PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18438
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/msz-wiz ... na/qycdbm4 tak tak, wiem, że źródło do bani, ale to samo piszą media "niezależne"
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6310
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

dragoness pisze: 13 maja 2019, 00:18
Nie podpisywali jako niewierzący w popełnione przez niego czyny czy kwestionujacy ich naturę. On sam zresztą się ich nie wypiera. Sama ofiarą chce, aby dano mu w koncu spokój. Nie przenoszono go z willi do willi zamiarem ukrycia i uniknięcia odpowiedzialności. Wytoczono proces cywilny i chciano osądzić za kratami.
Dokładnie. Ksiądz i nauczyciel pod tym względem powinni być jak żona Cezara.
Jak to przyjemnie widzieć, gdy ludzie zwaśnieni na tym forum potrafią się porozumieć. Ponad podziałami nawet! Rozumiem, że żydowskiego pedofila Polańskiego pani magister broni, bo to podobno wybitny reżyser a mosznicki go broni bo żyd...
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: żbik »

wibar pisze: 12 maja 2019, 17:36 Ja czekam na film stworzony przez jakiegoś "wybitnego" reżysera lub dziennikarza o pedofilii w środowisku aktorskim,dziennikarskim,celebryckim.Pamiętam dobrze jak wielu celebrytów podpisywało się w geście poparcia dla Romana Polańskiego- wtedy to nie była pedofila wg.nich,bo dotyczyła znanej osobistości.
Filmów z wątkiem pedofilii jest wiele. Tu nie chodzi jednak o pedofilię jako taką, której obrzydliwości chyba nikt nie kwestionuje. Chodzi o to, że jest organizacja, która najpierw indoktrynuje dzieci mitycznymi legendami, a później pośród tego oczadziałego ludu robi co chce - następnie próbuje schować się za wykreowaną przez siebie "świętością" i jeszcze ma czelność oskarżać o "atak na kościół". Nie jest to też kwestia samych pedofilów, ale całej hierarchii kościelnej, która temat próbuje ukrywać. Jest to kilka razy bardziej oburzające, gdyż ci sami dewianci mają niesłychanie dużo do powiedzenia w kwestii seksu, próbując swoją ideologię SIŁĄ narzucić wszystkim, nawet nie-katolikom, poprzez naciski na polityków w kwestii regulacii prawnych i zakazów obwarowanych więzieniem.
Porównywanie ilości poedofili z innymi grupami nie ma sensu, gdyż żadna inna grupa społeczna nie tworzy autonomicznej instytucji. Zadna inna grupa nie jest też kreowana na wzór moralności i żadna nie ma tylu przywilejów - będąc jednocześnie bezproduktywa gospodarczo i demograficznie (pasożytnictwo).
Kaczyński na równo ze Schetyną prześcigają się w groxbach wobec pedofili. Tym czasem do instytucji kościelnych w tym momencie powinny wejść służby specjalne, dokonać przesłuchań i przrszukań. Ale nie zrobią tego, bo kościół od 1000 lat w naszej 1500 letniej historii jest wykorzystywany do mentalnego niewolenia ludzi.
Co jest jednak najbardziej porazające - oskarża się księży, biskupów, polityków - a ja się pytam, kto dał tym ludziom mandat do bezkarności? Zwykli ludzie, my wszyscy na codzień mówiąc o jakimś szczególnym szacunku do kościoła. Kiedyś to zrozumiałem, że tylko odcinając się od tej instytucji mogę dodać kroplę do tego, żeby te przestępstwa się skończyły. Nic innego tego nie zmieni, przykro mi. Zapewniam was, że to nie boli.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6310
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Tym czasem do instytucji kościelnych w tym momencie powinny wejść służby specjalne, dokonać przesłuchań i przrszukań.
Ta wasza leninowska pryncypialność towarzyszu żbik to nawet samego Albina Siwaka by zawstydziła. Ale wiecie towarzyszu żbik od czasu, gdy wasi przodkowie z naganem w ręku wchodzili i dokonywali przeszukań w siedzibach "wrogów ludu", trochę się zmieniło...
kościół od 1000 lat w naszej 1500 letniej historii jest wykorzystywany do mentalnego niewolenia ludzi.
Ech, gdyby towarzysze radzieccy nie zlikwidowali Związku Wojujących Bezbożników to moglibyście się towarzyszu żbik ubiegać o członkostwo w tej szacownej organizacji...
tylko odcinając się od tej instytucji mogę dodać kroplę do tego, żeby te przestępstwa się skończyły
Macie na myśli zapewne towarzyszu żbik wydarzenia w Miejskim Ośrodku Kultury w Słupsku? I cóż takiego zrobił niezwykle radykalny Robuś Biedroń będąc prezydentem Słupska, gdy w podległej mu instytucji doszło do przypadków molestowania seksualnego nieletnich dziewczynek? Jedna zdaje się miała 14 a druga 13 lat...
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: żbik »

Tylko na tyle cię stać, panie miłujący bliźniego katoliku?

