Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18418
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: dragoness »

Ojojoj, bo się rozpłaczę...
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: JaślaninOn »

Niestety kolejny Polak kolejny bohater traci życie starając sie bronić ludzi , kolejna ofiara lewackiej polityki, lewackich idiotów ...
http://telewizjarepublika.pl/bartosz-ni ... B1ZbWHZ1O8
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: człowiek z lasu »

JaślaninOn pisze:Niestety kolejny Polak kolejny bohater traci życie starając sie bronić ludzi , kolejna ofiara lewackiej polityki, lewackich idiotów ...
http://telewizjarepublika.pl/bartosz-ni ... B1ZbWHZ1O8
To nie do końca jest tak z tą sytuacją. Polskie media próbują rozgrywać nastrojami i skierować gniew w antysystemowe wystąpienie społeczne, wykorzystując zamach, Polaka, który zginâł, spalenie pokskiego dostawczaka w zemście za zabicie manifestanta w Avignionie. Nikt nie potwierdza wersji o jakiejkolwiek walce. Zresztâ, kto chce niech popatrzy na film, któru został wyemitowany w dniu zamachu przez tv. Nie jest przyjemnie na to patrzeć. Kto wrażliwy, niech nie patrzy.
Tak to wyglądało na przypadkowym nagraniu.

https://m.youtube.com/watch?v=1Vdaz2duvps
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: żbik »

JaślaninOn pisze:Niestety kolejny Polak kolejny bohater traci życie starając sie bronić ludzi , kolejna ofiara lewackiej polityki, lewackich idiotów ...
http://telewizjarepublika.pl/bartosz-ni ... B1ZbWHZ1O8
Zamachowiec był akurat typowym prawakiem, a ten Polak sądząc z zainteresowań właśnie lewakiem. Jawisz się jednak ostatnią gnidą, próbując z tragedii ludzi robić załosną politykę. Co ty kiedykolwiek zrobiłeś dla innych ludzi poza pitoleniem na forach?
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: JaślaninOn »

żbik pisze:
JaślaninOn pisze:Niestety kolejny Polak kolejny bohater traci życie starając sie bronić ludzi , kolejna ofiara lewackiej polityki, lewackich idiotów ...
http://telewizjarepublika.pl/bartosz-ni ... B1ZbWHZ1O8
Zamachowiec był akurat typowym prawakiem, a ten Polak sądząc z zainteresowań właśnie lewakiem. Jawisz się jednak ostatnią gnidą, próbując z tragedii ludzi robić załosną politykę. Co ty kiedykolwiek zrobiłeś dla innych ludzi poza pitoleniem na forach?
Gnidą możesz nazywac sobie co najwyzej ojca ... własnie lewacka polityka doprowadza do takich tragedii bezmózgi planktonie popatrz na Europe i Świat to moze ktos ci wbije do tempego łba co sie dzieje do okoła a takie posty mozesz sobie pisac do takich frajerow jak ty albo wyslij numer tel to sie przekonamy na żywo co masz do powiedzenia czy tez nie masz jaj jak jeden ...
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: żbik »

No i oczywiście nie ma to jak polska, katolicka rodzina i sukcesy 500+:
https://www.popularne.pl/tajemnice-domu-daniela/

Albo "aborcja" po polsku:
https://www.google.com/amp/s/www.fakt.p ... 774me7.amp
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: żbik »

JaślaninOn pisze:
żbik pisze:
JaślaninOn pisze:Niestety kolejny Polak kolejny bohater traci życie starając sie bronić ludzi , kolejna ofiara lewackiej polityki, lewackich idiotów ...
http://telewizjarepublika.pl/bartosz-ni ... B1ZbWHZ1O8
Zamachowiec był akurat typowym prawakiem, a ten Polak sądząc z zainteresowań właśnie lewakiem. Jawisz się jednak ostatnią gnidą, próbując z tragedii ludzi robić załosną politykę. Co ty kiedykolwiek zrobiłeś dla innych ludzi poza pitoleniem na forach?
Gnidą możesz nazywac sobie co najwyzej ojca ... własnie lewacka polityka doprowadza do takich tragedii bezmózgi planktonie popatrz na Europe i Świat to moze ktos ci wbije do tempego łba co sie dzieje do okoła a takie posty mozesz sobie pisac do takich frajerow jak ty albo wyslij numer tel to sie przekonamy na żywo co masz do powiedzenia czy tez nie masz jaj jak jeden ...
Numer już podaję: 999. Pytaj o pana w białym kitlu ze środkami uspokajającymi - to będę ja. Może gdyby ten prawacki (nie bójmy się tego słowa) zamachowiec też tak zrobił, to nie musiałby swojej frustracji wyładowywać w tragiczny sposób.
Nazywanie mojego ojca jakkolwiek jest pozbawione celu, gdyż od lat wielu nie żyje, zginął potrącony przez Polaka prowadzącego nieco zbyt szybko samochód. Z resztą w wypadkach komunikacyjnych w Europie giną dziesiątki tysiące ludzi, jak zwykle Polska tu zapisuje się złotymi zgłoskami:
https://www.google.com/amp/s/moto.wp.pl ... 7a%3famp=1
Owszem, widzę dokoła nienawistne nastroje sfrustrowanych prawaków - narodowość nie ma tu znaczenia - sam zresztą zobacz, jaka agrsja w ciebie wstąpiła, z penoscią marzysz teraz o tym, żeby dokonac na mnie jakichś rękoczynów - podobnie jak ten zamachowiec.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: człowiek z lasu »

