PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: ajaks1 » 18 listopada 2018, 13:37

dragoness pisze:
ajaks1 pisze:
dragoness pisze:Jedna i druga komisja to efekt czysto propagandowy, nie mówiąc o dodatkowym zarobku dla jej członków.
Twoi idole z platformy chcą powołania kolejnej komisji ds. ostatniej afery z KNF.
Naprawdę jesteś taki ograniczony, czy tylko udajesz na potrzeby forum? Komisja niepotrzebna. Wystarczy niezależna, nieumoczona politycznie prokuratura.
Ograniczona to ty jesteś bo naciski polityków na prokuraturę zawsze mogą występować, niezależnie od tego kto rządzi i pod każdą szerokością geograficzną. Niezależna prokuratura to może być w twoich snach co najwyżej.

ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: ajaks1 » 18 listopada 2018, 13:40

żbik pisze:
ajaks1 pisze: Zresztą mamy kilka rodzajów soli a ten chlor znajduje się w tej najtańszej soli, która z prawdziwą solą nie ma nic wspólnego.
Wprawiłeś mnie w konsternację. Nie wiem, czy to miał być żart, czy nie skończyłeś podstawówki.
Ja skończyłem podstawówkę i nie tylko ale ty to chyba ją skończyłeś za ładne oczy jeśli dla ciebie chlorek to to samo co chlor . Zresztą sól soli nierówna.

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 18 listopada 2018, 14:52

Ograniczona to ty jesteś bo naciski polityków na prokuraturę zawsze mogą występować,
Mój ty przedszkolaczku, to po co te reformy "dobrej" zmiany? No chyba, żeby prokuratura była niezależna, ale od rozumu.

ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: ajaks1 » 18 listopada 2018, 14:55

dragoness pisze:
Ograniczona to ty jesteś bo naciski polityków na prokuraturę zawsze mogą występować,
Mój ty przedszkolaczku, to po co te reformy "dobrej" zmiany? No chyba, żeby prokuratura była niezależna, ale od rozumu.
Te reformy dotyczą sądów a nie prokuratury nauczycielko z koziej wólki. Czujesz różnicę?

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 18 listopada 2018, 15:00

ajaks1 pisze:
dragoness pisze:
Te reformy dotyczą sądów a nie prokuratury nauczycielko z koziej wólki. Czujesz różnicę?
Widzę, że wpisujesz się w pisopolacką narrację prób obrażania, gdy brak argumentów? jakie to typowe. Rozumiem, że komisje d.s Amber Gold, czy Smoleńska są w porządku, komisja do spraw KNF wprost przeciwnie. Można prosić argumenty? Racjonalne? Bo ja uważam, że żadna nie jest potrzebna, chyba że członkom i ciemnemu ludowi, co się podnieca bzdetami.

żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: żbik » 18 listopada 2018, 15:06

ajaks1 pisze:
żbik pisze:
ajaks1 pisze: Zresztą mamy kilka rodzajów soli a ten chlor znajduje się w tej najtańszej soli, która z prawdziwą solą nie ma nic wspólnego.
Wprawiłeś mnie w konsternację. Nie wiem, czy to miał być żart, czy nie skończyłeś podstawówki.
Ja skończyłem podstawówkę i nie tylko ale ty to chyba ją skończyłeś za ładne oczy jeśli dla ciebie chlorek to to samo co chlor . Zresztą sól soli nierówna.
A co to jest sól? Chlorek sodu. Czyli związek CHLORU i sodu. W każdej soli kamiennej jest chlor i to mnóstwo. Chlor w postaci wolnej jest szkodliwy, w postaci chlorku sodu w niewielkiej ilości nawet wskazany. Analogicznie jest z etylenem rtęci, który w niewielkiej ilości jest bezpiecznie wydalany z organizmu, wbodróżnieniu od czystej rtęci. Ale ty twierdzisz, że w szczepionkach jest rtęć. Tak samo jak w soli chlor a w wodzie wodór. Jest to wiedza na poziomie podstawówki - te same pierwiastki w stanie wolnym oraz w różnych związkach mają zupełnie inne właściwości. Dyskusja o szczepionkach miałaby sens, gdyby pozbawiona była głosu dyletantów.

Sprawiedliwy2018
Debiutant
Debiutant

Post autor: Sprawiedliwy2018 » 18 listopada 2018, 15:12

Z wiarygodnego źródła wiem że już przed głosowaniem zostały rozdane stołki i starostą zostanie Pawlus co było do przewidzenia
A na wicestaroste chcą posadzić Lechwara, osobę która nie potrafiła zebrać nawet 150 głosów do wyborów do rady miasta z listy PIS
Zamiast za to poważnie odpowiedzieć to dostaje tak odpowiedzialną dla powiatu funkcje.