Wiesz, nie muszę cię nawet obrażać. Sam to robisz, broniąc instytucji mafijnej, mającej na swoim koncie MILIONY ofiar zbrodni, których zabiła tylko dlatego, że nie podzielali kultu "religii miłości". Instytucji pazernej na dobra materialne, szczującej na każdego, kto się jej nie chce podporządkować. Kłamiącej w żywe oczy, a jednocześnie trąbiącej komunały o swojej wyższości. Mdli mnie na sam widok tych kreatur. Ale jeszcze bardziej mnie mdli, kiedy widzę różnej maści oblechów pokornie klękających przed tymi kreaturami. Jak dalece trzeba się wyrzec swojego człowieczeństwa, aby udawać, że g... jest złotem? Pełzaj dalej przed swoimi zwyrodnialcami, skoro tak ci nakazuje twoje sumienie.

Do wszystkich powiem tyle - bądźcie odważni! Albo bądźcie niewolnikami - decyzja w waszych rękach.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

żbik pisze: 13 maja 2019, 22:08 Tylko na tyle cię stać, panie miłujący bliźniego katoliku?
Zdecydowanie przesadziłeś z tym argumentem - to tak jakby dziecku zabrać loda......
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

wibar pisze: 13 maja 2019, 00:32
Mosznicki pisze: 12 maja 2019, 23:54
wibar pisze: 12 maja 2019, 17:36 Ja czekam na film stworzony przez jakiegoś "wybitnego" reżysera lub dziennikarza o pedofilii w środowisku aktorskim,dziennikarskim,celebryckim.Pamiętam dobrze jak wielu celebrytów podpisywało się w geście poparcia dla Romana Polańskiego- wtedy to nie była pedofila wg.nich,bo dotyczyła znanej osobistości.
I to jest wlasnie dowod na wypranie mózgow.
Nie podpisywali jako niewierzący w popełnione przez niego czyny czy kwestionujacy ich naturę. On sam zresztą się ich nie wypiera. Sama ofiarą chce, aby dano mu w koncu spokój. Nie przenoszono go z willi do willi zamiarem ukrycia i uniknięcia odpowiedzialności. Wytoczono proces cywilny i chciano osądzić za kratami. W ilu przypadkach dotyczących księży możemy mówić o tym samym??? Naprawdę nie widzisz różnicy? On nie zastraszal też swojej ofiary... Nie wiem ęnawet, czy i na ile ja zmusił. To nie jest usprawiedliwienie, ale okoliczności były po prostu inne.
Aha,.... okoliczności były inne.A co one mają z tym wspólnego? Przestępstwo jest przestępstwem, niezależnie czy popełni je ktoś znany czy nieznany.Przynajmniej tak powinno być.
No inne. Fakt jest taki, że była nieletnia, wobec czego mamy czyn pedofilny. I na tym koniec podobieństw. W przypadku Polanskiego nastapula cała konsekwencje zdarzeń. Wytoczono mu przeciez proces. Odpowiedź mi, czy moze gildia reżyserów, albo może jacyś hollywoodzcy Żydzi, go kryli i przenosili z wytwórni do wytwórni? :hurra: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Do dziś facet nie może wjechać do USA! Ą duchowni mogli czesto jeszcze liczyć na...awans w Watykanie. :super:
Jeśli tak wolasz o dokument o innych środowiskach, to rozumiem że też będziesz niedowierzal i pomostował, że nagle dokonuje się zamachu na polska kultura i elite narodu, chcąc co zniszczyć, podnosząc rękę na te właśnie środowiska jako kwiat narodu? :D A zresztą czy to w ogóle możliwe, by Polacy byli pedofilami? Polanski- wiadomo... ;)
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9478
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze: 13 maja 2019, 16:50
dragoness pisze: 13 maja 2019, 00:18
Nie podpisywali jako niewierzący w popełnione przez niego czyny czy kwestionujacy ich naturę. On sam zresztą się ich nie wypiera. Sama ofiarą chce, aby dano mu w koncu spokój. Nie przenoszono go z willi do willi zamiarem ukrycia i uniknięcia odpowiedzialności. Wytoczono proces cywilny i chciano osądzić za kratami.
Dokładnie. Ksiądz i nauczyciel pod tym względem powinni być jak żona Cezara.
Jak to przyjemnie widzieć, gdy ludzie zwaśnieni na tym forum potrafią się porozumieć. Ponad podziałami nawet! Rozumiem, że żydowskiego pedofila Polańskiego pani magister broni, bo to podobno wybitny reżyser a mosznicki go broni bo żyd...
To przytocz fragment, gdzie go "bronie".

