WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Wydarzenia i komentarze z Jasła
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: krzysztof1 »

Ty wszędzie widzisz antysemityzm, jesteś w tej sprawie bardziej papieski niż sami Żydzi. To już zakrawa na paranoję. Czas na wizytę u psychiatry.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9470
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Mosznicki »

Chcesz mi powiedzieć, ze palenie kukły mającej przedstawiać Polaka to Twoim zdaniem...? I ze robienie z tego powodu ajawaj(hehe) to paranoja?
PS Mówi się „bardziej papieski od samego papieża” (logiczne). Żydzi i papież? No niebardzo, hehe.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18414
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: dragoness »

nie uważasz tego co się stało za skandal (i pewnie przejaw antysemityzmu).
Tradycja ludowa skandalem? NIE. To media zrobiły z tego skandal i rozdmuchały całą sprawę.
Ciekawe jakbyś zareagował, gdyby batozono ciągnięta po ziemi kukle Polaka? Na pewno byłoby to głupie, prawda? Ale czy tylko?
Ja już wspominałam, o "polskich" dowcipach, wypierdywaniu hymnu, i głównym bohaterze filmu "Gran Torino", który jest bucem, rasistą i ateistą na dodatek i ma takie swojskie nazwisko; Kowalski? jak reaguję? Ze współczuciem, bo to mam dla idiotów.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9470
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 4 maja 2019, 16:20
nie uważasz tego co się stało za skandal (i pewnie przejaw antysemityzmu).
Tradycja ludowa skandalem? NIE. To media zrobiły z tego skandal i rozdmuchały całą sprawę.
Ciekawe jakbyś zareagował, gdyby batozono ciągnięta po ziemi kukle Polaka? Na pewno byłoby to głupie, prawda? Ale czy tylko?
Ja już wspominałam, o "polskich" dowcipach, wypierdywaniu hymnu, i głównym bohaterze filmu "Gran Torino", który jest bucem, rasistą i ateistą na dodatek i ma takie swojskie nazwisko; Kowalski? jak reaguję? Ze współczuciem, bo to mam dla idiotów.
Tradycja nie może być skandaliczna? Antysemityzm to faktycznie tradycja. Nie tylko wśród ludu. A media tylko relacjonują. I bardzo dobrze. Więcej tego pewnie już będzie, a i role edukatorow wypełniły.

Co do hymnu czy dowcipów, to odpisalem już kiedyś.

Jaki jest sens zaprzeczać ze gdyby tylko ktoś gdzieś spalił „kukle Polaka”, to narodowcy pierwsi darliby ryje? Wiec nie powinno dziwić, ze się znów nie popisaliśmy. Brawo my!
krzysztof1
VIP
VIP
Posty: 2178
Rejestracja: 16 stycznia 2019, 15:45

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: krzysztof1 »

Tak icku Mosznicki chcę ci powiedzieć że to paranoja robienie afery z powodu jakiejś tam kukły, media pokroju wyborczej zrobiły z tego wielkie halo. Powtórzę raz jeszcze, czas na wizytę u psychiatry. Już cię obrzezali czy dopiero cię to czeka?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9470
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Mosznicki »

krzysztof1 pisze: 4 maja 2019, 16:46 Tak icku Mosznicki chcę ci powiedzieć że to paranoja robienie afery z powodu jakiejś tam kukły, media pokroju wyborczej zrobiły z tego wielkie halo. Powtórzę raz jeszcze, czas na wizytę u psychiatry. Już cię obrzezali czy dopiero cię to czeka?
Tylko potwierdzasz właśnie to, czemu tak zaprzeczasz. Ale chyba tego nie widzisz.

A odpowiedzi się pewnie nie doczekam...


PS Mów mi Mosiek ;)
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3938
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: grzeh »

Mosznicki pisze: 4 maja 2019, 15:22 @grzeh

[bełkot]
nie odpowiedziałeś:
Mosznicki pisze: 3 maja 2019, 21:40
Bo pewnie wiesz, skoro to, co promujesz to... No właśnie- co?
czy Ty potrafisz coś konkretnego napisać ? Co to za insynuacje? Proszę o wyjaśnienie.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9470
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Mosznicki »

No grzesiu, nie krępuj się! Wal, co Twoim zdaniem jest antysemityzmem, skoro np. nie miałoby nim być spalenie „kukły Żyda”. Czekam.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3938
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: grzeh »

Mosznicki pisze: 4 maja 2019, 17:48 No grzesiu, nie krępuj się! Wal, co Twoim zdaniem jest antysemityzmem, skoro np. nie miałoby nim być spalenie „kukły Żyda”. Czekam.
ale bełkot
potrafisz odpowiedzieć na pytania stawiane do Ciebie bez powtarzania tego bełkotu?

odnoszę wrażenie że to konto ma kilka osób, które mają za cel powtarzanie: 'spalenie kukły Zyda"

Czy Ty "Mosznicki" potrafisz coś wiecej od siebie napisać i zwyczajnie rozmawiać?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9470
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Mosznicki »

Oburza Cię ze „rozdmuchano” sprawę, to mam pytanie co dopiero Twoim zdaniem jest przejawem antysemityzmu. Spalenie Żyda?
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3938
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: grzeh »

Mosznicki pisze: 4 maja 2019, 18:05 Oburza Cię ze „rozdmuchano” sprawę, to mam pytanie co dopiero Twoim zdaniem jest przejawem antysemityzmu. Spalenie Żyda?
znowu bełkot :)
naprawdę rozmawiam z automatem? :))
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9470
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Mosznicki »

Tak, z AI.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18414
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: dragoness »

Tradycja nie może być skandaliczna? Antysemityzm to faktycznie tradycja.
Matko, ty dalej swoje... to męczy. I oburza mnie, że sprawę rozdmuchano, podobnie jak incydent z paleniem Biblii, bełkotem Dody, filmem "Kler", czy spektaklem "Klątwa". Inaczej by się pies z kulawą noga nie zainteresował i umarłoby to śmiercią naturalną.
Jaki jest sens zaprzeczać ze gdyby tylko ktoś gdzieś spalił „kukle Polaka”, to narodowcy pierwsi darliby ryje?
czyli margines, o ile w ogóle.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9470
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 4 maja 2019, 19:09
Tradycja nie może być skandaliczna? Antysemityzm to faktycznie tradycja.
Matko, ty dalej swoje... to męczy. I oburza mnie, że sprawę rozdmuchano, podobnie jak incydent z paleniem Biblii, bełkotem Dody, filmem "Kler", czy spektaklem "Klątwa". Inaczej by się pies z kulawą noga nie zainteresował i umarłoby to śmiercią naturalną.
Jaki jest sens zaprzeczać ze gdyby tylko ktoś gdzieś spalił „kukle Polaka”, to narodowcy pierwsi darliby ryje?
czyli margines, o ile w ogóle.
A mnie meczy bagatelizowanie zdarzenia. I udawanie, ze jest tym samym co słowa Dody czy „Kler”.

Dobrze ze nie umarło, bo jest przestroga. I edukacja. Bo skoro pedagog nie widzi, to widać, jak dobrze ze choć zostało nagłośnione.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18414
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: WOJNA RELIGIJNA WISI W POWIETRZU bez cenzury

Post autor: dragoness »

Nie. Rozdmuchiwanie jest tym samym, aha i rozumiem, że obrażanie chrześcijaństwa jest dozwolone, judaizmu już nie.
ODPOWIEDZ