POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

O wszystkim, czyli o niczym...
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: viktoria11 »

Ja też korzystam z be diet fajne proste przepisy i stosując się do nich i trochę ruchu efekt murowany no tylko nie 10 kg w tydz ale stopniowo zdrowo schudnąć daje pozytywne efekty z szybko i byle jak można sobie tylko zaszkodzić pozdrawiam
aQQ
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 10 marca 2015, 06:56

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: aQQ »

Uciąć jedną noge.
Awatar użytkownika
smerfetka03
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 26 listopada 2018, 11:47
Lokalizacja: Warzyce

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: smerfetka03 »

aQQ pisze:Uciąć jedną noge.
Wtedy można nawet więcej schudnąć :D
świnia
Guru
Guru
Posty: 138
Rejestracja: 1 lipca 2013, 11:22

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: świnia »

W tydzień "schudnąć" 10 kg to można tylko próbować robiąc sobie codziennie wieczorem lewatywy. 10 kg spadek wagi może nastąpić po wypłukaniu kamieni kałowych i innych pasożytów z jelit. O spadku tkanki tłuszczowej w ilości 10kg w tak krótkim okresie nie ma mowy.
energia007
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 27 marca 2018, 11:08

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: energia007 »

ale jak w tydzien tyle :D troche za pozno pobudka.. nie ma lekko w ciezkich czolgach, odchudzanie to etapy nie rach ciach nie ma nogi :D
strzala_amora
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 2 maja 2018, 21:02

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: strzala_amora »

uciecie nogi byloby szybszą opcja :D ale cięzko sie bez niej tanczy haha :D a tak serio od czego polecasz zaczac odchudzanie? dieta? ruch? głodówka?
energia007
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 27 marca 2018, 11:08

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: energia007 »

glodowka to najgorsze co mozna zrobic.. absolutnie nie !! dieta tak, ruch tak :D bez slodyczy alhokolu i podjadania :D mozna sie tez wspomagac jakimis koktajlami odchudzajacymi itd :D co kto woli
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9472
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: Mosznicki »

Jeśli 10kg w tydzień, to głodówka jest akurat dobrym pomysłem. Inaczej się chyba nie da. Ale długofalowo i zdrowotnie - to już zupełnie inna sprawa. Najlepiej jeść w ogóle tak, żeby potem nie trzeba było chudnąć (nie dotyczy wszystkich sytuacji). To jak z piciem i kacem.
1122331
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2021, 14:46

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: 1122331 »

Lata się katowałam i nadrabiałam efektem jojo. Dopiero z sauną karbonową zaczęłam systematycznie chudnąć i co najważniejsze nie było jojo. Używam do dzisiaj dla podtrzymania efektu i jestem bardzo zadowolona. Najważniejsze to kupić lub korzystać w salonie z oryginalnej sauny karbonowej. Musi mieć 3 strefy i temperaturę 80 stopni. Niestety dużo jest podróbek. Ja w końcu zaczęłam żyć normalnie, ubierać się normalnie. W końcu czuję, że żyję.
strzala_amora
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 2 maja 2018, 21:02

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: strzala_amora »

energia007 pisze: 16 maja 2021, 23:38 glodowka to najgorsze co mozna zrobic.. absolutnie nie !! dieta tak, ruch tak :D bez slodyczy alhokolu i podjadania :D mozna sie tez wspomagac jakimis koktajlami odchudzajacymi itd :D co kto woli
powiedz cos wiecej o odchudzajacych koktajlach, jaka firma jaka cena i jakich efektow sie spodziewac?
energia007
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 27 marca 2018, 11:08

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: energia007 »

strzala_amora koktajle testowalam w sumie dwie firmy i zdecydowanie polecam ci chiashake https://chiashake.pl/ mozesz wybrac pakiet na dwa czy cztery tygodnie albo pojedyncze produkty. Ja zaczelam z grubej rury odrazu pakiet na miesiac :D pierwsze trzy dni czulam troche glodu wiec jadlam dodatkowy jeden zdrowy posilek domowy a potem przyzwyczailam sie zoladek sie skurczyl i koktajle wystarczaly. Jestem zachwycona efektami :D
karol83
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 11 stycznia 2014, 21:27

Re: POMOCY !!!!jak schudnac 10 kg w tydzien?!

Post autor: karol83 »

Spróbuj diety 1:1, moja koleżanka z nimi schudła ponad 15 kg. Ja też chcę zacząć, bo bardzo zachwalała ich dania, a też marzy mi się zrzucenie sporej wagi.
ODPOWIEDZ