materace

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
michaloso
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 20 listopada 2012, 20:52

materace

Post autor: michaloso »

gdzies na żółkowie ktos robi materace na łóżka tylko gdzie to jest dokladnie i jak drogo??
jaslanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 231
Rejestracja: 17 czerwca 2009, 14:25

Re: materace

Post autor: jaslanka »

Firma BIK produkuje materace. Adres ulica Młynarska. Mniej więcej przy Małopolskiej przed budową skręcić w prawo i dalej jest chyba baner na firmie. Koszt: ja płaciłam za nietypowy 120x183 full opcję /letnio-zimowa/ na sprężynach chyba 540 zł półtora roku temu.
enigma
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 6 stycznia 2013, 19:07

Re: materacen

Post autor: enigma »

Polecam nasza jasielski firmę BIK na Zolkowie.Nabylem u nich fantastyczny materac,za fantastyczne pieniądze.Jak na razie jest dŁa mnie najlepszy,a miałem kilka i nawet za kilka klocków.Polecam z twardej pianki bez dodatków.Rewelacja dla każdych pleców. :ok:
william
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 12 maja 2016, 14:53

Re: materace

Post autor: william »

Bardzo polecano mi zakup materaca w technologii Viscotherapy. Słyszeliście o takim produkcie? Wykonano go z tzw. „pianki z pamięcią”, która idealnie dopasowuje się do krzywizn ciała, zapewnia podparcie kręgosłupa, redukuje nacisk i zmniejsza napięcie mięśni. To świetny produkt dla osoby w każdym wieku czy ludzi borykających się z problemami z kręgosłupem, reumatyzmem, po zabiegach narządów ruchu itp.
Konrad Walczak
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 09:12

Re: materace

Post autor: Konrad Walczak »

Najlepsze kokosowe
lusio
Weteran
Weteran
Posty: 76
Rejestracja: 14 stycznia 2013, 00:30

Re: materace

Post autor: lusio »

Szczerze? Nie sądziłam nawet, jak odpowiednio dobrany materac może wpływać na komfort snu. Od niespełna dwóch miesięcy śpię jak królowa;) na materacu wysokoelastycznym Laura (marki Sheepo). Mają na stronie bardzo fajną nawigację, dzięki której można dobrać materac pod nasze potrzeby. Mi zależało, żeby materac dopasowywał się do ciała, był elastyczny, miał system lato-zima (super się to sprawdza!) i miał zdejmowany do prania pokrowiec.
Awatar użytkownika
koala
Guru
Guru
Posty: 131
Rejestracja: 5 listopada 2008, 00:58

Re: materace

Post autor: koala »

Przepraszam za wygłupy na folum podaje numer by osobicie przeprosic 533 404 971
jaslanka09
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 3 września 2016, 11:31

Re: materace

Post autor: jaslanka09 »

Kupował ktoś materac w Biku? Polecacie?
madzialenkaa
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 27 sierpnia 2022, 23:22

Re: materace

Post autor: madzialenkaa »

Jak ktos szuka materaca dla dzieciaka polecam Fiki Miki, mają pozytywna opinię Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, masywne, zdrowe. U nas już kolejny materac od nich Odeo +_
ODPOWIEDZ