Chyba niechcący spowodowałem dość ostrą wymianę zdań. Chodziło mi tylko o to, że polskie media podają jedną informację rozciąganą w lewo i w prawo, dla swoich celów, konkretnie dla podgrzania lub utrzymania wrzenia. To napięcie jest potem wykorzystywane. Dla przykładu, nasz kierowca miał taki obraz wydarzeń we Francji, że zdecydował się jechać po ludziach. Gdyby jednak znał choć kilka słów, by się przywitać z tymi ludźmi usłyszałby o co walczą, zostałby zachęcony do przyłączenia się, bo akurat Francuzi znają ból utraconej demokracji, i mogą wiele nas nauczyć. Niestety, nas Polaków, polskie media ustawiają we wrogości i napince wobec innych. Celebryci, gwiazdy tych mediów wykorzystują to potem przeciwko nam, w czasie swych zagranicznych mediów, kreujâc obraz Polaka z zaścianka, który nienawidzi wszystkiego co obce. Wiecie już o co chodzi mediom w Polsce? Bo, ja mam wrażenie, že już to zrozumiałem. Wiecie po co codziennie Lewandowski przechodzi samego siebie? Po to, žeby potem skrzywdzony przez gremia wybierajâce najlepszych piłkarzy stawał się dla nas symbolel hednoczącym nas w naszej walce. Byśmy umieli wyzwać Ronaldo od ciot, Francuzów od zjadaczy ślimaków i członków kalifatu, byśmy wklejali wszędzie zdjęcia ronda dla pieszych w Rzeszowie i obrażali się na cały świat, že nie zaliczono go do cudów cywilizacji, byśmy śmiali się, že w reprezentacji innych krajów grają ludzie do Grosika niepodobni, i byli ogólnie wiecznie niezadowolonym, zapiekłym w złości narodem, który rzuci sie na každego w imię tej chorej walki. Jesteśmy jednym z najvardziej podatnych na manipulację społeczeństw, cgwalącym się, že u nas płoną grille, a gdzie indziej ulice. A potem kupujemy te wraki, bez refleksji, że nie mamy nic, żadnej gwiazdy muzyki, sportu, nauki, techniki, nie produkujemy nic swojego, co jest rozpoznawalne. Nic. A potencjał drzemie w nas ogromny. W czasach, gdy bardziej liczy się produkcja, niż sztuka mamy szanse na zawojowanke świata, bo jesteśmy w pracy bardzo dovrzy, kreatywni i przedsiębiorczy. Jedbak utrzymywanie nas w stanie wojny z Rosjanami, Francuzami, Niemcami, Ronaldo i czarnoskórymi piłkarzami zamyka nam perspektywę, jesteśmy zneutralizowani,bo Polak zły jest zły i wszystkim pokaže.

Dodam tylko, že informacja ta nie jest nigdzie potwierdzona i nikt nie wspomina o walce z napastnikiem, tylko o egzekucji. A wiecie po co to? Po to, by za chwilę wywołać w nas złość za niedocenienie i za podstępnie spalone samochody. Dokładnie tak, jak wywołano złość na zdfadzieckich Francuzów, bo mała kobitka nie zniosła stukilowego chłopa na plecach z ośmiotysięcznika. I tak nas rozwijają.
Ostatnio zmieniony 17 grudnia 2018, 22:19 przez człowiek z lasu, łącznie zmieniany 1 raz.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: Jozin.1 »

JaślaninOn pisze: Gnidą możesz nazywac sobie co najwyzej ojca ... własnie lewacka polityka doprowadza do takich tragedii bezmózgi planktonie popatrz na Europe i Świat to moze ktos ci wbije do tempego łba co sie dzieje do okoła a takie posty mozesz sobie pisac do takich frajerow jak ty albo wyslij numer tel to sie przekonamy na żywo co masz do powiedzenia czy tez nie masz jaj jak jeden ...
Wracaj do szkoły debilu.....podstawowej !!!
abc1
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 24 sierpnia 2018, 04:04

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: abc1 »

Porównywanie głupoty ludzkiej z terrorem w imię ideologii islamu (który religią nie jest) jest śmieszne co najwyżej, argument z tego żaden. Marksizm zbiera swe żniwa i jak ta zaraza rozlewa się na ludzkości. Najgorsze w tym jest to że indoktrynowane są już tak nawet dzieci, czego żniwa będziemy zbierać my wszyscy. To się kiedyś źle skończy, a początki tego widzimy już dziś w ubogaconych kulturowo państwach eurokołchozu. Do pełnej utopii brakuje nam tylko jeszcze stworzenie jednego superpaństwa z jedną armią, która bez ograniczeń mogłaby ustawiać "faszystów" i innych "ksenofobów" akceptując jedynie słuszną ideologię marksizmu. To już się dzieje na naszych oczach, narodzie obudź się! CWP
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: JaślaninOn »

