Okradająca i obczerniająca.

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
teresa1
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 25 marca 2019, 19:12

Okradająca i obczerniająca.

Post autor: teresa1 »

Pewna pani na ul.Meygera pracowa na kolejowej stouwce na pryeciwko stacji PKP, odeszła na wysoką emerturę i ma 3 mieszkania, a jest sama bezdzietna. Potrafi sprzedac jak Niemcy za czasów II wojny... nieważne. Jest bystra cwana i inteligętna i na do datek niska z D. Oczernia mnie i wysmiewa moją osobowość na osiedlu. Jest miła jak musi sie czegoś dowiedzieć, jest stara ale nie o to mi chodzi. Skłuca dzieci i młodzież. Dziekuję za wysłuchanie. Pozdro, "Pamiętajcie młode wilki" Patrz komu ufasz..
Mścisława
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 25 marca 2019, 23:00

Re: Okradająca i obczerniająca.

Post autor: Mścisława »

A co Cie to obchodzi kobieto, że ktoś ma trzy mieszkania i jest bezdzietny?! Oczerniająca to jak widać jesteś Ty, sądząc po kryteriach, według których oceniasz ludzi (że ktos jest stary i gruby). Co Ci do tego? zajmij sie swoim życiem.
bobnorek
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 21 grudnia 2014, 21:12

Re: Okradająca i obczerniająca.

Post autor: bobnorek »

teresa1 pisze:Pewna pani na ul.Meygera pracowa na kolejowej stouwce na pryeciwko stacji PKP, odeszła na wysoką emerturę i ma 3 mieszkania, a jest sama bezdzietna. Potrafi sprzedac jak Niemcy za czasów II wojny... nieważne. Jest bystra cwana i inteligętna i na do datek niska z D. Oczernia mnie i wysmiewa moją osobowość na osiedlu. Jest miła jak musi sie czegoś dowiedzieć, jest stara ale nie o to mi chodzi. Skłuca dzieci i młodzież. Dziekuję za wysłuchanie. Pozdro, "Pamiętajcie młode wilki" Patrz komu ufasz..
:szok: ludzie czy wam już naprawdę odyebao? :zakrecony:
ODPOWIEDZ