Może zaprzeczysz, że nie jest ścigany od samego początku? Że nie stawiał się w sądzie? Który duchowny może liczyć się z podobnym traktowaniem?

Pedofilia kleru budzi szczególną odrazę z uwagi na charakter "zawodu" i stopień prestiżu oraz zaufania spolecznego. Nie mają co go ani nauczyciel ani reżyser.

Nie byłbyś sobą, gdybyś-zupełnie niepotrzebnie!- nie wypomnial komuś pochodzenia. Bardzo konkretnego, dodajmy. I tutaj akurat dzielisz podobieństwo z Dragoness. A potem zamiast przyjrzeć się sobie i temu, jak weszycie wszędzie "Zyda", macie pretensje o to, że ktoś pietnuje jawny antysemityzm. To nie antysemityzm jest wymysłem Żydów na ich potrzeby. To figura "Zyda" jest wciąż generowana przez antysemitow.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6310
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Tylko na tyle cię stać, panie miłujący bliźniego katoliku?
Hmm... Nie zauważyłeś jeszcze żbiku, że w moim przypadku to nie działa? Kieruję sie prostą zasadą: uderzony w prawy policzek, natychmiast oddaję w lewy, a potem wbijam nóż i przekręcam, by rana się nie zasklepiła :rotfl:
Wiesz, nie muszę cię nawet obrażać.
Hmm... Ty nie jesteś w stanie mnie obrazić! Jesteś - mówiąc wprost - zbyt prymitywny i zbyt ograniczony intelektualnie, by mi się chciało twoje wynurzenia będące płodem twego niezmiernie ograniczonego intelektu (czy aby nie przesadzam?) traktować serio.
Pedofilia kleru budzi szczególną odrazę z uwagi na charakter "zawodu" i stopień prestiżu oraz zaufania spolecznego. Nie mają co go ani nauczyciel ani reżyser.
Pedofilia - rabinie mosznicki - budzi obrzydzenie w każdym przypadku, niezależnie od tego, kto tych czynów się dopuszcza. Niezależnie od tego, czy tego czynu dopuszcza się ksiądz, nauczyciel, trener, ślusarz czy reżyser. Niezależnie od tego, czy dopuszcza się tego chrześcijanin czy ortodoksyjny żyd...

p.s.

Naprawdę większy prestiż społeczny ma ksiądz z zapyziałej parafii niż znany reżyser? :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18438
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

I tutaj akurat dzielisz podobieństwo z Dragoness.
Nie wytrzyma, jak nie spróbuje dowalić :-D Różnicę między Polańskim, a klinicznym pedofilem już wyjaśniono. Zabawne, że ja akurat niezmiernie go szanuję, chociażby za szacunek do języka polskiego i kraju z którego pochodzi. Postąpił okropnie, ale śmiem twierdzić, że został za to ukarany.
Naprawdę większy prestiż społeczny ma ksiądz z zapyziałej parafii niż znany reżyser?
Dla wiernych, owszem.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6310
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Tak, tak... Księża z zapyziałych parafii są regularnie zapraszani do TV czy rozgłośni radiowych, codziennie któryś z nich udziela wywiadów, które są zamieszczane na czołówkach wszelkiego rodzaju portali internetowych... "Dziennikarze" kreują ich na znawców wszystkiego czy innego rodzaju "autorytety moralne"... My naprawdę w tym samym kraju żyjemy? :niepewny:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18438
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze: 14 maja 2019, 10:56 Tak, tak... Księża z zapyziałych parafii są regularnie zapraszani do TV czy rozgłośni radiowych, codziennie któryś z nich udziela wywiadów, które są zamieszczane na czołówkach wszelkiego rodzaju portali internetowych... "Dziennikarze" kreują ich na znawców wszystkiego czy innego rodzaju "autorytety moralne"... My naprawdę w tym samym kraju żyjemy? :niepewny:
Dla swoich parafian, którzy maja gdzieś Polańskiego, są całym światem.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6310
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Cóż... Naprawdę żyjemy w różnej rzeczywistości...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18438
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Tak. Już dawno to zauważyłam.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

Sun Tzu pisze: 14 maja 2019, 08:54
Tylko na tyle cię stać, panie miłujący bliźniego katoliku?
Hmm... Nie zauważyłeś jeszcze żbiku, że w moim przypadku to nie działa? Kieruję sie prostą zasadą: uderzony w prawy policzek, natychmiast oddaję w lewy, a potem wbijam nóż i przekręcam, by rana się nie zasklepiła :rotfl:
no comment....
ODPOWIEDZ