PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

dragoness pisze: 12 maja 2019, 12:57
krzysztof1 pisze: 12 maja 2019, 08:33
żbik pisze: 11 maja 2019, 12:46 Wg ostatnich wypowiedzi Kaczyńskiego, to piętnowanie pedofilii jest atakien na polskość. Niech żyje Wielka Polska Pedofilska!
Zwyczajne ordynarne kłamstwo, Kaczyński nic takiego nie powiedział, a ten film Sekielskiego to będzie nic innego jak zwykła propagandowa gadzinówka. Coś podobnego do Botoksu Vegi, film, który ma ukazywać całe środowisko jak zdegenerowaną bandę. Dziwię się, że ktoś może na poważnie brać takie filmy.
Tylko że to nie jest film fabularny, a dokumentalny, proszę pana. Rozumiem, że przyznających się do pedofilii ktoś trzymał na muszce? A tu oświadczenie episkopatu https://www.youtube.com/watch?v=GCMuxdk ... pp=desktop


A co jest dziwnego w tym, że broni swoich? To tak samo jakby Pani zarzucić że wspiera Pani strajk nauczycieli :rotfl:
Punkt widzenia zawsze zależy od punktu siedzenia.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Łyssy pisze: 12 maja 2019, 13:18 Widzieliście to ???

https://memnews.pl/img/59496/za-platfor ... Yo09wlENIU

Jaki poseł taki elektorat.......
A co Ci ten Pan (nie mówię o Panu pośle) zawinił, że od razu spoglądasz na niego z góry?
Nie trawię wywyższania się :mur:
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

Głup jesteś czy tylko udajesz ????

Też przez platformę dostałeś wszuf ??
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Sun Tzu - słusznie mapisałeś o starszych braciach w wierze - chrześcijaństwo to odłam judaizmu. A nie żadna "nasza" religia, jak głosi kościelna propaganda. O judaizmie nie mam lompetemcji sie wypowiadać, ale jako były katolik muszę stwierdzić, że to religia przemocy i nienawiści. Wg katolicyzmy wszystko co niekatolickie kest złe. Dlatego owsiak jest zły. Ale gdyby chodził obwieszony krzyżami i wypowiedź zaczynał od "ojczenasza" to pewnie po śmierci zostałby świętym. Ot, nie ważne co robisz, kim jesteś - masz się kłaniać naszym bożkom - inaczej jesteś zły - to kwintesencja etyki katolickiej.

I jeszcze takie pytanie - które państwoeuropejskie po odrzuceniu przez społeczeństwo chrześcijaństwa przestało istnieć? Irlandia jest nadal irlandią a Czechy czechami.
Hmm... Albin Siwak przy was żbik to jednak był intelektualistą... :rotfl:
ciniak77
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 1 kwietnia 2015, 07:35

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: ciniak77 »

METODY STOSOWANE I DOPRACOWYWANE OD WIEKÓW !! ŻYDOWSKA CHUCPA !!

https://miziaforum.com/2019/05/12/szano ... -nie-jest/
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Łyssy pisze: 12 maja 2019, 13:33 Głup jesteś czy tylko udajesz ????

Też przez platformę dostałeś wszuf ??
Tylko udaję żeby się zniżyć do Twojego poziomu i żebyś mnie dobrze zrozumiał :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

A co jest dziwnego w tym, że broni swoich? To tak samo jakby Pani zarzucić że wspiera Pani strajk nauczycieli :rotfl:
Punkt widzenia zawsze zależy od punktu siedzenia.
Proszę nie porównywać strajku nauczycieli z pedofilią, proszę pana. Broniłby swoich jako pedofil, bo tylko to byłabym w stanie zrozumieć. I oświadczenie, które podlinkowałam NIE JEST obroną, w żadnym razie.
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

pierwsza strona internetowa z brzegu

https://www.salon24.pl/u/salski/167816, ... rod-ksiezy

oczywiście nie wiem na ile jest prawdziwa ;)
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

przemo232 pisze: 12 maja 2019, 13:50
Łyssy pisze: 12 maja 2019, 13:33 Głup jesteś czy tylko udajesz ????

Też przez platformę dostałeś wszuf ??
Tylko udaję żeby się zniżyć do Twojego poziomu i żebyś mnie dobrze zrozumiał :)
A jak z wszami ?? Niezłomny rząd Ci przegonił ??/
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Czy Ty w ogóle widzisz co piszesz? :D

w którym miejscu moich wpisów zauważyłeś agitację do któregokolwiek rządu? Bardzo proszę żebyś mi wskazał
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

Gdzie Ci przesłać szampon ???
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

Dobra, widzę że rozmowa z Tobą nie będzie najwyższych lotów, także powodzonka, a ten szampon wlej sobie do głowy, może wypełni lukę po mózgu :)

Pani magister, mimo, że prawie w ogóle nie zgadzamy się w poglądach to chyba jako jedna z niewielu gwarantuje pani jakiś poziom na tym forum :padam:
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

Na wszy czy przeciwłupieżowy, bo mniemam, że za platformy łupież też Cię dopadł...???
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: przemo232 »

a wlej sobie jaki chcesz
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Pani magister, mimo, że prawie w ogóle nie zgadzamy się w poglądach to chyba jako jedna z niewielu gwarantuje pani jakiś poziom na tym forum :padam:
Dziękuję uprzejmie. Robię, co mogę. :) Co do pedofilii wśród nauczycieli, zgodzę się, że te problemy także długo zamiatane były pod dywan, a powinny być nagłaśniane i surowo karane, bo i księżom i nauczycielom powierzamy nasze dzieci, ufając, że będą miały należytą opiekę i zostanie im zapewnione bezpieczeństwo. To są te dwie grupy społeczne, gdzie pedofilia jest najbardziej bolesna dla ofiar. Z drugiej strony, oskarżenie o pedofilię powoduje natychmiastowe odium spadające na głowę "sprawcy", który z założenia jest uznany za winnego. Tak jak uczeń traci zaufanie do nauczycieli, tak nauczyciel traci zaufanie do uczniów, bo to jest jedynie słowo przeciw słowu. To przykre, że pamiętam o zostawianiu otwartych drzwi sali podczas problematycznych rozmów i o świadkach, jeśli wiem, że rozmowa przyjemna dla ucznia nie będzie. Po prostu się boję, mając przykre doświadczenia z pomówieniami w internecie.
Jednocześnie przykre, że TVP, która w założeniu ma być telewizją "z misją", stacza się coraz bardziej do urbanowskiego poziomu https://wiadomosci.wp.pl/wiadomosci-tvp ... 012926081a
ODPOWIEDZ