Gnidą możesz nazywac sobie co najwyzej ojca ... własnie lewacka polityka doprowadza do takich tragedii bezmózgi planktonie popatrz na Europe i Świat to moze ktos ci wbije do tempego łba co sie dzieje do okoła a takie posty mozesz sobie pisac do takich frajerow jak ty albo wyslij numer tel to sie przekonamy na żywo co masz do powiedzenia czy tez nie masz jaj jak jeden ...
Numer już podaję: 999. Pytaj o pana w białym kitlu ze środkami uspokajającymi - to będę ja. Może gdyby ten prawacki (nie bójmy się tego słowa) zamachowiec też tak zrobił, to nie musiałby swojej frustracji wyładowywać w tragiczny sposób.
Nazywanie mojego ojca jakkolwiek jest pozbawione celu, gdyż od lat wielu nie żyje, zginął potrącony przez Polaka prowadzącego nieco zbyt szybko samochód. Z resztą w wypadkach komunikacyjnych w Europie giną dziesiątki tysiące ludzi, jak zwykle Polska tu zapisuje się złotymi zgłoskami:
https://www.google.com/amp/s/moto.wp.pl ... 7a%3famp=1
Owszem, widzę dokoła nienawistne nastroje sfrustrowanych prawaków - narodowość nie ma tu znaczenia - sam zresztą zobacz, jaka agrsja w ciebie wstąpiła, z penoscią marzysz teraz o tym, żeby dokonac na mnie jakichś rękoczynów - podobnie jak ten zamachowiec.
Żadna to agresja jedynie mała lekcja dobrych manier :) jedynie chciałem usłyszeć to prosto w twarz od ciebie jaka gnida jestem ale wyszło jak zawsze :) nie wzbudzasz u mnie agresji bo po prostu na to nie zasługujesz wiec nie porównuj mnie do zamachowca starajac sie wmówić mi radykalizm bo wasze lewackie gadki znam i ideologie postrzegania świata również ale dyskusje w tym temacie możemy sobie odpuścić gdyż już gołym okiem widac do czego prowadzi lewacka ideologia i polityka . Jednak cały czas istotne jest uświadamianie ludzi o ogromnym zagrożeniu wynikającym z tej polityki wbrew pozorom w dobie internetu i innych źródeł informacji spora cześć społeczeństwa jeszcze nie jest doinformowana .
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18418
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: dragoness »

Można prosić o sprecyzowanie określenia "lewacki", najlepiej w świetle definicji, bo na razie to jedynie epitet, powtarzany jak przezwiska dzieci na podwórku.
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: JaślaninOn »

dragoness pisze:Można prosić o sprecyzowanie określenia "lewacki", najlepiej w świetle definicji, bo na razie to jedynie epitet, powtarzany jak przezwiska dzieci na podwórku.
Dobry żart od zawsze myślałem że białe jest białe chociaż patrząc na zwyrodnienia umysłowe lewactwa to białe może być różowe bądź seledynowo-wrzosowe przede wszystkim nie może być białe :-) może teraz zrozumiesz że lewacki czy lewacka to osoba o skrajnie lewicowych poglądach ale chyba więcej Ty mi na ten temat powiesz :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18418
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: dragoness »

JaślaninOn pisze:
dragoness pisze:Można prosić o sprecyzowanie określenia "lewacki", najlepiej w świetle definicji, bo na razie to jedynie epitet, powtarzany jak przezwiska dzieci na podwórku.
Dobry żart od zawsze myślałem że białe jest białe chociaż patrząc na zwyrodnienia umysłowe lewactwa to białe może być różowe bądź seledynowo-wrzosowe przede wszystkim nie może być białe :-) może teraz zrozumiesz że lewacki czy lewacka to osoba o skrajnie lewicowych poglądach ale chyba więcej Ty mi na ten temat powiesz :)
Tak? To znaczy komunista? No proszę. Bo ja myślałam, że dla ciebie "lewacki", to po prostu mający inne poglądy, niż jedynie słuszni korwinowcy.
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: Przyjmowanie "uchodźców", tj. najeźdźców

Post autor: żbik »

dragoness pisze:Można prosić o sprecyzowanie określenia "lewacki", najlepiej w świetle definicji, bo na razie to jedynie epitet, powtarzany jak przezwiska dzieci na podwórku.
Prawica potrzebuje wroga do swojej egzystencji. Prawicowa retoryka odnosi się do śmiertelnego zagrożenia i spisku, który czai się wszędzie. Jeśli akurat realnego wroga nie ma, to trzeba go sobie wymyślić. Im bardziej jest nieokreślony, tym bardziej pobudza wyobraźnię. Dość ciekawa jest prawicowa schizofrenia odnośnie ostatniego zamachu - Polak raz jest określany kako bohater (bo to Polak) a zaraz jako idiota (bo miał poglądy lewicowe).
ODPOWIEDZ