Czarni Jasło - co dalej ??

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
michal29
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 26 lutego 2010, 19:25

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: michal29 »

bedzie dobrze :)
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: czarni-fan 1910 »

michal29 pisze:bedzie dobrze :)
Prowadzi aktywnosc fizyczna ale z projektem za 70 tysiecy. Mamy straty do zieleni tylko 7 glosow. Trzeba jeszcze zebrac z 90 -100 glosow, zeby ten projekt przeszedl. Szkoda ,ze nie ma ulotek .Mozna byloby rozprowadzic po osiedlach. Mobilizujemy innych zeby glosowali Projekt nr. 9 !!!.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: lato »

czarni-fan 1910 pisze:
michal29 pisze:bedzie dobrze :)
Prowadzi aktywnosc fizyczna ale z projektem za 70 tysiecy. Mamy straty do zieleni tylko 7 glosow. Trzeba jeszcze zebrac z 90 -100 glosow, zeby ten projekt przeszedl. Szkoda ,ze nie ma ulotek .Mozna byloby rozprowadzic po osiedlach. Mobilizujemy innych zeby glosowali Projekt nr. 9 !!!.
Spadliśmy na 4 miejsce po weekendzie. Strata 25 osób niestety.
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kibic jks1910 »

Bylo do przewidzenia...widocznie komus bardzo zalezy Na tym, aby nasz projekt odpadl...w przypadki nie wierze.... ;)
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: CYNGIEL »

kibic jks1910 pisze:Bylo do przewidzenia...widocznie komus bardzo zalezy Na tym, aby nasz projekt odpadl...w przypadki nie wierze.... ;)
Jeszcze można wygrać.jeszcze 5 dni.Szukajmy znajomych.
takjakby
Guru
Guru
Posty: 117
Rejestracja: 3 października 2014, 09:49

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: takjakby »

Wskakujemy na 3 z powrotem, jesli zakonczy sie to porazka i glosami ponizej 300 to pokaze to w jakim miejscu jestesmy dzisiaj i na co mozemy liczyc. Na papierze 35 000 miasto, a glosow zaledwie 235. Zaloze sie ze gruba czesc kibicow latajacych w barwach na codzien po miescie nawet na to nie spojrzala. To glosowanie weryfikuje ilu ludziom tak na prawde zalezy na Czarnych a ile ma to w [...] :)
AdamsJasło
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 4 grudnia 2018, 13:27

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: AdamsJasło »

takjakby pisze:Wskakujemy na 3 z powrotem, jesli zakonczy sie to porazka i glosami ponizej 300 to pokaze to w jakim miejscu jestesmy dzisiaj i na co mozemy liczyc. Na papierze 35 000 miasto, a glosow zaledwie 235. Zaloze sie ze gruba czesc kibicow latajacych w barwach na codzien po miescie nawet na to nie spojrzala. To glosowanie weryfikuje ilu ludziom tak na prawde zalezy na Czarnych a ile ma to w [...] :)
Na dwóch pierwszych miejscach projekty za, którymi stoją dwie panie radne z UM. Natłukły tych głosów w sobotę w parę godzin tyle co przez całe 2 tygodnie. Na moje oko nie odpuszczą. Niestety, ale chyba projekt drenażu padnie....
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: President »

takjakby pisze:Wskakujemy na 3 z powrotem, jesli zakonczy sie to porazka i glosami ponizej 300 to pokaze to w jakim miejscu jestesmy dzisiaj i na co mozemy liczyc. Na papierze 35 000 miasto, a glosow zaledwie 235. Zaloze sie ze gruba czesc kibicow latajacych w barwach na codzien po miescie nawet na to nie spojrzala. To glosowanie weryfikuje ilu ludziom tak na prawde zalezy na Czarnych a ile ma to w [...] :)
Nie wszyscy są z Jasła, nie każdy może zagłosować, kto chodzi na Czarnych.Akcja ta powinna być poparta rozwieszeniem plakatów, roznoszeniem ulotek ludziom, aby tych głosów nazbierać, niestety internet to nie wszystko i pewnie do sporej części osób z Jasła nawet taka informacja o glosowaniu nie dotarła.
Jeśli ktoś czyta to, a nie był zagłosować to niech zrobi i dołoży swoją cegiełkę, jak może być aby klub z taka tradycją przegrywał z jakims jednorazowym koncertem - dla mnie masakra. ZYJE KTOS W TYM JASLE JESZCZE? :cisza:
Zawsze można poprosić rodzinę, przyjaciół, aby poszli oddać ten głos...zwłaszcza ze można to zrobić online. ZMOTYWUJCIE SIE ! :cisza:
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: czarni-fan 1910 »