Awatar użytkownika
Jozin.1
VIP
VIP

Post autor: Jozin.1 » 18 listopada 2018, 15:14

Sprawiedliwy2018 pisze:Z wiarygodnego źródła wiem że już przed głosowaniem zostały rozdane stołki i starostą zostanie Pawlus co było do przewidzenia
A na wicestaroste chcą posadzić Lechwara, osobę która nie potrafiła zebrać nawet 150 głosów do wyborów do rady miasta z listy PIS
Zamiast za to poważnie odpowiedzieć to dostaje tak odpowiedzialną dla powiatu funkcje.
A teraz spróbuj zastanowić się dlaczego ???

ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: ajaks1 » 18 listopada 2018, 15:16

Widzę, że wpisujesz się w pisopolacką narrację prób obrażania, gdy brak argumentów? jakie to typowe. Rozumiem, że komisje d.s Amber Gold, czy Smoleńska są w porządku, komisja do spraw KNF wprost przeciwnie. Można prosić argumenty? Racjonalne? Bo ja uważam, że żadna nie jest potrzebna, chyba że członkom i ciemnemu ludowi, co się podnieca bzdetami.[/quote]

Jeśli ty obrażasz to czego się spodziewasz w zamian? A gdzie ja napisałem, że te komisje są w porządku? Kobieto weź się ogarnij, idź na kurs czytania ze zrozumieniem a przede wszystkim ogranicz swoje ego, które masz rozdęte do granic absurdu.

żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: żbik » 18 listopada 2018, 15:27

dragoness pisze: Widzę, że wpisujesz się w pisopolacką narrację prób obrażania, gdy brak argumentów? jakie to typowe. Rozumiem, że komisje d.s Amber Gold, czy Smoleńska są w porządku, komisja do spraw KNF wprost przeciwnie. Można prosić argumenty? Racjonalne? Bo ja uważam, że żadna nie jest potrzebna, chyba że członkom i ciemnemu ludowi, co się podnieca bzdetami.
Może dlatego, że ta ostatnia zawiera rtęć? Zgaduję.

Awatar użytkownika
JaślaninOn
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: JaślaninOn » 18 listopada 2018, 16:59

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 18 listopada 2018, 18:20

I wynika z tego, że zarówno PO jak i PiS powinny znaleźć się na śmietniku historii, pozostanie Korwin-zbawca. Tylko że on wcale nie chce wygrać, bo to za dużo konkretnej pracy.
A tu coś o cudownym dziecku KNF https://wiadomosci.onet.pl/kraj/szybka- ... je/61j6z05

Sun Tzu
VIP
VIP

Post autor: Sun Tzu » 18 listopada 2018, 20:43

Taaak... Skoro Skaczący po Murku nie dostarczył do prokuratury nagrania na oryginalnym nośniku, tylko pendrive z poszatkowanym nagraniem, skoro w opublikowanych przez "żaGieWu" stenogramach nie ma słowach o pieniądzach, skoro nie ma kartki na której rzekomo został napisany "1%", to przeszliśmy na następny poziom kreowania afery i zaczynamy czytać, jak to Chrzanowski dokonał plagiatu swojej pracy naukowej. Za parę dni zapewne przeczytamy w jakimś "Lisweeku" czy innym szmatławcu wypowiedź jakiejś mitycznej pani Kasi o tym, jak to Chrzanowski będąc w przedszkolu ciągnął ją za warkoczyki, o czym - uchodząca za wzór obiektywizmu (przynajmniej we własnych oczach) - pani magister dragoness nas poinformuje...

Awatar użytkownika
Jozin.1
VIP
VIP

Post autor: Jozin.1 » 18 listopada 2018, 21:56

A to zależy od tego co powie Zdzisek :))

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP

Post autor: dragoness » 18 listopada 2018, 22:20

Sun Tzu pisze:Taaak... Skoro Skaczący po Murku nie dostarczył do prokuratury nagrania na oryginalnym nośniku, tylko pendrive z poszatkowanym nagraniem, skoro w opublikowanych przez "żaGieWu" stenogramach nie ma słowach o pieniądzach, skoro nie ma kartki na której rzekomo został napisany "1%", to przeszliśmy na następny poziom kreowania afery i zaczynamy czytać, jak to Chrzanowski dokonał plagiatu swojej pracy naukowej. Za parę dni zapewne przeczytamy w jakimś "Lisweeku" czy innym szmatławcu wypowiedź jakiejś mitycznej pani Kasi o tym, jak to Chrzanowski będąc w przedszkolu ciągnął ją za warkoczyki, o czym - uchodząca za wzór obiektywizmu (przynajmniej we własnych oczach) - pani magister dragoness nas poinformuje...
Nie. Ale już możemy przeczytać szlochy jak to p. Czarnecki zniszczył życie szarego człowieka :rotfl: https://wpolityce.pl/polityka/421582-uc ... ocPDgQjJ10

ODPOWIEDZ