PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: żbik »

ajaks1 pisze:
żbik pisze:
ajaks1 pisze: Zresztą mamy kilka rodzajów soli a ten chlor znajduje się w tej najtańszej soli, która z prawdziwą solą nie ma nic wspólnego.
Wprawiłeś mnie w konsternację. Nie wiem, czy to miał być żart, czy nie skończyłeś podstawówki.
Ja skończyłem podstawówkę i nie tylko ale ty to chyba ją skończyłeś za ładne oczy jeśli dla ciebie chlorek to to samo co chlor . Zresztą sól soli nierówna.
A co to jest sól? Chlorek sodu. Czyli związek CHLORU i sodu. W każdej soli kamiennej jest chlor i to mnóstwo. Chlor w postaci wolnej jest szkodliwy, w postaci chlorku sodu w niewielkiej ilości nawet wskazany. Analogicznie jest z etylenem rtęci, który w niewielkiej ilości jest bezpiecznie wydalany z organizmu, wbodróżnieniu od czystej rtęci. Ale ty twierdzisz, że w szczepionkach jest rtęć. Tak samo jak w soli chlor a w wodzie wodór. Jest to wiedza na poziomie podstawówki - te same pierwiastki w stanie wolnym oraz w różnych związkach mają zupełnie inne właściwości. Dyskusja o szczepionkach miałaby sens, gdyby pozbawiona była głosu dyletantów.
Sprawiedliwy2018
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 18 listopada 2018, 14:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sprawiedliwy2018 »

Z wiarygodnego źródła wiem że już przed głosowaniem zostały rozdane stołki i starostą zostanie Pawlus co było do przewidzenia
A na wicestaroste chcą posadzić Lechwara, osobę która nie potrafiła zebrać nawet 150 głosów do wyborów do rady miasta z listy PIS
Zamiast za to poważnie odpowiedzieć to dostaje tak odpowiedzialną dla powiatu funkcje.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Sprawiedliwy2018 pisze:Z wiarygodnego źródła wiem że już przed głosowaniem zostały rozdane stołki i starostą zostanie Pawlus co było do przewidzenia
A na wicestaroste chcą posadzić Lechwara, osobę która nie potrafiła zebrać nawet 150 głosów do wyborów do rady miasta z listy PIS
Zamiast za to poważnie odpowiedzieć to dostaje tak odpowiedzialną dla powiatu funkcje.
A teraz spróbuj zastanowić się dlaczego ???
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: ajaks1 »

Widzę, że wpisujesz się w pisopolacką narrację prób obrażania, gdy brak argumentów? jakie to typowe. Rozumiem, że komisje d.s Amber Gold, czy Smoleńska są w porządku, komisja do spraw KNF wprost przeciwnie. Można prosić argumenty? Racjonalne? Bo ja uważam, że żadna nie jest potrzebna, chyba że członkom i ciemnemu ludowi, co się podnieca bzdetami.[/quote]

Jeśli ty obrażasz to czego się spodziewasz w zamian? A gdzie ja napisałem, że te komisje są w porządku? Kobieto weź się ogarnij, idź na kurs czytania ze zrozumieniem a przede wszystkim ogranicz swoje ego, które masz rozdęte do granic absurdu.
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: żbik »

dragoness pisze: Widzę, że wpisujesz się w pisopolacką narrację prób obrażania, gdy brak argumentów? jakie to typowe. Rozumiem, że komisje d.s Amber Gold, czy Smoleńska są w porządku, komisja do spraw KNF wprost przeciwnie. Można prosić argumenty? Racjonalne? Bo ja uważam, że żadna nie jest potrzebna, chyba że członkom i ciemnemu ludowi, co się podnieca bzdetami.
Może dlatego, że ta ostatnia zawiera rtęć? Zgaduję.
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: JaślaninOn »

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

I wynika z tego, że zarówno PO jak i PiS powinny znaleźć się na śmietniku historii, pozostanie Korwin-zbawca. Tylko że on wcale nie chce wygrać, bo to za dużo konkretnej pracy.
A tu coś o cudownym dziecku KNF https://wiadomosci.onet.pl/kraj/szybka- ... je/61j6z05
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Skoro Skaczący po Murku nie dostarczył do prokuratury nagrania na oryginalnym nośniku, tylko pendrive z poszatkowanym nagraniem, skoro w opublikowanych przez "żaGieWu" stenogramach nie ma słowach o pieniądzach, skoro nie ma kartki na której rzekomo został napisany "1%", to przeszliśmy na następny poziom kreowania afery i zaczynamy czytać, jak to Chrzanowski dokonał plagiatu swojej pracy naukowej. Za parę dni zapewne przeczytamy w jakimś "Lisweeku" czy innym szmatławcu wypowiedź jakiejś mitycznej pani Kasi o tym, jak to Chrzanowski będąc w przedszkolu ciągnął ją za warkoczyki, o czym - uchodząca za wzór obiektywizmu (przynajmniej we własnych oczach) - pani magister dragoness nas poinformuje...
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

A to zależy od tego co powie Zdzisek :))
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Taaak... Skoro Skaczący po Murku nie dostarczył do prokuratury nagrania na oryginalnym nośniku, tylko pendrive z poszatkowanym nagraniem, skoro w opublikowanych przez "żaGieWu" stenogramach nie ma słowach o pieniądzach, skoro nie ma kartki na której rzekomo został napisany "1%", to przeszliśmy na następny poziom kreowania afery i zaczynamy czytać, jak to Chrzanowski dokonał plagiatu swojej pracy naukowej. Za parę dni zapewne przeczytamy w jakimś "Lisweeku" czy innym szmatławcu wypowiedź jakiejś mitycznej pani Kasi o tym, jak to Chrzanowski będąc w przedszkolu ciągnął ją za warkoczyki, o czym - uchodząca za wzór obiektywizmu (przynajmniej we własnych oczach) - pani magister dragoness nas poinformuje...
Nie. Ale już możemy przeczytać szlochy jak to p. Czarnecki zniszczył życie szarego człowieka :rotfl: https://wpolityce.pl/polityka/421582-uc ... ocPDgQjJ10
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

A i "znalazło" się coś od Sowy :)

https://wiadomosci.wp.pl/nowa-tasma-z-r ... 076401281a

Jakie to przewidywalne.....że aż żałosne
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Jak ktoś smiał ujawnić wynurzenia rzecznika prasowego rządu Donalda Tuska??? No, chamstwo w biały dzień!
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Pokrzywdzony przez "piramidę finansową" nie doczekał się ani sprawiedliwości, ani komentarza. Ustawa, jak zwykle pełna dziur i pola do interpretacji, nazwana szumnie "za życiem" też nadaje się do kosza https://www.polityka.pl/tygodnikpolityk ... HiHV5tuH1w
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Sun Tzu pisze:Jak ktoś smiał ujawnić wynurzenia rzecznika prasowego rządu Donalda Tuska??? No, chamstwo w biały dzień!
Rozumiem towarzyszu Edmundzie, że na kampanię wyborczą zostawiliście sobie lepsze nagrania ? :hyhy:

Podobno Ziobro ma najlepsze bo te na was.... ;)
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Na dobry poniedziałek żarcik premiera.... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

https://memnews.pl/img/54312/bylem-wojo ... -ZX12S7ADw

rocznik 1968, w chwili wprowadzenia stanu wojennego 13 latek......wojownik.... :padam:
ODPOWIEDZ