Meble w stylu prowansalskim

Tu należy zamieszczać wszelkie posty o charakterze reklamowym lub ogłoszeniowym. Tematy umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu.

Moderatorzy: paul_proteus, President

alka34
Guru
Guru

Meble w stylu prowansalskim

Post autor: alka34 » 7 marca 2019, 13:17

Czy ktoś doradzi gdzie można kupić w dobrej cenie meble w stylu prowansalskim?

Bo odwiedziłam ostatnio jeden sklep i takich nie widziałam..... Czy w ogóle takie znajde w mieście?

vito
Początkujący
Początkujący

Re: Meble w stylu prowansalskim

Post autor: vito » 8 marca 2019, 14:48

NIe mam pojęcia gdzie u nas w mieście można takie meble dostać, ale wiem, że w Warszawie jest stolarz robiący meble ekskluzywne może on zrobi dla ciebie takie meble jakich potrzebujesz. Widziałem ich projekty i robią naprawdę świetne i solidne meble.

Awatar użytkownika
paseczka
Bywalec
Bywalec
Kontakt:

Re: Meble w stylu prowansalskim

Post autor: paseczka » 27 marca 2019, 16:37

Wiem o co Ci chodzi. Ten styl jeszcze nie jest taki popularny tak wiec sklepach stacjonarnych faktycznie nie ma dużego wyboru. Za to sporo mebli jest w sklepach internetowych. Możesz sobie zajrzeć na przykład na tę stronę: https://meblearkadius.pl/narozniki-wroclaw/ - masz tam bardzo duży wybór mebli. I o wiele taniej niż stacjonarnie ( sklep daje możliwość darmowej dostawy). Poza tym jeśli nie chcesz kupować za gotówkę to jest tam możliwość kupienia na raty.....

My mamy tak umeblowane mieszkanie. Jest niewielkie ale dzięki temu,że kolory są jasne prezentuje się na o wiele większe niż jest w rzeczywistości

ODPOWIEDZ