pisze:
dragoness pisze:I co z tego wynikło? Pęknięta parówka?

Słuszne parówki „Wyborczej” i niesłuszne parówki profesorów „od Macierewicza”

https://www.salon24.pl/u/gugulskim/6569 ... cierewicza
Mnie nie chodzi o "słuszność" lub nie, tylko o efekt końcowy, który w obu przypadkach jest jednakowy. Zerowy.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3906
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dla fizyka przedstawiającego powłoki cienkościenne i naprężenie w nich panujące - już nie koniecznie.
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: ajaks1 »

gara pisze:W Niemczech do Trybunału nominowani polityka CDU.

Ale to w Polsce mamy problem z upolitycznieniem sądów.

Hahah. Czy Timmermans się tym zajmie? HAHAHA
Może nie ale szkop Tusk totalnym to wytłumaczy.
Niemcy nie pytają o zdanie jakiegoś tam Timmermansa czy pijaka Junkersa. Oni robią swoje.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Jedna i druga komisja to efekt czysto propagandowy, nie mówiąc o dodatkowym zarobku dla jej członków.
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: ajaks1 »

dragoness pisze:Jedna i druga komisja to efekt czysto propagandowy, nie mówiąc o dodatkowym zarobku dla jej członków.
Twoi idole z platformy chcą powołania kolejnej komisji ds. ostatniej afery z KNF.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

ajaks1 pisze:
dragoness pisze:Jedna i druga komisja to efekt czysto propagandowy, nie mówiąc o dodatkowym zarobku dla jej członków.
Twoi idole z platformy chcą powołania kolejnej komisji ds. ostatniej afery z KNF.
Naprawdę jesteś taki ograniczony, czy tylko udajesz na potrzeby forum? Komisja niepotrzebna. Wystarczy niezależna, nieumoczona politycznie prokuratura.
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: żbik »

ajaks1 pisze: Zresztą mamy kilka rodzajów soli a ten chlor znajduje się w tej najtańszej soli, która z prawdziwą solą nie ma nic wspólnego.
Wprawiłeś mnie w konsternację. Nie wiem, czy to miał być żart, czy nie skończyłeś podstawówki.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

żbik pisze:
ajaks1 pisze: Zresztą mamy kilka rodzajów soli a ten chlor znajduje się w tej najtańszej soli, która z prawdziwą solą nie ma nic wspólnego.
Wprawiłeś mnie w konsternację. Nie wiem, czy to miał być żart, czy nie skończyłeś podstawówki.
Kwestia odróżnienia chloru od chlorku jest tu kluczowa. Chlorek to nie jest malutki chlor :rotfl: :rotfl: Ale to wszystko chyba nie w tym wątku.
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: ajaks1 »

dragoness pisze:
ajaks1 pisze:
dragoness pisze:Jedna i druga komisja to efekt czysto propagandowy, nie mówiąc o dodatkowym zarobku dla jej członków.
Twoi idole z platformy chcą powołania kolejnej komisji ds. ostatniej afery z KNF.
Naprawdę jesteś taki ograniczony, czy tylko udajesz na potrzeby forum? Komisja niepotrzebna. Wystarczy niezależna, nieumoczona politycznie prokuratura.
Ograniczona to ty jesteś bo naciski polityków na prokuraturę zawsze mogą występować, niezależnie od tego kto rządzi i pod każdą szerokością geograficzną. Niezależna prokuratura to może być w twoich snach co najwyżej.
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: ajaks1 »

żbik pisze:
ajaks1 pisze: Zresztą mamy kilka rodzajów soli a ten chlor znajduje się w tej najtańszej soli, która z prawdziwą solą nie ma nic wspólnego.
Wprawiłeś mnie w konsternację. Nie wiem, czy to miał być żart, czy nie skończyłeś podstawówki.
Ja skończyłem podstawówkę i nie tylko ale ty to chyba ją skończyłeś za ładne oczy jeśli dla ciebie chlorek to to samo co chlor . Zresztą sól soli nierówna.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Ograniczona to ty jesteś bo naciski polityków na prokuraturę zawsze mogą występować,
Mój ty przedszkolaczku, to po co te reformy "dobrej" zmiany? No chyba, żeby prokuratura była niezależna, ale od rozumu.
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: ajaks1 »

dragoness pisze:
Ograniczona to ty jesteś bo naciski polityków na prokuraturę zawsze mogą występować,
Mój ty przedszkolaczku, to po co te reformy "dobrej" zmiany? No chyba, żeby prokuratura była niezależna, ale od rozumu.
Te reformy dotyczą sądów a nie prokuratury nauczycielko z koziej wólki. Czujesz różnicę?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

ajaks1 pisze:
dragoness pisze:
Ograniczona to ty jesteś bo naciski polityków na prokuraturę zawsze mogą występować,
Mój ty przedszkolaczku, to po co te reformy "dobrej" zmiany? No chyba, żeby prokuratura była niezależna, ale od rozumu.
Te reformy dotyczą sądów a nie prokuratury nauczycielko z koziej wólki. Czujesz różnicę?
Widzę, że wpisujesz się w pisopolacką narrację prób obrażania, gdy brak argumentów? jakie to typowe. Rozumiem, że komisje d.s Amber Gold, czy Smoleńska są w porządku, komisja do spraw KNF wprost przeciwnie. Można prosić argumenty? Racjonalne? Bo ja uważam, że żadna nie jest potrzebna, chyba że członkom i ciemnemu ludowi, co się podnieca bzdetami.
ODPOWIEDZ