Jeszcze jest wszystko możliwe.Na ten moment aktywność fizyczna ma raczej zaklepane zwycięstwo.W parę dni odskoczyli wszystkim.Nie wnikam czy prawidłowo czy lewymi głosami. Prawda jest taka że źle to zostało zorganizowane.Zero plakatów.To nie wielkie koszty.Jak by ktoś to zrobił ,to byłbym chętny do roznoszenia po osiedlach.Jak pisałem wcześniej ci co są kibicami i chodzą na mecze lub się utożsamiają z klubem to o takim projekcie nie wiedzieli !. Dlatego trzeba informować !!!. Inna rzecz to strona na Facebooku i na ponad 2 tys. Polubienia strony tylko ponad 20 osób lubią to i ledwie 16 udostępnienia. Tragedia. Niestety ,ale jest po sezonie i już tam wyświetleń jest mało.Po za tym starsi kibice to skąd mają wiedzieć ?. Jest jeszcze szansa na drugie miejsce jednak trzeba działać i coś wymyślić.Ze swej strony poszło kilkadziesiąt głosów i myślę że jeszcze to nie koniec.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: lato »

Ne wiem o co chodzi ale dzisiaj po 7 rano projekt nr4, który prowadzi miał 333 głosy. Nasz miał 247. Po godz.8 wraz z kilkoma osobami oddaliśmy w sumie 4 głosy na projekt nr. 9. W tej chwili nasz projekt ma nadal 247 głosów a projekt nr 4 ma juz 337. W dniu wczorajszym miała miejsce podobna sytuacja że osoby które głosowały do południa na nasz projekt nie znalazły potwierdzenia w ilości głosów natomiast kilku innym projektom rośnie bardzo szybko.
Snookie
Ekspert
Ekspert
Posty: 89
Rejestracja: 12 października 2010, 22:55

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: Snookie »

Pisałem o tym, że to podejrzane. Śledzę uważnie kilka projektów i w jednej chwili nagle potrafi podskoczyć im kilkadziesiąt punktów.
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kibic jks1910 »

Ciekawe czy to jest do sprawdzenia, bo tez mam duze watpliwosci....Nawet nie chodzi o ilosc glosow Na nasz pojekt, ale o przebieg glosowania I nagle wzrosty liczby glosow...Dziwne ;)
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: czarni-fan 1910 »

Nie wiem jak to się zakończy.Jednak powinna być końcowa weryfikacja wszystkich głosów tych projektów co przejdą. Mimo niekorzystnego wyniku na ten moment ,trzeba nadal zdobywać głosy.Moze wsparcie braci z Nowego Sącza czy Mielca by pomogło na ich stronach ?.Z mojej strony listonosz ma informować osoby o oddanie głosu na nasz projekt .
ragnar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 9 kwietnia 2017, 13:25

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: ragnar »

Głosować mogą tylko mieszkańcy Jasła a nie Mielca czy Nowego Sącza a ja mam swoje zdanie w temacie tego budżetu.On nie jest dla obywateli bo obywatele nie mogą się zalogować lub mają z tym ogromne problemy co zniechęca skutecznie ludzi a osobiście nie można oddać głosu bo pracują ludzie zazwyczaj do 4 lub 5 jak urząd już zamknięty.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: lato »

lato pisze:Ne wiem o co chodzi ale dzisiaj po 7 rano projekt nr4, który prowadzi miał 333 głosy. Nasz miał 247. Po godz.8 wraz z kilkoma osobami oddaliśmy w sumie 4 głosy na projekt nr. 9. W tej chwili nasz projekt ma nadal 247 głosów a projekt nr 4 ma juz 337. W dniu wczorajszym miała miejsce podobna sytuacja że osoby które głosowały do południa na nasz projekt nie znalazły potwierdzenia w ilości głosów natomiast kilku innym projektom rośnie bardzo szybko.
Nadal jest 247 czyli głosy osób które ze mną głosowały nie uwzględnione a konkurencja już 341, po 13 idę po raz kolejny do urzędu bo minimum przyzwoitości powinno zostać zachowane.
ODPOWIEDZ