UWAGA NA MANDATY!!!! Jasło ul.Floriańska

Wydarzenia i komentarze z Jasła
alcesowy
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 7 września 2017, 10:38

Re: UWAGA NA MANDATY!!!! Jasło ul.Floriańska

Post autor: alcesowy »

Wspomniany właściciel sklepu ewidentnie walczy z cwaniakami co parkują gdzie popadnie (byle za darmo) i cały dzień zajmują miejsce. Robi to nie tylko dla siebie ale również dla innych mieszkańców, którzy chcą szybko zrobić zakupy w pobliskich sklepach. Osobiście jestem za tym żeby na tamtym odcinku drogi wprowadzić zakaz parkowania, w godzinach o dużym natężeniu ruchu wyminięcie się z innym pojazdem jest bardzo trudne i ryzykowne.
Założyciel tego tematu o nicku "stopchamstwu" powinien utworzyć jeszcze jeden temat : "Uwaga na cwaniaków łamiących zakaz postoju powyżej 5 minut! Jasło ul. Floriańska "
Jacek7
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 24 stycznia 2019, 17:11

Re: UWAGA NA MANDATY!!!! Jasło ul.Floriańska

Post autor: Jacek7 »

a co tam stoją ? i mandaty ?
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: UWAGA NA MANDATY!!!! Jasło ul.Floriańska

Post autor: asterka »

kochani,jedno czy dwa marne miejsca parkingowe nic nie zmienią, szczególnie na tak wąskiej drodze.Problem parkingu w Jaśle w godzinach południowych jest , nie można się dogadać z plebanami z kościoła Fary i odkupić pozostałe tereny przy istniejącym parkingu ? księżą powinni się podzielić z mieszkańcami,mają dość terenu a nie zamykać w piątek bramę pod plebanią żeby nikt nie zaparkował.
8003
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 19 stycznia 2019, 18:52

Re: UWAGA NA MANDATY!!!! Jasło ul.Floriańska

Post autor: 8003 »

pajac ze sklepu ogrodniczego dzwoni na 100 procent raz dali mi mandat a za dwa dni poszedłem do sklepu zrobiłem zakupy za ok 300 zł i gdy przyszło do płacenia mówię że muszę wyjść bo mi czas minął 5 min a te zakupy niech sobie do [...] włoży :hurra
Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 358
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 09:00

Re: UWAGA NA MANDATY!!!! Jasło ul.Floriańska

Post autor: Włos »

W Jaśle wszystko na głowie. Tylko urzędników przybywa
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18360
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: UWAGA NA MANDATY!!!! Jasło ul.Floriańska

Post autor: dragoness »

8003 pisze:pajac ze sklepu ogrodniczego dzwoni na 100 procent raz dali mi mandat a za dwa dni poszedłem do sklepu zrobiłem zakupy za ok 300 zł i gdy przyszło do płacenia mówię że muszę wyjść bo mi czas minął 5 min a te zakupy niech sobie do [...] włoży :hurra
Typowy janusz.
Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 358
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 09:00

Re: UWAGA NA MANDATY!!!! Jasło ul.Floriańska

Post autor: Włos »

dragoness pisze:
8003 pisze:pajac ze sklepu ogrodniczego dzwoni na 100 procent raz dali mi mandat a za dwa dni poszedłem do sklepu zrobiłem zakupy za ok 300 zł i gdy przyszło do płacenia mówię że muszę wyjść bo mi czas minął 5 min a te zakupy niech sobie do [...] włoży :hurra
Typowy janusz.

Bojkot jego sklepiku
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18360
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: UWAGA NA MANDATY!!!! Jasło ul.Floriańska

Post autor: dragoness »

A za co bojkot? Bardzo dobrze postępuje.
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: UWAGA NA MANDATY!!!! Jasło ul.Floriańska

Post autor: asterka »

znacjonalizować sklep i będzie po problemie. :hyhy:
etcetera
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 27 stycznia 2019, 19:45

Re: UWAGA NA MANDATY!!!! Jasło ul.Floriańska

Post autor: etcetera »

chciałem serdecznie pogratulować tych co bronią tego co wydzwania na straż ( tak wydzwania po kilka razy dziennie nawet) widać że nie macie pojęcia o czym piszecie i kogo bronicie. Pan S. jak przyjeżdża to dzwoni natychmiast na straż miejską ,nie ważne czy ktoś dopiero przyjechał. Kiedyś słyszałem jak wrzeszczał na pracownika że jego to nie interesuje kto ile stoi ,jak on przyjeżdża to WSZYSCY MAJĄ MIEĆ MANDATY ZA SZYBĄ!!!! Ciekawe jest to o tyle że jak przyjeżdża Navara albo kremowy Mercedes i stoją sobie nawet po kilka godzin to jakoś mandatów nie dostają , tym bardziej że nie kiedy stoją w poprzek zastawiając chodnik i tyłkiem zastawiają pół drogi ale cóż w tym kraju są równi i równiejsi wobec prawa. Ale pomińmy aspekt prawny skupmy się na moralności bo kim trzeba być żeby wynająć np mieszkanie i brać co miesiąc kasę i dzwonić na niego na straż bo ten stanął zakupy rozładować , kim trzeba być żeby na ludzi co zostawiają u nich ciężkie pieniądze ( a czasem ostatnie) dostają w zamian mandat?! Chciałbym zwrócić również uwagę iż miejsca do parkowania o których mowa nie są ich prywatną własnością tylko miasta ,obok znajdują się tęż inne lokale które mają takie same prawa z nich korzystać, zarówno oni jak i ich klienci . Ktoś tu myśli że jak kupił sobie kamienicę to będzie rządził całym miastem ,nikt nie ma prawa korzystać tylko oni jedni wspaniali.

P.S. DO TYCH CO PISZĄ ŻE STRAŻ MIEJSKA POTRZEBUJĘ MINIMUM KILKUNASTU MINUT NA PRZYJECHANIE , STANIJ SOBIE KIEDYŚ TAM i ZADZWOŃ I ZOBACZYSZ W ILE BĘDĄ, BO JA WIEM ŻE NAWET W CIĄGU 2-3 MINUT .CENTRUM MIASTA!!!!!
michal29
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 26 lutego 2010, 19:25

Re: UWAGA NA MANDATY!!!! Jasło ul.Floriańska

Post autor: michal29 »

masz racje Pan . S.....i mysli ze jak kupil kamienice moze miec wszytsko oczywiscie ze nie:) zdrowia nie kupi.Mialem z nim do czynienia jest to zwykly beszczelny chłop
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: UWAGA NA MANDATY!!!! Jasło ul.Floriańska

Post autor: asterka »

bojkot sklepu.
ODPOWIEDZ