Rozwód

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Kasiekk
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwietnia 2015, 10:40

Rozwód

Post autor: Kasiekk »

Witam
Poszukuję dobrego adwokata od spraw rozwodowych. Kogo polecacie?
BodeineBrazy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 21 lutego 2015, 17:15

Re: Rozwód

Post autor: BodeineBrazy »

Polecam mecenasa Krupę.
Tani i miły ale nic nie mówi na rozprawie.
Kasiekk
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwietnia 2015, 10:40

Re: Rozwód

Post autor: Kasiekk »

To chyba niezbyt dobrze jeżeli na rozprawie "nie mówi" :)
MalcolmLupe
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 23 lutego 2014, 13:34

Re: Rozwód

Post autor: MalcolmLupe »

Kasiekk pisze:To chyba niezbyt dobrze jeżeli na rozprawie "nie mówi" :)
Dla Twojego męża dobrze....
Chyba, że nie macie dzieci i nie macie co dzielić - to w zasadzie wszystko jedno kto wygra, kto przegra i czyja będzie wina.
Kasiekk
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwietnia 2015, 10:40

Re: Rozwód

Post autor: Kasiekk »

Mamy dzieci i wspólny majątek. Dlatego wybór adwokata jest dla mnie tak ważny.
kazia7474
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 5 października 2015, 18:27

Re: Rozwód

Post autor: kazia7474 »

Co ma detektyw do rozwodu?
sandra23
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 20 lutego 2016, 14:51

Re: Rozwód

Post autor: sandra23 »

nie koniecznie detektyw twoje dowody tez maja znaczenie moja siostra się rozwodziła i tez z orzekaniem o winie i posiadała swoje dowody zwykłe smsy wydruki maili zdjęcia z portalu itd. i sad je uwzględnił każdy dowod bierze pod uwagę a jeszcze lepsi sa świadkowie w sprawie, wydasz pieniądze na detektywa nie potrzebnie twoje dowody tez maja znaczenie.
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Rozwód

Post autor: borsuk 1.8 »

Namdu pisze:Ja bym poradziła się u p. Kosińskiej (kancelaria adwokacka Płock). Udziela bardzo kompetentnych i profesjonalnych rad, a do tego świetnie prowadzi swoje rozprawy. Ja jej zaufałam i się nie zawiodłam. Co do detektywa to rzeczywiście często bywa on już ostatecznością. Jeśli da się tego uniknąć to lepiej zainwestuj raczej w dobrego adwokata ;)
Ta może z Kazachstanu
Czarni1910Jasło_INFO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 385
Rejestracja: 23 lipca 2014, 10:49
Lokalizacja: Śniadeckich 15

Re: Rozwód

Post autor: Czarni1910Jasło_INFO »

Kasiekk pisze:Mamy dzieci i wspólny majątek. Dlatego wybór adwokata jest dla mnie tak ważny.

Polecam panią mecenas Małgorzatę Mendys-Lisowską, kancelarię ma na ul.3-go Maja numeru nie kojarzę ale na wysokości skrętu w ul. Dworcową ;)
Awatar użytkownika
jędza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 5 listopada 2010, 15:13

Re: Rozwód

Post autor: jędza »

A czy ktoś miał do czynienia z mecenasem Górką? Byłam u niego po poradę i ciekawa jestem czy prowadził komuś sprawę i jak to wyglądało?
cullen
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 2 kwietnia 2010, 13:09

Re: Rozwód

Post autor: cullen »

himes pisze:A jeżeli chodzi o wysokość alimentów na dzieci? To jakie otrzymujecie? Od czego uzależnona jest wysokość?
wysokość jest uzależniona od możliwości zarobkowych i majątkowych osoby zobowiązanej do uiszczania alimentów i od potrzeb osoby uprawnionej do ich pobierania.
Czyli np. jeśli mamy 10 letnie dziecko i ojca/matkę od których dochodzi się alimentów, to trzeba wziąć pod uwagę jakie potrzeby ma takie dziecko - odzież, jedzenie, artykuły szkolne itp. i przy tym trzeba zważyć na możliwości zarobkowe ojca/matki od których mają być pozyskane alimenty, czyli jeśli ktoś zarabia najniższą krajową to myślę że Sąd jest w stanie mu zasądzić pewnie około 500 zł alimentów na dziecko, ale wiadomo że każda sprawa się różni.

Jeśli chodzi o adwokatów w Jaśle w sprawie rozwodowej i o alimenty, to polecam adwokata Łukasza Mazurek i adwokata Andrzeja Górkę. Mają wspólną siedzibę na ulicy Czackiego.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